Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

İlker Özer'in yayınladığı Thorgal'lara başladım. İtiraf edeyim bu kadar iyi bir çizgi romanla karşılaşmayı beklemiyordum. Hatta geçen sene en iyi frankafon dalında Blacksad'i geçince gıcık olmuştum. Ama bu birinciliği hakkıyla kazanmış meğerse.       ( Gerçi Blacksad hala benim birincim ama gönül rahatlığı ve açık arayla değil.  )

Hikayesi , çizimleri , baskısı , her şeyiyle çok çok iyi. İtkileyen herkese , özellikle Kalidor ve hard cover için baskı yapan Güneş Semerci'ye teşekkürü borç bilirim. 
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kalidor

İnşallah birgün Thorgal'i gerçek boyutlarında okumakta nasip olur. Tabi bunu  NTV veya YKY gibi büyük yayıncıların üstlenmesi lazım.
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Doğa abim aldın mı hadrcover'ı nasıl ama dediğim gibi var değil mi?Benim gördüğüm en mükemmel baskı gerçekten.Biraz tuzlu ama bence değdi. ;D

alan ford

YKY zor. Adamlar Red Kit ve Blacksad dışındakileri bile orijinal boyutuyla basmıyor. hatta İlker Özer'in dediğine göre Tetikçi Okko ve Samuray için boyutu Thorgal'den örnek almışlar.

Evet dört kitabı aldım ama ilk cilde başlar başlamaz hepsini almadığıma pişman oldum. Nathan çıksın onunla birlikte kalanları da alırım artık.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pearl jam

ya zamanında kimse bizi uyarmadı hard cover al diye şimdi kaldık elimizde soft cover larla iyi mi :) kıskanıyorum fena halde

pizagor

Johnny Freak'i okuyorum... Duygularımın coştuğu şu anda biraz kendime gelmek için foruma girdim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 27 Ocak, 2012, 18:14:29
Johnny Freak'i okuyorum... Duygularımın coştuğu şu anda biraz kendime gelmek için foruma girdim...

iyi karar keşke tüm maceraları hep bunun gibi olsaydı.... 8) :D

pizagor

Lal'i sürekli eleştiriyorum ama HOZ da Johnny Freak'in yeraldığı albümle kağıt ve baskı kötülüğünde Lal'den aşağı kalmamış...

Umarım bir sonraki sayısında durumu düzeltmiştir...

O albümü de almıştım, eve gidince kontrol edeceğim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

Alıntı yapılan: pearljam - 27 Ocak, 2012, 16:12:32
ya zamanında kimse bizi uyarmadı hard cover al diye şimdi kaldık elimizde soft cover larla iyi mi :) kıskanıyorum fena halde

Aynen oyle,

eger yumusak kapakli versiyonlari almak isteyen varsa, ben elimdekileri satabilirim uygun fiyata. Zira ben de ciltli versiyona gecmek istiyorum bir suredir

Alıntı Yapİtiraf edeyim bu kadar iyi bir çizgi romanla karşılaşmayı beklemiyordum.

AYnen ben de oyle Alan Ford

ben de cok gec farkettim bu cizgi romani ve beni cidden cok sasirtti Thorgal.

V

Alıntı yapılan: Gambit - 27 Ocak, 2012, 22:35:43
Alıntı yapılan: pearljam - 27 Ocak, 2012, 16:12:32

Aynen oyle,

eger yumusak kapakli versiyonlari almak isteyen varsa, ben elimdekileri satabilirim uygun fiyata. Zira ben de ciltli versiyona gecmek istiyorum bir suredir

Alıntı Yapİtiraf edeyim bu kadar iyi bir çizgi romanla karşılaşmayı beklemiyordum.

AYnen ben de oyle Alan Ford

ben de cok gec farkettim bu cizgi romani ve beni cidden cok sasirtti Thorgal.

Çocukken Tercüman Çocuk okusaydınız,bilirdiniz.7-8 yaşlarında okumuştum Thorgal'ı.

Varın o yaşlardaki duygularımı siz hayal edin..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Bu akşam Yeni Never cildini okumaya başladım :).
Thorgal gibi Never'i de gerçekten özlemişiz, umarım satış hedeflerini yakalar ve sürekli aksamadan çıkan bir seri olur.
Darkwood Sakinleri..

yalcinerol345

Brendon 2.cildi okuyorum.Çizgiler ve hikayeler çok güzel.Doğaüstü yaratıkları  John Buscema'dan sonra en güzel çizen Esteban Maroto'nun da bu dizide olması ayrı bir güzellik olmuş.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pearl jam

Alıntı yapılan: alan ford - 27 Ocak, 2012, 15:38:40
  İlker Özer'in yayınladığı Thorgal'lara başladım. İtiraf edeyim bu kadar iyi bir çizgi romanla karşılaşmayı beklemiyordum. Hatta geçen sene en iyi frankafon dalında Blacksad'i geçince gıcık olmuştum. Ama bu birinciliği hakkıyla kazanmış meğerse.       ( Gerçi Blacksad hala benim birincim ama gönül rahatlığı ve açık arayla değil.  )

Aynı aşamalardan geçmişiz ben de blacksad' i geçince thorgala gıcık olmuştum  ;D sonra bu kadar insanın bir bildiği vardır dedim. İyi ki de demişim. Şimdi bunu okuyup halen thorgal okumamış olanlar varsa onlar da anlasınlar artık  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: pearljam - 28 Ocak, 2012, 20:51:48
Alıntı yapılan: alan ford - 27 Ocak, 2012, 15:38:40

Aynı aşamalardan geçmişiz ben de blacksad' i geçince thorgala gıcık olmuştum  ;D sonra bu kadar insanın bir bildiği vardır dedim. İyi ki de demişim. Şimdi bunu okuyup halen thorgal okumamış olanlar varsa onlar da anlasınlar artık  :)

aynı fikirdeyim.thorgal'ı bende tavsiye ediyorum.bende sevdim...... 8) :)