Ana Menü

Vefat Haberleri

Başlatan hennessy, 08 Şubat, 2017, 09:31:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rossi

Mekanı cennet olsun ışıklar içinde uyusun.

doktor1881

Muhlis Bey,Arap Kadri,Press Bey öksüz kalmış Latif Demirci huzur içinde uyusun

Kinowa59

İşte dostlar, bir varmış bir yokmuş. 1974_ 75 yıllarında, Gırgır'in çiçeği burnunda karikatürcüler sayfasında başlayan ve fırt ile devam eden, sonra ( yanılmıyorsam) 1976 yılında mikrop dergisinin yayınıyla mikrop'a geçen, ve bizlere "Canavar koyun Orhan" tiplemesini sevdiren kuşağımın değerli çizeri Latif demirci 61 yaşında yaşamını yitirdi. Sevenlerinin başı sağolsun. Işıklar içinde yatsın.

DAMPYR

En Çok sevgiğim karikatürüstlerden biriydi Mekanı Cennet Olsun

Mrtekin

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Birbirinden kıymetli insanlarımız ya ülke dışına ya da öbür tarafa geçmeye başladı, dilerim her biri gittikleri yerlerde mutlu ve huzurlu olurlar...
They drew first blood...

İnancomic

Tim sale aramızdan ayrılmıs sevdiğim bir çizerdi

pizagor

Genç kaybetmişiz. Huzur içinde uyusun. Özgün tarzıyla bende de ayrı bir yeri var.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Rossi

Huzur içinde uyusun . Cok üzücü.

DAMPYR

Ben İlyasın Babasının Ölümünü kaçırmışım ,görmemişim bu arada onada başsağlığı diliyorum Allah Sabır versin Mekanı Cennet olsun biraz geç oldu ama...

caretta

Ünlü çizer Yücel Köksal vefat etti. Geride "Yücel" ibaresi taşıyan yüzlerce Zagor, Teks, Kinova, Teksas, Tommiks, Tom Braks, Mister No ve Kaptan Swing kapakları bıraktı. 1970'li yılların kapak ressamlarının sanırım hayattaki son temsilcisi idi. Allah rahmet eylesin.
Arkadaşlar kapaklarından örnekler paylaşırlarsalar ustayı anmış oluruz.

DAMPYR

Giden Gidene bu dünyadan ,ne mutlu birsürü eser bırakmış ardında eskiler daha kaliteli insanlardı onlarında soyları tükeniyor mekanı cennet olsun

doktor1881

Yolculuk vakti geldiyse 1 sn bile duramazsın Eserleri ile büyümüş bir nesil olmaktan mutluluk duydum Kapaklarına uzun uzun bakardım Allah rahmet eylesin

pizagor

Hatırlayanı bol olsun üstadın...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Pulluk

Allah rahmet eylesin..
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Mister NO

Kapaklarını çok beğendiğim bir çizerdi.

Üzgünüm  :'(