Ana Menü

Vefat Haberleri

Başlatan hennessy, 08 Şubat, 2017, 09:31:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Pulluk

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Nomad

Rabbim mekanını cennet eylesin, sevenlerine sabır versin.

hennessy

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olur inşallah
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

İdrava

Çok üzüldüm... Şurada kaç kişiyiz zaten? Mekanı cennet olsun... Sevgili dostumuz kaç yaşındaydı acaba?

nocardia

Çok üzücü, mekanı cennet olsun.

doktor1881

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Ekim, 2021, 15:12:44
Bir dostumuz daha artık aramızda değil; Turgut Turan (seastar) vefat etmiş. Hatırlayanı bol olsun, unutulmasın.
Tanıştığım beni İDO kaptan köşkünde yolculuk yaptıran dostumun vefatını burdan yeni öğrendim Şok yaşadım Allah Rahmet Eylesin Sebebini bilen var mı acaba :'( :'( :'( :'(

doktor1881

Alıntı yapılan: İdrava - 03 Ekim, 2021, 22:11:56
Çok üzüldüm... Şurada kaç kişiyiz zaten? Mekanı cennet olsun... Sevgili dostumuz kaç yaşındaydı acaba?
50 li yaşlarda

hanac

Allah rahmet eylesin.

V

Yolun açık olsun Kaptan!..
"İstemem,eksik olsun.."

ZGeralt

:(  Allah rahmet eylesin...

kalidor

Kadri Kerem'in vefatına çok üzüldüm. Yüzyüze hiç tanışmasak da instagramdan takip ettiğim, arada mesajlaştığım edebiyat aşığı genç bir insanın ölümü inanılmaz sarsıcı. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır dilerim. Forumun zamanında aktif üyelerinden olan Seastar için de Allah'tan rahmet dilerim.
Crom! Ölüleri Say...

Saint2

Allah rahmet eylesin.

pizagor

Bilimkurgu ve çizgiroman meraklısı çok tatlı bir ağabeyimizi daha yitirmişiz. 1996 - 1997 yıllarıydı sanırım, Bülent Akkoç'u Kadıköy Sahaf Cafe'de gerçekleştirilen çizgiroman sohbetlerinde tanımıştım ama kendisinin moderatörlüğünde  Moda'da yapılan ve maalesef nedense hiç katılmadığım bir de bilimkurgu toplantıları vardı. O zamanlar Darkwood Sakinleri'nin yanında Bülent Akkoç'un Atılgan fanzinleri de ellerdeydi. Huzurla uyusun...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Nemo

Mekanı Cennet olsun...
Özel Alfa Ajanı

Orontes81