Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 07 Şubat, 2012, 11:22:45
Yahu bir tek ben mi beğendim 2. Caravan cildini :) Ben çok özdeşleyim kurabilmişim karakterlerle demekki. Yavaş ilerlese de roman gibi olmuş.

Ben de çok beğendim 2. cildi. Caravan her şeyden önce bol müzikli bir çizgi roman ve bu benim çok hoşuma gidiyor.
3. ve 4. cilt için Julia hardcover'ı bekliyorum hala ama ses seda yok :-\
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

Arkadaşlar bu başlıkla ilgili sonunda gerçeği keşfettim.
Şu anda forumda yazı yazdığımıza göre, nasıl çizgiroman okuyabiliriz. Yoksa burada yazılanların tümü??  ???
Darkwood Sakinleri..

s.b

Abi, çizgiromanları şu anda okuyor olmamız zatem mümkün değil. Çünkü hepimiz işimizde gücümüzdeyiz.
Benim yazdıklarım dün akşam için geçerli. Yani biraz rotarlı yazmış oluyoruz. Ama, "Şu Anda Hangi Çizgiromanı Okuyorsunuz" başlığıyla mukayese edersek tabi ki hepimiz üçkağıtçıyız. Vay yalancılar vaaaaaaayyy!
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Alıntı yapılan: s.b - 07 Şubat, 2012, 12:44:09
Abi, çizgiromanları şu anda okuyor olmamız zatem mümkün değil. Çünkü hepimiz işimizde gücümüzdeyiz.
Benim yazdıklarım dün akşam için geçerli. Yani biraz rotarlı yazmış oluyoruz. Ama, "Şu Anda Hangi Çizgiromanı Okuyorsunuz" başlığıyla mukayese edersek tabi ki hepimiz üçkağıtçıyız. Vay yalancılar vaaaaaaayyy!

Sevgili Sami kesinlikle sana katılıyorum.
Ve başlığın adını  "En son hangi çizgiromanı okudunuz" olarak düzeltiyorum.  :D
Darkwood Sakinleri..

s.b

Doğru başlık budur. Şimdi iyi oldu işte.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

ErenKoyunoglu

Sami Abi, hatta en son okuduğunuz çizgiroman hakkında fikirleriniz gibi birşey olsa başlık daha bile faydalı olabilir.

ErenKoyunoglu

Başlıklar birleşmiş farkında değildim. Önceki yorumumu unutabiliriz.

emre ozdamarlar

Dylan Dog'un 3 sayilik bir cildi vardi, maxi olabilir. Gölge Cicegi adli ilk maceraya basladim. Bu aksam biter. Ilk 50-60 sayfa itibariyle hikayeyi cok sevdigimi söyleyemeyecegim, devamini görecegiz bugun.

hennessy

Evet Nathan Never'a sardık şimdide Lal kitap 8 ve 9.cilde başlayacağım...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Hayal Kahvem

Selamlar,

Zagor'un  Gecenin Savaşçıları'nı dün gece okudum. Müthişti.  Zagor çok az görünüyordu. Fakat o kadar etkileyici çizmiş ki Laurenti, anlatamam.
Böyle dövüşlerin olduğu bölümlerde bir boyun kırma kareleri var. (Zagor kırmıyor tabii... Zagor yapmaz öyle vahşilikler.)

Boynu çevirirken CRACK ses efekti, boynu kırarken CROCK ses efekti... Dehşet! Tüyler ürpertici kareler! :o
Ellerimle gözlerimi kapatıp parmaklarımın arasından baktım inanın ki!

Kitap SÜRECEK diye bitince yüreğime SWAAAC diye bir bıçak girdi önce. Sonra aklıma  devamı olan Muskanın Sırrı adlı  ZAgor macerası geldi de
sevinçle "karamba karambita" diye bağırdım  ;)

Az sonra Çayır Kızılderilileri ile devamı olan Keşfedilmemiş Toprakları okuyacağım. Artık ikili alıyorum.
Çünkü maceranın devamını çok merak ediyorum.

En son çizgi romanlar bende bu merkezde.  :)

hennessy

Alıntı yapılan: hennessy - 07 Şubat, 2012, 20:42:43
Evet Nathan Never'a sardık şimdide Lal kitap 8 ve 9.cilde başlayacağım...

Nathan'a da saracağız belli oldu :) iki kitabı okudum ikiside bir solukta akşam bittirdim.Nathan'ın geçmişi ailesi çocuğu eşi sevdiği kadınla yaşadığı gizli aşkı olaylar inanın Martin amcayı bile arka arkaya bu kadar soluklu okumamıştım.Tavsiyesine uyarak aldım Umar abinin zaten kendisi zevkli adamdır.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Ben de Nathan Never'in 1. dev albumü olan Çifte Gelecek'i soluksuz okuyorum.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Şemsiye Akademisi'ne başladım. Gerek konusuyla, gerekse grafik tarzıyla beni sardı...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 07 Şubat, 2012, 22:58:04
Selamlar,

Az sonra Çayır Kızılderilileri ile devamı olan Keşfedilmemiş Toprakları okuyacağım. Artık ikili alıyorum.
Çünkü maceranın devamını çok merak ediyorum.

Selam

Cayir Kizilderilileri ile Kesfedilmemis topraklar cok super macera degil ama okutuyor iste. Size tavsiyem ama bu ikisini su anda almamaniz yonunde cunku macera bitmiyor 119. sayida. Macera 3 sayiya yayilmis durumda su anda.

Kisacasi su anda alip okumaya baslasaniz bile yarida kalacak diye bilgilendirmek istedim

Hayal Kahvem

Selam Gambit,

Çok haklısınız. 

Dün gece ben de farkedince 119 da maceranın bitmediğini, Zagor Almanak'a geçtim. (2008-2009-2010-2011)
Tam bir doping olduğunu söyleyebilirim.  :D

Teşekkür ederim.