Ana Menü

Vefat Haberleri

Başlatan hennessy, 08 Şubat, 2017, 09:31:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gunes21

Allah rahmet eylesin,  çocukluğumuzun figürleri kahramanları, sanatçıları    birer birer gidiyor ,her gidenle biraz daha eksiğiz...

hennessy

Aslan Şükür abimiz bizlere veda etti. Geç olsa da onu tanımak bana güzel bir hatıra olarak kalacak. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tenten

Çizgi romanlar siyah beyazdı ama renkli kapaklar aklımızı başımızdan alır, daha ilk sayfayı açmadan hayal gücümüzü tetiklerdi. Aslan Şükür abimizin, biz yirminci yüzyılın çocukları için çizip renklendirdiği her şey göz kamaştırıcıydı. Allah rahmet eylesin.

orhan şafak

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Hayat giderek zevksizleşiyor tadsızlasıyor.Anlamsizlaşıyor.

Pulluk

Şu an için detaylarını bilememekle az önce Büyülü Dükkan'ın sahibi İlyas Erkul'un babasının vefat ettiğini öğrendim. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Kinowa59

Üç, dört ay önce, büyülü dükkanın önünde çay içip sohbet etmiştik. Kendisi emekli itfaiye çalışanıydı. Ortak arkadaşlarımız çıkmış ve yıllardır görüşemediği iş arkadaşıyla tlf. İle görüştürüp her ikisinede sürpriz yapmıştım. Sempatik, kendisiyle dalga geçecek kadar yaşam doluydu. İlyas Erkul ve diğer aile bireylerine başsağlığında bulunuyorum. Mekanı cennet olsun.

Saint2

Az önce İlyas'ı aradım. Üzüntülü tabii ki.
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın.

aa

Allah rahmet eylesin..çok kitap aldım İlyas'tan..
Esse Gesse Hayranı...

nocardia

İlyas Bey'e başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin.

caretta

İlyas dostumun başı sağolsun.Geride kalan sevdiklerine sabır ve metanet diliyorum

Orontes81

-brendon-

Allah rahmet eylesin abi

doktor1881

İlyas Bey'in başı sağolsun Babası huzur içinde uyusun

pizagor

Vefat haberleri üst üste geliyor şu sıralar. Muhlis Bey ile gönlümüze taht kurmuş Latif Demirci'yi de erken yaşta kaybetmişiz. Huzur içinde uyusun.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

YzbVolkan

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.