Ana Menü

Vefat Haberleri

Başlatan hennessy, 08 Şubat, 2017, 09:31:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mister NO

Mister NO

Mister NO

Mister NO

orhan şafak

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun son çınarımız da da gitti ışıklarda uyusun inşallah.

pizagor

Çizgiromanı Cüneyt Arkın'sız düşünmek mümkün değil... Huzur içinde uyu değerli insan...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Pulluk

70'ler ve 80'ler de çocuk olup da Cüneyt Arkın'ı sevmeyecek bir Türk çocuğu yoktur sanırım. Ülkedeki tüm siyasi oluşumların toplamından bile daha çok kitleyi buluşturan bir isimdi. Nurlar içinde yatsın, mekanı cennet olsun inşallah. :(
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Kinowa59

Biz 1960 yıllarının çocuklarının da sevdiğiydi rahmetli Cüneyt Arkın. Nurlar içinde yatsın.

Mrtekin

Her anlamda inanılmaz bir insandı. Köyden, derece ile bitirilen tıp okuluna, askerlikten Yeşilçam setlerine. Onurlu, namuslu, şerefli, çalışkan, disiplinli,  ismini asla lekeletmeyen, asil, adam gibi bir adam ve de sinemaya adanmış zorlu bir hayat.

Pırıl pırıl çocuklar yetiştirmiş bir aile babası...

Ne kadar gözüpek bir adam olduğunu ise üniversite yıllarımda ilk defa Rumelihisarını gezerken anlamıştım. Cüneyt Baba nasıl atlıyordu ya buralardan, vay arkadaş ya demiştim hayıflanarak.

Kahramanlar asla ölmez. Cüneyt Arkın'ın ruhu Türk milletinin ruhuna karıştı ve de Türk milleti yaşadığı sürece, her daim onla yaşayacak...

Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
They drew first blood...

DAMPYR

Milli değerlerimiz birer birer göçüyor bu dünyadan gerçekten yurdunu seven milliyetçi usta aktör Cüneyt Arkını çok severdim Mekanı Cennet olsun

Saki

Başımız sağolsun, Cüneyt Arkının tüm filmlerni seyrettik Makedonyada bir zamanlar,

O karizmayı, yakışıklık, o mavi gözleri ve o saçları hiçbir oyuncuda görmedim, ni Türkiyede ni de dünyada

Hep diyordum ki James Bond rölünü oynayabilirdi...

DAMPYR

Saki Yurtdışındasın ama Maşşallah Türkiyeyle ilgili herşeyden haberin var Negüzel

Saki

Hiç olmaz olur mu, her şeyi biliyorum, şarkıcıları, oyuncuları, filmleri,

Nemo

Hem Yücel Köksal'in hem Cuneyt abimizin mekanlari Cennet olsun...
Özel Alfa Ajanı

Mrtekin

Türkiye çok özel bir değerini bugün yine yüce sonsuzluğa uğurladı.

Gönlümde gerçekten yeri çok büyük,sanatı ve kişiliği ile nevi şahsına münhasır bir Türkiye ozanını, İlhan Abi'yi gönderdik...Aşiyan çok özel bir ruha hoşgeldin diyecek bugün....

Işık ve sevgiyle İlhan İrem. Aşıklar her daim şarkılarını söyleyerek dolaşacak bu topraklarda. Rahmetle, Mekanın cennet olsun, huzur içinde uyu.
They drew first blood...