Injustice Tanrılar Aramızda - Çizgi Düşler

Başlatan hennessy, 20 Mayıs, 2015, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

memospinoz

Mrtekin

Bu seri çok hızlı gitti. İyi sattığı görülüyor...
They drew first blood...

dean

hennessy

İlk satış bana yapıldı :) ne işe yarayacak ise. Okuyorum çatla emi Güneş.........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

4.yıl ikinci cild bitti.

Batman Superman önce bir birine yakınlaşıyor sonra birbirlerini yiyiyor :)

Batman Diana yakınlaşıyor sonra birbirlerini yiyiyor :)

Aradan Tanrılar geçiyor ve......

7,5/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

Superman dört yıl boyunca insanlığı çelik yumrukla yönetti. Bazıları hala savaşmaya devam etse de düşmanları ya dağıldı ya öldü. O Supermen, Dünya'daki en güçlü varlık... Fakat bütün dünyalarda aynı durum geçerli değil. Şaşırtıcı bir entrika Olimpos Tanrıları'nı Dünya'ya saldırttı ve saltanatın dizginlerini Çelik Adam'ın elinden aldılar. Her ne kadar -şimdilik- Superman'in tiranlığına son vermiş olsalar da gelen gideni aratabilir. Şimdi dostlarla düşmanlar alışılmadık bir ittifak kuıracak ve tarifsiz ölçüde büyüye ve güce sahip varlıkları ellerindeki tüm silahlarla alt etmeye çalışacaklar. Aynı zamanda, silahlara bir tek onların sahip olmadığını da unutmamaları gerek. Çünkü eğer tanrılarla kahramanlar arasındaki savaş kısa süre içinde sona ermezse, nükleer silahlara sahip Dünya ülkeleri birlikte hareket edip her şeyi sona erdirebilir... İlhamını çok satan oyundan alan ve şaşırtıcılığını hiç kaybetmeyen süper kahraman distopyası devam ediyor ! Yazar Brian Buccellato (Detectıve Comıcs, Flash) ve çizerler Bruno Redondo ile Mike S. Miller (Batman: Arkham Unhınged), Tom Derenick ve Xermanico, Injustıce: Tanrılar Aramızda: Dördüncü Yıl #8-12 sayıları ile Injustıce: Tanrılar Aramızda: Dördüncü Yıl #1 sayısının bir araya geldiği Injustıce: Tanrılar Aramızda: Dördüncü Yıl Cilt 2'de tanrıların yılını sona erdiriyor. Ayrıca Serinin yaratıcısı yazar Tom Taylor, doğrudan Beşinci Yıl'a bağlanan elit süper suçlu tabakasının firar girişimini içeren bir hikaye için geri dönüyor ! Keyifli Okumalar...

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 34 TL

İdrava

2 ayda bir ne güzel gidiyorduk? Niye durduk?

hanac

memospinoz

Alıntı YapInjustice Beşinci Yıl Cilt 1 matbaadan geldi ve dağıtımda

frodo

"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

memospinoz

Batman ve Superman'in arasındaki savaşta bütün kahramanlar kime sadık kalacakların seçti. Beş yıl boyunca eski dostlar ve müttefikler acımasızca savaştı ve her iki taraf da kayıplar verdi. Ancak artık bir kördüğüm noktasında olduklarından hem Batman hem de Superman, savaşta üstünlük sağlamak için akla gelecek en son şeyi yapmak zorunda olduklarının farkında; o da, eski dostlarına saldırmaları için eski düşmanları ekiplerine katmak.

Batman, ekibine Flash'ın düşmanı Rogues gibi asla cinayet işlemeyecek kötüleri müttefik seçerken, Superman ise Batman'i bugüne kadar yenebilen tek kötüyü saflarına katacak. Peki ama Bane, Batman'i saklandığı yerden çıkarmak için Superman'in müttefiklerinin bile görmezden gelemeyeceği o çizgiyi aşacak mı? Yazar Brian Buccellato ve aralarında Mike S. Miller (BATMAN: UNHINGED) ile Tom Derenick'in de (SECRET SIX) bulunduğu çizerler, çok satan bilgisayar oyunu INJUSTICE: GODS AMONG US'ın hikâyesinin nihai sonunun ilk adımını atıyor."

Keyifli Okumalar...

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 34 TL

Nemo

Özel Alfa Ajanı

frodo

"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

frodo

En sevdiğim serilerden ama 5.yıl ilk cilt olmamış sanki gerçi her yılda hep birileri geliyor gidiyor belkide artık doyuma ulaşmıştır.Belkide kalan 2 cilde yol yapıyor bekleyip göreceğiz.