Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Bendekiler de 1. baskı.

Yani 1. baskı da problem yok.

kalidor

Marvel Zombi'yi (Simon Garth) okuyorum, beklediğimden iyiymiş.
Crom! Ölüleri Say...

drfuhrer

hayatımda ilk defa tex okuyorum.bende 2 takımı olmasına rağmen..2 gün önce denemek için rastgele süper cilt 32'ye başladım.o nedir yahu!!!çizimler,konu,anlatım...muhteşem,muhteşem,muhteşem...çok kaliteli bir western filmi izler gibiydim.sevgili engin'in 'tex,fumettilerin kralıdır' lafını şimdi daha iyi anlıyorum.zagor,mister no,martin amca ve diğerleri..evet hepsi harikadır.ama hakikaten tex bambaşkaymış.bende süper cilt ve efsanevi ciltlerin tam takımı vardı.altın klasik serisini de alacam arkadaş...

pizagor

Aklımda Nathan Never olmasına rağmen hala Savage Dragon okuyorum... Bereketli çıktı, bitmedi fasiküller!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ravengelus

Bu sabah Yürüyen Ölülerim geldi, essegesse sağolsun, yedi kısım tekmili birden. Akşam olsun da eve gidip okumaya başlayayım diye bekliyorum  ;D

s.b

Brendon 3. cildi okuyorum. Çok güzel maceralar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

yürüyen ölülere başladım.Televizyondaki dizimi ondan alınmış yoksa çizgi roman dizidenmi alınmış anlamadım..... ???

alan ford

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 10 Ocak, 2012, 19:32:18
yürüyen ölülere başladım.Televizyondaki dizimi ondan alınmış yoksa çizgi roman dizidenmi alınmış anlamadım..... ???

Önce çizgi roman vardı :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Thorgal özer sahaf 2.kitapta bir solukta bitti şimdi merakla beklediğim Death Note 6 ya başlayacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Şirinler 1. ve 2. cildi okudum, çok güzel hikayeler ve çok güzel bir baskı.

Umarım devamı gelir, bizde sadece 5 cilt yayınlandı, toplamda 29 cilt olacak.

Şimdi Death Note'a başladım.

pizagor

Ben ettim siz etmeyin, uzak durun bu kitaptan... Çevirmen Asteriks çizgiromanlarını okuyup karakter isimlerinin çizgiromanlarda nasıl çevrildiğine, albümlerin Türkçeisimlerine dahi öyle aman aman dikkat etmemiş... Entellektüel seviyeyi yükseleteceğim diye yazar okunması zor, akademik bir kitap çıkarmış ortaya...

pizagor

Lilith'i okuyorum... İlk macera bitti ve beğendim... İlk hikayeyi okurken aklıma yeni bir başlık geldi, onu da birazdan açacağım...

rumar80

Maxi Tex 11 ve 12'yi okudum. Bana biraz Nizzi zorlanmaya başlıyor gibi geldi. İlk öykünün potansiyeli vardı. İkincinin de ortalarda aksiyonu iyidi ama final çok yavan kaldı.
   Tex severler için kötü değiller, ama.....

DAMPYR

alfa yayınlarından çıkan uzay yolu çizgi romanına başladım.karakterleri diziyle aynı çizmişler daha önce hiç okumamıştım.... ;)

ErenKoyunoglu

Vertigo'dan Sleeper Season 1 okuyorum. Klasik Ed Brubaker - Sean Phillips. Sean Phillips'in çizimleri Criminal ve Incognito'ya göre biraz daha yavan geldi. Ed Brubaker yine formda. Çift taraflı oynayan bir ajan ve dünyayı yöneten bir grup insanın gerisinde karanlık işler yapan tipler. 100 Bullets'ın Ed ve Sean versiyonu gibi. Azıcık süper kahraman kudreti de ekleyin.
Yarısındayım. 7/10.