Fantastic Four - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan dean, 29 Mart, 2018, 22:07:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bilal ceylan

Ben de almadim değmez diye. 150 liraya ekstra ne veriyorlar anlamadım.

hanac

Alıntı yapılan: Nomad - 03 Temmuz, 2019, 10:09:15
Kitabın soft versiyonu 49 ₺ ye temin edilebiliyor. Hardcover ile içerik aynı.
Hardcover olana 200 ₺ verince, iki parça mukavvaya 150 ₺ vermiş hissiyatına kapılan bir tek ben miyim?

Aynı olaya Bahadır'da değinmiş  :)

Alıntı yapılan: BAHADIR - 29 Haziran, 2019, 20:20:11
Soft kapakları daha almadığım için cilt kalitesini bilmemekle birlikte sert kapak edisyonu için, cildi ve kağıdı ile iplik dikişi ve iplik ayracı ile göz kamaştırıyor demeyi isterdim...  Özel fiyat ile satılan bu özel edisyonların, fiyatı gibi özel olmasını tercih ederdim...  Soft baskının üzerine sert kapak geçirip 2-3 hatta 4 katı fiyat ile satmak ne kadar etik ve doğru olur tartışılır.

Mrtekin

Ben softunu tedarik ettim ve dün itibarı ile okumaya başladım.

Hickman'in bol twistli öyküsü giderek sardırıyor. Son yıllarda okuduğum en iyi çrlerden biri diyebilirim.
They drew first blood...

Pulluk

Bayıldım vallahi bu cilde. Alfa'dan beri ilk defa Fantastic Four okumak muhteşem bir his. İnşallah hızlı bir şekilde devamı gelir.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Mrtekin

Alıntı yapılan: Mrtekin - 03 Temmuz, 2019, 10:55:34
Ben softunu tedarik ettim ve dün itibarı ile okumaya başladım.

Hickman'in bol twistli öyküsü giderek sardırıyor. Son yıllarda okuduğum en iyi çrlerden biri diyebilirim.

Nihayet bitirebildim. Özlemişiz. Oldukça doyurucu bir cilt oldu. Devamı kısa aralıklarla gelebilirse muhteşem olacak.
They drew first blood...

Nightrain

Alıntı yapılan: Mrtekin - 16 Temmuz, 2019, 13:24:27
Nihayet bitirebildim. Özlemişiz. Oldukça doyurucu bir cilt oldu. Devamı kısa aralıklarla gelebilirse muhteşem olacak.

2.cildi 2020'nin başlarında çıkartmayı planlıyorlarmış.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

BAHADIR

Demek ki yeteri kadar satmadı... Yada 100 tane limitli deyip 300-500 tane ciltlediler..

İlk çıktığında da dedim "Soft baskının üzerine sert kapak geçirip 2-3 hatta 4 katı fiyat ile satmak ne kadar etik ve doğru olur tartışılır." Ama kendi yaptıkları işin bile arkasında duramadılar...

Her halukarda okuyucuyu/tüketiciyi sağmal inek ve keriz yerine koymaya devam... O konuda sıkıntı yok...

Daha kitap çıkmadan bize 200 TL'den satış yap... Üstünden 6 ay geçtikten sonra fiyatı 150 TL'ye düşür...

Ve bunu okuyucuya mantıklı bir şekilde açıkla... Ayıkla pirincin taşını demiş atalarımız... Pirinç yok ki hepsi taş... Taşın içinde pirinç arıyoruz resmen...  >:(

Biraz dik durun... Çok duramasanızda az bir şey durmanız yeter...

İdrava

Bak şimdi kendimi enayi gibi hissettim. Sadık okuyucularını el üstünde tutmaları gerekirken sağılacak inek yerine koyuyorlar.

darbove

Spawn koleksiyon cildi için de aynı şekil  üzücü bir olay olmuştu. Onda da 50 civarı bir tekrar baskı söz konusuydu sanırım. 2si bir arada bastıkları outcast,karabilim ve masallar ciltleri de var. Outcast ve karabilimi bıraktılar. Masalların ki ne zaman gelir muamma.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

dayıcomics

iyiki burayı okudum, sert kapak alacaktım bu ay fakat dediğiniz gibiyse HC versiyonunu almaya değmez.

Nightrain

Hayret bir şey vallahi! 200 TL'ye alan insan kendini keriz yerine konmuş hissetmesin de ne yapsın?

tommikser

Bilal ceylan

Hissediyoruz tabi 150 ye satınca para kazanabiliyorsa 200 nedir arkadaş. Zaten kaç kişiyiz.bizi soğutmanın gereği var mı ?

memospinoz

HC sadece JBC'den, Marmara Çizgi'den, Gerekli Şeyler'den alırım.

Nightrain

Arkabahçe böyle yaparak kendi topuğuna sıkıyor. Böyle devam ederlerse okurları kendilerinden soğuturlar. Bu sefer "batıyoruz, bizden çizgi roman alın" demekte işe yaramaz.