Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

yalcinerol345

Üç gündür Zagor Klasik okuyorum.Toninelli'nin hikayelerini bir başka seviyorum.En son Ödül Avcısı isimli macerayı okudum.Harikaydı.Şimdi sırada o meşhur Kabus macerası var.Yarım saat bekliyecem.Sonra;macera başlıyor...(Bakalım anlatılan kadar var mıymış?)

Ahmet Oktay

Mandrake okuyorum ancak ara verip Büyülü Rüzgar yada Julia okuyabilirim. Zira günlerdir gözümün içine bakıyorlar okuyayım diye ;D Araya 1 sayı Red Kit sıkıştırıcam belki Flashpoint'e de devam edebilirim.

darkwood

Brendon 10'u bitirdim. Yine nefes kesici çizimler ve hikayeler vardı. Özellikle 2.ciltten başlayıp ve 3 ciltte devam edip sonlanan Kainat'ın Ötesinde yi bitirdim.  8)
Şimdi sıra geldi Yürüyen Ölüler 15.cilde..  ;)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Alıntı yapılan: V - 06 Temmuz, 2013, 20:53:12
Scalped'i okuyorum.Seriyi yarıladım.Aaron ve Guera ikilisi harika bir iş çıkartmışlar.Böylesine sağlam bir öykü ve bu öyküye bu kadar yakışır çizimler..Henüz

okumayan varsa,kesinlikle başlasın derim..

Zamanında okuyup az da yazmadık Engin

hanac

Scalped'i okuyorum.Seriyi yarıladım.Aaron ve Guera ikilisi harika bir iş çıkartmışlar.Böylesine sağlam bir öykü ve bu öyküye bu kadar yakışır çizimler..

Saguaro çakması değil mi bu ?  :)

HacıGeraltEmmi

Scalped on numaradır, kesin okunması gerekenlerdendir bence 8)

ve evet Saguaro çakmasıdır ;D

kalidor

Yürüyen Ölüler 15. Cilt, sıcağı sıcağına okudum. Şimdiye kadar ki en durgun cilt diyebilirim ama yine de okutturuyor. Elemanlarımız artık günü kurtarmaya değil, uzun yıllar yaşayacakları bir ortam hazırlamaya kararlılar.
Crom! Ölüleri Say...

HayalGücü

tommikser

alan ford

Nathan Never Dev albümleri topu bir arada okudum. Bu aralar kızımın favori sorusu " bu olmasaydı ne olmazdı " gibisinden bazen hakkaten zorlayan bir soru tipi. Bir gün Jules Verne olmasaydı ne olmazdı diye sorarsa aha bu Serra denen adam yazar olmazdı diye yapıştıracağım cevabı. Jules Verne canımız ciğerimiz tamam ama .. aması var işte . (Bi de Greystorm var , onu saymıyorum daha ) Ha kitaplar güzel mi güzel laf yok.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

mutarad

Saguaro'yu okudum. Bu tarz, birbirinden kopuk olmayan macera örgüsü benim hoşuma gidiyor. Seriyi okurken sanki bir SAGA okuyormuşsunuz gibi hissetmek yani... (Nathan Never, Büyülü Rüzgar'da benzer kurguda olduğu için seviyorum.) Hikeyeler fena değil. Çizimler ise özellikle 2. ve 3. macerada vasat... Bazı kareler amatör işi hatta... Okurken düşünüyorum da, bizim genç ÇR ressamları da en az bu çizerler kadar kotarır bu işi.. Sadece çizebilecekleri bir ortam farkıyla bu sıradan İtalyan çizerler üretim yapma imkanı buluyorlar...
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

rumar80

V

Scalped'i okuyorum.Seriyi yarıladım.Aaron ve Guera ikilisi harika bir iş çıkartmışlar.Böylesine sağlam bir öykü ve bu öyküye bu kadar yakışır çizimler..Henüz

okumayan varsa,kesinlikle başlasın derim..

Seriyi bitirdim.Muhteşem..Başka birşey söylemeye gerek yok.Aaron eşsiz bir iş çıkartmış kesinlikle..
"İstemem,eksik olsun.."