Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 19 Kasım, 2011, 00:22:35
O sakallı Conan mı vay be ağzım açık kaldı  :o

Evet, yaşlanınca sakal yapmış :) Tarih yıllıklarını yazan kronolojist gence o günleri anlatmaya hazırlanıyor.
Crom! Ölüleri Say...

ErenKoyunoglu

Yoğunluktan haftada 1 TPB falan okuyabiliyorum. Şu anda 3 ciltlik Vertigo çizgiromanı Greek Street'in 2. cildindeyim. Oldukça enteresan. İngiltere'de cirit atan Yunan Mitolojisinden figürler, bunlarla paralel ilerleyen cinayetler ve 2 mafya ailesinin çekişmesi. Doğa üstü olaylar pek ilgimi çekmese de bu çizgiroman 2. cildin ortasına kadar sürükleyici şekilde okuttu. Yazar Peter Milligan.

aa

Tom Braks cilt 7 ye başladım. Bu sayıdaki bazı maceraların çizimi  esse gesse ye ait değil. Çizimler o kadar sırıtıyorki hemen farklılık belli oluyor.
Esse Gesse Hayranı...

Gambit

dun gece green lantern "blackest night - green lantern" cildini bitirdim (ikinci yazilan green lantern dublike degil, cildin adi boyle geciyor

seriyi tamamlamak icin okunabilir bir ciltti ama cok derine inmeyeyim diyorsaniz elzem degil

sadece green lantern - blackest night i okusaniz da yeterli

bu sabah zagor dev album 1. sayiya basladim, yorumlar ilgili basliga gidiyor bitince

hennessy

Gerekli şeylerin çıkardığı Süperman vs. Spider Man'e başlayacağım bitirince yorumumu yazarım.

Çizimleri insanı eskiye götürüyor, o bile yeter arşivlik.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Dün akşam Kahire ile Süperman vs Spiderman'i okudum. Kahire uçuk kaçık bir şey. Supi ile böcek ise harika. hennessy'nin dediği gibi sadece çizgileri için bile alınır. Ayrıntıları ilgili başlıklarda yazacağım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

okunacak o kadar şey varki ne okusam acaba araya bir mister no koyalım acılı mister no olsun klasik seri 24 durmak yok yola devam :)

kalidor

204'lük serinin 200. onur sayısı ABD'de Marvel Grafik Novel Serisi içerisinde yayınlanmış ve Roy Thomas'a göre Buscema'nın zirveye çıktığı Serseri Conan (Conan the Rogue). Ülkemizde siyah beyaz yayınlandığı için biraz güme gitmiş doğrusu :( Ardından The Road of Kings 7. ve 8. sayılar. Bu arada Dark Horse çr poşetlerini iyileştirmiş, beğendim :)

Crom! Ölüleri Say...

hennessy

sevgili kardeşim kalidor unutma hafta sonu gelirken bana getireceğin conanları hatırlatıyımda :)

kalidor

Evet abi aklımda, ayırdım :) Bir de hoşuna gidebilecek bir sürprizim daha var, onu da getireceğim bulabilirsem ;)
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Alıntı yapılan: kalidor - 21 Kasım, 2011, 21:03:53
Evet abi aklımda, ayırdım :) Bir de hoşuna gidebilecek bir sürprizim daha var, onu da getireceğim bulabilirsem ;)

İlgin için teşekkür ederim kardeşim sen gel yeter :)

hennessy

Demin Alferdo Castelli'nin yazdığı Lanetli Kule'yi bitirdim (Mister No Klasik Seri 24) yazardan dolayı kendimi martin macerasında buldum her an bir yerden martin amca çıkıp hey Mister No Atlantis de senin ne işin var diyecek diye bekledim :) durmak yok yola devam Death Note 4'e başlayacağım heyecan kaldığı yerden devam ediyor rakipler çoğaldı bakalım ne olacak

darkwood

Gerekli Şeyler'in yayınladığı, Cennetteki Yabancılar'ın 2.cildini yarıladım.
Olaylar sürükleyici bir şekilde devam ediyor.
Yine Martin Mystere'nin yeni basılan Efsanevi Maceralar Cilt 6 da bulunan "Maxi cilt 1, Sürüngen İnsanlar  macerasını tekrar okudum. Daha önce Lal özel seri cilt:26-27-28 de okumuştum. Fakat güzel macera tekrar kendini okutturuyor.
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Bugün Kutlukhan Perker'in Kahire'sini bitirdim. Beğendim. Kitapla ilgili yorumumu o başlıkta yapacağım. Şimdi Death Note'a başladım ve 1 nci kitabı yarıladım. Oldukça sürükleyici gidiyor.

hennessy

birazdan Kick Ass'a başlayacağım filmini beğenmiştim kitabıda beğeneceğimi sanıyorum.