Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Buddy harikadır. Derib'in nefis çizimleri ile doyumsuz keyifler yaşatır insana.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Gerekli Şeyler'in yayınladığı Gizli Savaşı akşam bitirdim.
Küçük yazıları bir parça gözlerimi zorladı ve okumak için ilk kez "2 yıl önce satın aldığım" yakın gözlüğümü kullanmak zorunda kaldım  :(
Çizimler ve konusu fena değildi ama bu kadar süper kahraman'ın bir araya geldiği konular nedense beni pek fazla sarmıyor.
Süper kahramanlar'ın tek tabanca maceraları her zaman daha sürükleyici oluyor.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Zagor almanaktaki son macera olan Doktor Knox'u okudum. Kitabı kurtaran macera oldu benim açımdan. Zagor ve Çiko'yu hilkat garibesi gibi çizdiğinden dolayı Chiarolla'nın çizdiği maceralara önyargılı yaklaşırım hep. Lakin bu macerada kahramanlarımızın çizimlerini beynimde soyutlayarak diğer karakterleri ve arkaplan çizimlerini inceledim. Çizgisi gerçekten güzel. Macera da güzel olunca sıkılmadan okudum. Klasik bir hikaye olsa da işlenişi bakımından beğendiğimi söyleyebilirim.

hennessy

Tex süper cilt 19'u bitirdim Kehanet adlı ve Nehirden gelen adamın hikayelerinde Cıvıtelli'nin çizimleri çok hoşuma gitti.Sırada Mister No KS 27 di var

yalcinerol345

Demirbaş'ın son yayınlanan West serisinin beş cildi de kargo ile geldi.Şu anda  ilk cildini okuyorum.İlk üç macera hakikaten de konu ve çizim olarak güzeldi.

s.b

Fuat Aktüre'nin yayın koordinatörü olduğu Horizon İnternational Yayınevinden çıkan, Karaoğlan Altay'dan Gelen Yiğit adlı 132 sayfalık tam maceralı kitabı okuyorum. Çizim olarak pek tatmin edici değil ama Karaoğlan kendini okutturuyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Gizli Savaş'ı okumaya çalışacağım yazılar çok ufak :(

darkwood

Martin Efsanevi Cilt 6 "Maxi 1 ve 2" üzerinde 2 macera yazıyor fakat içerisinde 4 adet macera mevcut.
3 adetini bitirdim. "Sürüngen İnsanlar, Zaman Makinası ve Kusursuz Labirent" biten maceralardı, şimdi sırada son macera olan yaklaşık 200 sayfalık "Kayıp Kız" adlı macera. Artık kısmet olursa yarın akşama...
Darkwood Sakinleri..

hennessy

gizli savaş bitti ama benim gözlerde bitti :) yaşlanıyorum her halde zor okudu gözlerim ama çizimleri beğendim konuda fena değildi.Tex süper cit 20 ye başlayacağım

tommikser

Seninle gözlerle ilgili değil abi problem problem gereklide kullanılan font ve boyut o kitapta çok  kötüydü

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 05 Aralık, 2011, 21:05:24
Seninle gözlerle ilgili değil abi problem problem gereklide kullanılan font ve boyut o kitapta çok  kötüydü

Güneşim moralimi düzelttin :)

kalidor

Vergi Usul Kanunu, Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi okuyorum. Gayet resimsiz :(
Crom! Ölüleri Say...

Ömer

caretta

Okunmamış ç.r. stoğunu bitirmeye çalışıyorum.Mohican'ı okudum.Pek de öyle ahım şahım bulmadım.
Şimdi Lilyth'e başlayacağım.Ümit ederim beğenirim.Malum klasik Teks okurları oldukça tutucu olup
kolay kolay başka ç.r. beğenmezler.Aygaz bayisi İlyas'ın gazıyla başka ç.r. da dadandık.