2016 EN İYİ MİSTER NO KAPAĞI

Başlatan s.b, 28 Aralık, 2016, 08:17:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Oyumu son sayı Yeni Bir Yaşam'a verdim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Mrtekin

They drew first blood...

hanac

Tuco Ramirez

rumar80

Ben de mayari görevi dedim. Ama direniş macerasının kapağında halay çeken kahramanlarımız özel ödülü hak ediyor.

aa

Esse Gesse Hayranı...

HacıGeraltEmmi

Çizim olarak en iyisi "Taş Tuzak" (ustanın ilk dönem çizgileri daha güzel bence), ama geçit vermez halleriyle gönlümü çalan 167. sayıya verdim oyumu :)

AU4

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

xmenac

Peyami

Mayari görevi daha bir Mister No karakterini yansıtıyor. Oyladım gitti. Yalnız bu kapaklarda Mister No yazısının arka planındaki her sayı rengi değişen düz renkli kısım hiç iyi durmuyor. Oradaki tasarım olmamış. Tay'ın tasarımları bu açıdan daha iyiydi. 

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: Peyami - 28 Aralık, 2016, 17:23:55
Mayari görevi daha bir Mister No karakterini yansıtıyor. Oyladım gitti. Yalnız bu kapaklarda Mister No yazısının arka planındaki her sayı rengi değişen düz renkli kısım hiç iyi durmuyor. Oradaki tasarım olmamış. Tay'ın tasarımları bu açıdan daha iyiydi. 

Bizde 173. sayıda yayınlanan son sayıya şaşmamak elde değil. Son sayı bu boru değil. Büyük bir Mister No portresi elinde silahı, arka planda piperi, SS ve bir kaç arkadaşı ve amazon manzarası olsa, altına da kutucuk içinde değilde, süslü bir "END" veya "ADDIOS" gibi son sayı olduğuna vurgu yapan bir isim olsaydı fena mı olurdu. Bonelli'nin biraz çağ atlaması lazım artık...

NIC

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 28 Aralık, 2016, 18:47:39
Bizde 173. sayıda yayınlanan son sayıya şaşmamak elde değil. Son sayı bu boru değil. Büyük bir Mister No portresi elinde silahı, arka planda piperi, SS ve bir kaç arkadaşı ve amazon manzarası olsa, altına da kutucuk içinde değilde, süslü bir "END" veya "ADDIOS" gibi son sayı olduğuna vurgu yapan bir isim olsaydı fena mı olurdu. Bonelli'nin biraz çağ atlaması lazım artık...

Anladığım kadarıyla 173. sayıdaki "end" veya "adios" vurgusunu Roberto Diso kocaman bir imza atarak vermeye çalışmış.Yeni bir yaşam hikayesini kapak tasarım ve hikaye olarak yeterli bulmadım

Nemo

Duygusal olarak son sayiya oy verecektim ama sonra vazgectim 167. sayiya oy verdim.
Son sayi kapagi daha duygusal falan olmaliydi.

Özel Alfa Ajanı