Animasyon Filmler Genel

Başlatan V, 20 Temmuz, 2010, 22:25:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Demin imdb de dolaşırken tesadüfen karşılaştım izleyen varmı? ona göre izleyeceğimde

http://www.imdb.com/title/tt0902272/

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

demin izleyip bitirdim uzaydan gelen garip yaratık için hep baber olalım birlik olalım yapıp işi bitirdiler :)

gamlıbaykuş

Elimde mevcut ama izlemek daha nasip olmadı. İnşallah kaliteli bir maceradır...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

Animasyon,çizgi romanı story board olarak kullanmış adeta.Çizimleri ve müziği harika olmuş.

Öykü özellikle Gordon ağırlıklı ilerliyordu ve animasyonda da Gordon başrolde.

Catwoman öyküde hırsız-fahişe olarak anlatılıyor Umar!.. :)

Bizde Arka Bahçe tarafından yayınlanan cildi sırtı kapaktan ayrılmadan bitirene ödül var haberiniz ola. ;)

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Frank Miller'ın klasiğini zamanında okuyan biri için başka bir tat olacak.
Bu arada hatırlatığın  ;) için sağol Engin

kalidor

4-5 ay önce almıştım henüz okuma fırsatım olmadı. Daha göz atarken cilt ayrılmıştı. Kalitesizlik bu kadar olur!
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

İki efsanevi yarasa uçmaya hazırlanırken, Gotham City karanlıklar perdesi altında uyuyordu. Biri şehri vampirler ordusu ile doldururken, diğeri elinden gelen herşeyi yaparak kargaşayı durdurmaya çalışıyor. Tüm yüksek teknolojik silahlar ile donatılmış olmasına karşın Kara Şövalye neticede ölümlü bir adamdır.

http://www.imdb.com/title/tt0472219/

hennessy

filmin fondaki müziği çok hoşuma gitti.Joker ve Penguen'i Drakula'nın hizmetkarı olarak görmek ilginç.Batman seviyorsanız severek izlersiniz.

hennessy

http://www.imdb.com/title/tt2027128/

Dünya büyük bir felaketle karşı karşıyadır. Dünya'ya bu yıkımı getirecek kişinin ise önünde tek bir engel vardır, Adalet Birliği. Fakat Adalet Birliği üyeleri de zor durumdadır. Her biri dâhiyane plânlarla alt edildi. Peki bu plânları kim hazırlamıştı ve gerçek niyeti neydi? Mark Waid'in Tower of Babel hikâyesinden esinlenen Warner Bros. bu çizgi romandaki ana fikri alıp bambaşka bir macera çıkartmış ortaya.

Demin izledim fena değil ama 2012 yılına girmişken bunca seneryo varken çok daha iyi bir WB hikayesi ile karşılaşmak isterdim vasat kalmış.

V

DC animasyonları Marvel'in animasyonlarından iyi oluyor genelde.

Birazdan izleyeceğim.

Yorumlarım..
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Ben yarıladım fena gitmedi şu ana kadar.Bence de DC nin çizgi filmleri daha iyi oluyor.

BAHADIR

Ben de dün izledim...Kanımca vasat bile değildi...Animasyon teknolojisinin bu kadar geliştiği bir ortamda film tadında yapımlar izlemeliyiz gibime geliyor...Oyunların fragmanları bile daha harika oluyor...Konu bile çok sıradandı...İzledim ama öylesine...

hennessy

Alıntı yapılan: BAHADIR - 20 Şubat, 2012, 08:29:39
Ben de dün izledim...Kanımca vasat bile değildi...Animasyon teknolojisinin bu kadar geliştiği bir ortamda film tadında yapımlar izlemeliyiz gibime geliyor...Oyunların fragmanları bile daha harika oluyor...Konu bile çok sıradandı...İzledim ama öylesine...

Bende konu başlığında bunu demek istedim Geçen Star Wars old rubaplic'in fragmanını izliyorum film tadında.Bu ise sanki 1990 lar dan kalma...

alan ford

Babası öldürüldükten sonra dünyaya küsmüş ve konuşmayan dünyalar tatlısı Zoey'in hikayesi bu yılın Oscar adaylarındandı. Zoey'in kedisi geceleri ek iş yapmakta! ve hırsız Nico ile takılmaktadır. Polis olan annesi bir yandan hırsızlıkları araştırırken , bir yandan da kocasının katilinin peşindedir. Gelişen olaylar Zoey ve Nico'yu soluk soluğa bir maceraya iter. Kedi de her daim yanlarındadır tabiiki. İlk başta çizimleri alışıldık gelmese de bir süre sonra takılıp gidiyorsunuz. Bir animasyon için bile kısa olan süresinde hikayeyi uzatmadan derli toplu anlatan çok güzel bir çizgi film. Tavsiye ederim.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Peyami

Ben de filmin farklı bir afişini ekleyerek katkıda bulunayım. Youtube'dan fragmanı seyrettim, fena değil gibi gözüküyor. Bu arada Fransız hikayelerinde damlarda geçen sahnelerin ciddi bir yeri olduğunu bir kez daha görmüş oldum. Hayır hoşuma gidiyor aslında ama o kadar  çok rastladım ki buna... Bu da onlara has bir kültür herhalde.

Sonu gelmeyecek gibi gözüken seyredilecekler listeme alıyorum.

Teşekkürler Doğa.

Fragman için:
http://www.youtube.com/watch?v=-UM8h0kp_KU