Animasyon Filmler Genel

Başlatan V, 20 Temmuz, 2010, 22:25:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

http://www.imdb.com/title/tt2617456/

Warner Home DVD ve Blu-Ray olarak piyasaya süreceği çizgi filmi Superman Unbound'un fragmanını yayınladı.

http://www.youtube.com/watch?v=EpnT__PBd6Q
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Gambit

Superman: Brainiac cildini okumayan varsa durmasin, su an siparisini versin derim. Cizgi filmden cok cok ustun ve guzel bir cilttir, ayrica bir donum noktasidir

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 05 Şubat, 2013, 22:49:13
Superman: Brainiac cildini okumayan varsa durmasin, su an siparisini versin derim. Cizgi filmden cok cok ustun ve guzel bir cilttir, ayrica bir donum noktasidir

Süleyman'ım okuyunca bir özet geçersen seviniriz

Harun Ça

Bir çizgi roman uyarlaması. Vietnam gazisi, kiralık katil Boogie'nin hayatını anlatıyor. Boogie tam bir anti-kahraman. Animasyonda şiddet dozu biraz yüksek ama bunlar Boogie için sıradan durumlar. Aksiyon, şiddet, mizah hepsi bir arada. İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

hennessy

Biraz önce izledim çok iyimi değil. Ama kötümü hayır. İdare eder bir çizgi filmdi. Çok dizi ve filmden alıntı yapılarak yazılmış bir hikayeye benziyor. Terminatör, V, daha aklıma gelmeyen bir film.

dean

Dc comics animasyonlarına devam ediyor. Sıra geldi Flashpoint'e, önemli bir macera tabi New 52'nin başlangıcı, eski evreninde sonu. Animasyon 2 ay sonra aramızda olacakmış.

Blu-ray kapağı:

Fragmanı :

Justice League: The Flashpoint Paradox - Trailer Debut

rumar80

Macerayı okuyamayanlar için new 52'nun temellerinin nasıl atıldığını bilmek açısından güzel bir film.

dean

Dc Comics animasyonda coştu iyice, her yıl ortalama 3 tane çıkarıyorlar.

Nightrain

Bundan sonra Blackest Night'in animasyon filmi gelmeli kesinlikle. Ondan sonra ver elini New 52 animasyon filmleri. Çok mu uçtum ne? :-*
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tommikser

Sabah sabah 1,5 saatlik çizgi sinemayı izledim.Konusunu okuyanlar bilir okumayanlar için kısaca özetleyebilirsem;Flash'ın zıddı olan düşmanı Professor Zoom tarafından kendi ölümünü dahi göze alarak yok edilmek istenir.Çok kötü duruma düşen Flash tam yenilmek üzereyken JLA'nın olaya müdahalesi ile sorunu çözer.

Prof. Zoom

Yalnız Prf. Zoom Flash'ın can damarına basmışdır.Sen annenin ölümünü bile engellemekten acizin tekisin mealindeki konuşmasıyla gaza getirir ve Flash o sinirle çok hızlanarak zamanda patlama gerçekleştirir.

Zamanda geçmişe giden Flash çok önemli bir değişiklik yapar ve annesini kurtarır.Yalnız bu olay kelebek etkisine neden olur.Gelecekte JLA yoktur.Flash bilinmemektedir.Superman adı hiç duyulmamıştır.Aquaman ve Wonder woman arasında ölümüne bir savaş vardır ve kıtalar bile yok olmuştur.Flash ne yaptığını hatırlamamaktadır.Güçleri yoktur ve ne yapacağını bu hatayı nasıl değiştireceğini bilememektedir.Devamını anlatmayayım yalnız ben konuyu çok beğendim.DC çzigi film işini filmlerinden çok daha iyi yapmakta.Bence super kahramanlardan hoşlanan herkez izlemeli.

Benim notum 18,75/20  ;D :D ;)

hennessy

Demin izledim kesinlikle son zamanlarda izlediğim en keyif verici çizgi roman uyarlamasıydı. Flash'ı fazla sevmezdim ama burda beğendim. Batman'ı babası olarak görmek ilginçti.

10/10

V

Flashpoint'i okuduktan sonra izledim ki iyi de etmişim.Animasyon harika olmuş.Devam sürprizi de cabası..
"İstemem,eksik olsun.."

V

İki çocuklu Tuvanche ailesinin çok iyi işleyen bir dükkanları var. İntihar etmek için ne gerekiyorsa bu dükkanda satılıyor. Üstelik hizmet de kusursuz. İşlerinin hakkını sonuna kadar veren bir karı-koca olan kahramanlarımız, müşterilere ihtiyaç duydukları karanlık dünyayı sunarken, onları yeni intihar tarzlarıyla sınırları aşmaları için cesaretlendiriyorlar. Ama o da ne!? Yoksa, mükemmel nemrut dünyaları hiç beklenmedik bir gelişmeye kurban mı gidecek? Üçüncü bebekleri hayattan keyif alan ve sahiden gülebilen acayip bir tip! Ailenin yüz karası bu bebeğin mutluluğunu gölgelemenin de bir yolu yok gibi. Kara mizah animasyonunun ustası Leconte, bu filminde hem stili hem de hicviyle kendini bile aşmış. Bu müzikalde öyle nefes kesen sahneler var ki, sanatın en yüksek biçimi animasyon olmalı dedirtiyor...                                                                                                                     
  Alıntı:Divxup.com
Le Magasin Des Suicides

Artık yokolmaya başlayan 2D animasyon üretiminin son zamanlardaki en başarılı örneklerinden birisi olmuş.Müzikal olması ayrı bir tat.Keşke Fransızca bilseydim.Ancak müziğin evrensel dili gerekli tadı almamıza yetiyor.Konuyu biraz daha derinleştirselermiş keşke.Varoluş çizgisinden vazcayış çizgisine kayan insanlara rutun bir ritüel  haline gelen ölüm tercihlerini sunma ticareti oldukça manidar.

"İstemem,eksik olsun.."

Solomon Kane

Güzel bir animasyona benziyor :) bana bellivede randevu' yu hatırlattı :) en kısa sürede Türkçe' ye çevrilmesi dileğiyle :)
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )