HOZ - The Amazing Spiderman

Başlatan hanac, 09 Ekim, 2009, 16:05:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Shevarash hoşgeldin. Nerelerdeydin? Sesin çıkmıyordu.
   Anlaşılan hepimiz aynı fikirdeyiz. Bütünlük bozulmamalı. Okumak istiyorsak bazen beğenmesek te devam edeceğiz. Yeter ki sonunda gerçekten güzel maceralar olsun.
   Örneğin ben hem brand new day macerasını beğenmediğim için, hem de bence Marvel'ın en iyi çiftini anlamsız ayırdıkları için kızgınım, ama yine de alacağım

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Ocak, 2011, 10:50:15
...hem de bence Marvel'ın en iyi çiftini anlamsız ayırdıkları için kızgınım, ama yine de alacağım

Peter - MJ ikilisinin sadece Marvel'ın değil, kurgu ya da gerçek tanıdığım en iyi çift olduklarını düşünüyorum... O yüzden birgün bu sahte kurgunun yerini gerçeği alacak...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Bu hafta ABD de satışa çıkan son ASM sayı 652, güzel bir kapak.

s.b

"1 mart. Spiderman 7. sayı Mart ayına kaldı... " Bunu ben demiyorum. Hozcomics'in sitesinde öyle diyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: s.b - 05 Şubat, 2011, 13:47:07
"1 mart. Spiderman 7. sayı Mart ayına kaldı... " Bunu ben demiyorum. Hozcomics'in sitesinde öyle diyor.

Hoz'un sürekli erteleme haberlerine artık sadece gülüyorum.  ;D ;D ;D

rumar80

En azından "düzenli" olarak yayınlamıyorlar. Bu da bir istikrardır.  ;D >:(

hanac

Haşim Bey bir ara 1 hafta geldi foruma takıldı.

Sonra o günden beri ortalıkta yok.

rumar80

Tam yayınlar piyasaya verilirken forumdaydı. İlginç bir tesadüf. ???

ilke

Arkadaşlar

Haşim Bey 1 mart diyor

hep beraber bekliyoruz.

s.b

Bana sorarsanız 1 Martı beklemeye gerek yok. Ama sormazsınız tabii.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Thunderbolt

Doğru değildir İnşallah.hafta okuruz diyordum.

rumar80

Şubat'tan Mart'a, Mart'tan .........
   Kısır döngüye girilidi bence. Mart'ta bir sayı çıksa bir sonraki öteki Mart'ta mı olur acaba?

tommikser

bence 1 nisan şakası yapacaklar.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: rumar80 - 11 Şubat, 2011, 07:55:35
   Şubat'tan Mart'a, Mart'tan .........
   Kısır döngüye girilidi bence. Mart'ta bir sayı çıksa bir sonraki öteki Mart'ta mı olur acaba?

Çok doğru, düzenli bir yayıncılık anlayışı olmadıktan, bir daha ki sayının ne zaman çıkacağı meçhul olduktan sonra 7 nci sayı şubatta çıksa ne olur, martta çıksa ne olurrrr..... Hikaye..

rumar80

Bu kafanın ardından da yok satışımız iyi değil, kurtaramıyoruz vs başlıyor. Sen bir yayını düzene sokmazsan, insanlar bir sonraki macerayı 1 yıl sonra okumak zorunda kalırsa o yayını kimse almaz. Tekrar bastığında soğuk yaklaşır. HOZ'un tek avantajı bahsettiğimiz yayının örümcek adam olması ve ülkemizde bir okuyucu kitlesinin olması, ama başka yayınlarda bu düzeni yakalamak zor olur, ama bunu düşünen var mı? Sadece biz.
    Sami abi'nin cümlesi ile bitireyim:
  "Bana sorarsanız.... Ama sormazsınız tabiii...."