Felix Koleksiyon...

Başlatan BAHADIR, 21 Eylül, 2020, 18:52:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

şipariş az önce verilmiştir ;)

pizagor

İşlem tamamdır :) Sorunlu müşteriyim, kitabımı gıcır gıcır isterim yalnız :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

BAHADIR

Alıntı yapılan: pizagor - 31 Aralık, 2020, 14:26:54
İşlem tamamdır :) Sorunlu müşteriyim, kitabımı gıcır gıcır isterim yalnız :)

Ingh!

Nemo

Hayirli ugurlu olsun, emeklerinize saglik :) @BAHADIR
Özel Alfa Ajanı

memospinoz

Kargo ücretsiz mi ? Hangi kargoyla gönderiliyor?

Satın alma adet limiti var mı?

Numara seçebiliyor muyuz? Numara kitapta mı yoksa ayrı bir sertifikada mı yazıyor ya da her ikisi birden mi?

Bu iyi satarsa Incorruptible de gelir mi?

memospinoz

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 31 Aralık, 2020, 15:17:19
Kargo ücretsiz mi ? Hangi kargoyla gönderiliyor?

Satın alma adet limiti var mı?

Numara seçebiliyor muyuz? Numara kitapta mı yoksa ayrı bir sertifikada mı yazıyor ya da her ikisi birden mi?

Bu iyi satarsa Incorruptible de gelir mi?

Ben de siparişimi verdim.  ;D

Kargo ücretsizmiş. Kargoyu bilmiyorum.

Limit var mı bilmiyorum ama ikili setler var.

Numara olayını da bilmiyorum. Ama not bölümüne yazdım yine de.  :D

Nightrain

İstediğimiz 5 numarayı yazabiliyormuşuz. Hangisi varsa onu gönderecekler galiba.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İdrava

Yılbaşı gecesi saat sabahın dördünde sipariş verildi...

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Aralık, 2020, 22:54:51
İstediğimiz 5 numarayı yazabiliyormuşuz. Hangisi varsa onu gönderecekler galiba.

Aslında presstijdeki gibi kalan sayıları ve stok durumunu görebilsek süper olurdu ve daha heyecanlı olurdu kesinlikle.  ;D

BAHADIR

Irredeemable için yaptığınız yorumlar ve gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürler...

Dark Blue kapağı tükenmek üzere... 2'li set için ayırdığımız Dark Blue kapaklar tükendi ama 2 tane daha ekleme yaptık... Yani ikili sette son 2... Sanırım 5 tanede tekli sipariş için kaldı...

İlginiz için teşekkürler...  ;)

BAHADIR

Felix Dark Blue kapak tükenmiştir arkadaşlar...

Felix Dark Gold Kapak ise azalmıştır...

Teşekkürler...

doktor1881

Diğer tüm versiyonları da tüketmeniz dileğiyle Çünkü yeni yayınlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum

mersan0

Beklediğimiz yaklaşıyor. Hayırlısı olsun inşallah. Fiyat açıklanınca ufak bir sarsıntı geçirir gibi olduk. Yani ben de 250 tl ye bu eseri almak isterdim. Ancak bu eserin sert kapak ingilizce versiyonu 100 dolar. İşin birde gerçekleri var. Neyse biz okuyucular için hiçbir fiyat ucuz değil. Ben fiyatı alınabilir buluyorum ve alacağım. Sırf destek olsun diye ne çamur edisyonlar, ne okumadığımız eserler alıp koyduk kütüphaneye ve hala açıp okumuşluğum yok, okurum inşallah.

Benim asıl söylemek istediğim fiyat değil. Bu denemeyi ben neden önemsiyorum onu söylemek için başlık açtım. Şu günlerde ortalık cizgiromandan geçilmiyor. Ancak Ana Akım cizgiromanlardan başka ortalarda çok fazla Türkçe kitap yok aslında. Hele o çok harika Frankofonlardan hemen hiç haber yok. Bu deneme yabancı dilde görüp, hep AĞZIMIZIN SUYUNUN  AKTIĞI eserlere ulaşmak için bir fırsat olabilir diye düşünüyorum. Başarılı olursa bütün dünyada bulunan çok kaliteli, kalın kapak, özel edisyon ve tüm  külliyat bir arada o şahane eserlere artık sahip olabiliriz umudu taşıyorum. Çünkü kütüphanemde başlamış ama bir iki ciltte sona ermiş o kadar çok seri var ki. Hep aramızda yav bas şunun hepsini, alıp okuyalım konuşması böylece gerçek olabilecek. Ben bu açıdan bakıyorum.
Biliyorum ki bir çok kişi ve yayıncı bu denemeyi merakla bekliyor. Eğer bu iş maliyetini kurtarır ve başarılı olursa seyredin o zaman siz piyasayı. Ortalık çok şenlenecek. Bu yüzden ağzımızın suyunun aktığı bir çok esere sahip olabileceğimiz bu fırsatı ben asla es geçmeyeceğim.

hennessy

Umar abimin kitap tasfiyelerine her zaman uyduğum için siparişi verdim....

Sevgili BAHADIR bugüne kadar flaneur tüm özel edisyonlarınınım son sayısı bende olur ise son rakam bende olur ise sevinirim...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

BAHADIR

Omnibus ciltte kullanmadığımız, IRREDEEMABLE yazısının her harfinin bir varyant kapağa uyarlandığı bu seti kartpostal ebatında akordyion kart biçiminde, açıldığında IRREDEEMABLE yazacak şekilde vermeyi vermeyi planlıyoruz...

İlk harf görseli gerek renk paleti gerekse çizim olarak çok hoşumuza gitti...

Paylaşalım istedik...:)

Bu hediyemizi duyururken ön siparişe özel indirim fırsatını hatırlatalım dedik...

https://www.felixkoleksiyon.com/