Julia - Mylos Kitap

Başlatan Nemo, 28 Nisan, 2021, 12:39:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mersan0

Heyecanla bekliyorum. Edisyon nasıl olacak acaba, tek cilt mi, ikili cilt mi, benim sevdiğim dobişko 4 cilt mi

DAMPYR

Alıntı yapılan: mersan0 - 13 Haziran, 2021, 22:33:13
Heyecanla bekliyorum. Edisyon nasıl olacak acaba, tek cilt mi, ikili cilt mi, benim sevdiğim dobişko 4 cilt mi

Aylık çıkacağına göre tek cilttir herhalde

Draka

Haziran dendi Ağustos'a giriyoruz. Bir gelişme var mı?

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

DAMPYR

Bu iyi bir haber nihayet julia çıkıyor fiyatı hakkında bir bilgi varmı?

tunaorhun

Alıntı yapılan: DAMPYR - 26 Temmuz, 2021, 20:23:33
Bu iyi bir haber nihayet julia çıkıyor fiyatı hakkında bir bilgi varmı?

Yanlış görmediysem, kitabın arkasında 30 TL yazıyor.

DAMPYR

Bu arada sırt numarasının 1 değilde 76 olması çok şık olmuş bu adamlar işi biliyo içeriğide (iç sayfa yazıları) iyise yemede yanında yat

Zeljko

Juliasever dostlardan ricam eğer imkanları varsa diziyi aylik olarak takip etsinler. Forumda ve sosyal medyada yorumlarla katkıda bulunsunlar. Julia da bizlerde bunu hakediyoruz diye düşünüyorum. Rastgele...
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

aa

Esse Gesse Hayranı...

pizagor

Lal'in üzerinde bir fiyat politikası tercih edilmiş.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

pizagor

Lal'in 160 sayfalık Martin'leri 28 TL diye biliyorum; ona referansla yazdım aslında. Gerçi takip ettiğim bir seri değil, o yüzden yorum da yapmayayım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Nightrain

Ben de bi' tık pahalı buldum. Bu yeni sayıyı alacağım. Hoşuma giderse devam ederim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Draka

Acaba ilk sayı nasıl bir hakiyeye denk gelecek. Julia'nın bazı maceraları yavaş tempo geçebiliyor.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Draka - 27 Temmuz, 2021, 16:13:25
Acaba ilk sayı nasıl bir hakiyeye denk gelecek. Julia'nın bazı maceraları yavaş tempo geçebiliyor.
Konu: Giancarlo Berardi
Senaryo: Giancarlo Berardi ve Lorenzo Calza
Çizimler: Ivan Calcaterra ve Antonio Marinetti
Kapak: Marco Soldi

Konusu : Jason hapisten yeni çıkmış bir suçludur. özgürlüğe kavuştuktan sonra ilk hamlesi, küçük bir pazarda kanlı bir soygun yapmak olur,buradabirini öldürür ve suç ortağından kurtulmaya çalışır. Julia, Webb ve Irving, suç eyleminin faillerini mağazanın güvenlik kameralarının görüntüleriyle tespit etmeye çalışırlar: Jason, arkasında pek çok ipucu ve çok bariz bir kan izi bırakmıştır. Julia bunun bir kaza olmadığına ve hırsızın yakalanmak istediğine inanmaktadır.

OZAN BALIM

Mylos Kitap, Eganba-Babil'de %40 indirimde. Sayılar genel dağıtıma verilir, periyot aksamaz ve indirim oranları %35-40 bandında olursa düzenli bir okur kitlesi oluşur diye düşünüyorum. Yolu açık olsun.