Tex Aylık Seri - LAL

Başlatan Zeljko, 18 Mayıs, 2024, 18:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Mayıs ayının sonlarına geldik.Lal Kitap Haziran ayı başlarında normal fumetti
yayınları  yanında Aylık Teks'i de yayınlarsa bu sayı orijinal 711.sayı mı olacak?İyi
güzel de 710.sayı henüz ortada yok.Malum bu sayıyı Mylos Kitap yayınlayacak
ve Teks defterini kapatacaktı.Lal yayını macera başlangıcı eksik bir sayı ile
mi yayınına başlayacak?Mylos Kitaba veryansın etmemek için kendimi zor tutuyorum.
Kitap yayına hazır mı?Matbaada mı?Hiç mi çıkmayacak?

Kinowa59

Merhaba değerli Caretta. Şimdi Lal kitap ile TLF görüştüm. Sizin sorularınızı da sordum. Rutin olarak aylık çıkan yayınlar ve Tex Maxi 2 , Zagor klasik 136, Yarın dağıtımda olacakmış. Aylık Tex bir, iki ay içinde yayınlanmaya başlayacakmis . Zaror piu 8 ve Tex willer özel 2 önümüzdeki aya kalmış.

caretta

Çok teşekkürler Bayram Bey.Özellikle Maxi Teks 25 "İl Boss di Chicago"Repetto
çizimi bir macera.Aylık Teks de yayın programına alınmış.Sağolasın Lal Kitap.

Vassago007

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 29 Mayıs, 2024, 13:55:50Merhaba değerli Caretta. Şimdi Lal kitap ile TLF görüştüm. Sizin sorularınızı da sordum. Rutin olarak aylık çıkan yayınlar ve Tex Maxi 2 , Zagor klasik 136, Yarın dağıtımda olacakmış. Aylık Tex bir, iki ay içinde yayınlanmaya başlayacakmis . Zaror piu 8 ve Tex willer özel 2 önümüzdeki aya kalmış.

Şimdi aradım dediğinizde ben oradaydım abi  ;D  ;D

Kinowa59

Değerli Vassago007. Sizin vereceğiniz müjdeyi ben vermiş oldum. Lal kitap, benim göz bebeğim. Allah nazar değdirmesin , sayelerinde kütüphanemi zenginleştirdim.

Vassago007

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 29 Mayıs, 2024, 17:52:37Değerli Vassago007. Sizin vereceğiniz müjdeyi ben vermiş oldum. Lal kitap, benim göz bebeğim. Allah nazar değdirmesin , sayelerinde kütüphanemi zenginleştirdim.

Bu ay 6 sayı birden harika oldu Bayram abi :)

Kinowa59

Evet değerli Caretta dost. Maxi Tex orijinal sayı 25 , lal kitap Maxi Tex NO 2, Benim de yıllardır yolunu beklediğim bir sayı. Rebetto , benim en beğendiğim ilk üç Tex çizerinden biridir. Oğlak kitap'ın çıkardığı efsanevi seride Rebetto çizimi hikayeleri büyük bir hevesle takip ediyordum. Galiba , Lal kitap  Maxi Tex NO 2 Chiaco macerası, Rebetto'nun çizdiği en son Tex macerası oluyor. Sercio Bonelli Editöre 'de birkaç sayfasını yayınlamışlar. Edendiğim izlenime göre hikayede  , 1881 büyük Chiaco yangını  ve sonrası anlatılıyor .  Büyük Chiaco yangını çok geniş biçimde büyülü rüzgar da da anlatılmıştı. Rüzgar, müthiş bir yağmur, gökyüzünün şimşeklerle aydınlandığı bir günde gerçekleşen Chiaco yangını ölümsüz Rebotto'nun ölümsüz çizgileriyle biz Tex tutkunlarını nefis bir görsel şölene davet ediyor. Biz, Tex tutkunlarının gözleri aydın olsun diyorum.

Kinowa59

Değerli Vassagoo007 , Nasıl 6 sayı birden.  Acaba ben tlf'da tam anlayamadımmı hangi Zagor ve Tex'lerin çıkacağını. Lütfen, sizde yazarmısınız ,  yarın hangi kitaplar çıkacak.

caretta

Bayram Bey VassagoOO7 dostumuz da teyit eder umarım.6 yayın şunlar olabilir:1.Zagor Aylık
2.Zagor Klasik 3.Dylan Dog 4.Martin Mystere 5.Teks Willer 6.Teks Maxi.

Vassago007

Alıntı yapılan: caretta - 29 Mayıs, 2024, 21:15:43Bayram Bey VassagoOO7 dostumuz da teyit eder umarım.6 yayın şunlar olabilir:1.Zagor Aylık
2.Zagor Klasik 3.Dylan Dog 4.Martin Mystere 5.Teks Willer 6.Teks Maxi.

Aynen bu şekilde Atilla abi
@Kinowa59 ''Bayram Abi''

Kinowa59

Oğlak kitap aylık Tex'de Rebetto'nun çizimi çok güzel bir hikaye vardı. Hangi sayı olduğunu unuttum. Senaryosu Rüzgar gibi geçti filmini anımsatmıştı bana. Kuzey güney savaşının bittiğinden haberi olmayan güneyli bir askerin dağ başında cephanelik nöbeti tuttuğu yerden yıllardır ayrılmayarak beklerken  , birazda psikolojisi bozulmuş, saç sakal birbirine karışmış vaziyette Tex ve kit Karson tarafından bulunup kaleye getirilişini anlatan harika bir hikaye. Hangi sayılar olduğunu bilen arkadaşlar hatırlatırsa memnun olurum.

caretta

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 29 Mayıs, 2024, 22:33:07Oğlak kitap aylık Tex'de Rebetto'nun çizimi çok güzel bir hikaye vardı. Hangi sayı olduğunu unuttum. Senaryosu Rüzgar gibi geçti filmini anımsatmıştı bana. Kuzey güney savaşının bittiğinden haberi olmayan güneyli bir askerin dağ başında cephanelik nöbeti tuttuğu yerden yıllardır ayrılmayarak beklerken  , birazda psikolojisi bozulmuş, saç sakal birbirine karışmış vaziyette Tex ve kit Karson tarafından bulunup kaleye getirilişini anlatan harika bir hikaye. Hangi sayılar olduğunu bilen arkadaşlar hatırlatırsa memnun olurum.

Oğlak Aylık Teks 165-166 sayılar. Nöbetçi ve Askerin Dönüşü. Çizgili Düşler Maksi Teks 2 (orijinal 15.sayı) Starker Kanunu"da Repetto çizimi çok güzel bir maceradır.

Kinowa59

Evet değerli Caretta , bu macera. Şu an saat, 00:20 . Bu iki sayıyı okumam ortalama olarak iki saat sürer, saat olur, 2:20 . Okuduğunuz çizgi roman Tex ' se eğer , gecenin serinliği ve gece kuşlarının sesleriyle mükemmel uyum sağlıyor. Bir de rüzgar varsa . Bir de ağaçların yaprak sesleri rüzgarla yarış yapıyorsa . Ve bir de Mylos kitap  Tex aylık seri , orijinal sayı 701 Vampir hikayesini okuyorsanız,  " iyi ki dışarıda köpekler var , iyi ki evin balkonu yüksek  " diye düşünürsünüz, Kinowa59 gibi.

DarkwoodÇizgiRomanEvi

Herkese hayırlı uğurlu olsun. Nedense bu haberi bugün müşterimiz olan bir abimizden öğrenip Lal kitap ile görüştüm. Mylos tarafından çıkarılacak olan seriden sonra basmaya başlayacaklarmış. Mylos çıkarırsa o sayı eksik olmayacak ama çıkarmaz ise 1 sayı kaybımız olacak... Kaybımız olsun ama yine de Tex çıksın yeter ki... Ve korsan kitaplar için atılan yorumları gördüm. Ama karşıma o kadar çeviri sayfaları denk geliyor ki. Daha yeni yayınlanmış bir sayıyı ben çeviri sitesinde görüyorum. Yayınevlerine yazık değil mi? Anlamıyorum... Hem yayınevleri üstlensin deniliyor ama yeni sayıyı bile direkt korsan sitelere atılıyor ayıp vallahi... Neyse uzun lafın kısası. Fumetti kralı Lal Kitap sayesinde artık daha fazla esere sahip olacağız. Bursa 'da olanları da kahvemi içmeye beklerim. Görüşmek üzere iyi forumlar!

Alıntı yapılan: hanac - 21 Mayıs, 2024, 12:59:13Bak onu deneyebilirim, çizgi düşler dönemini bulabilir miyim  acaba?

Bulabilirsiniz tabi ki :) Bir mesaj uzağınızda..

Rossi

Lal , aylık Tex'e Temmuz ayında baslayacak arkadaşlar.
Umarım Mylos o zamana kadar 410 u basar.