Flaneur Comics

Başlatan hanac, 30 Temmuz, 2012, 09:26:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Ayrıca Ken Parker "Adah"ın İtalyanca büyük boy renkli hardcover versiyonu da var.
Crom! Ölüleri Say...

Mister NO

Alıntı yapılan: kalidor - 09 Aralık, 2012, 10:23:44
Ayrıca Ken Parker "Adah"ın İtalyanca büyük boy renkli hardcover versiyonu da var.

Evet kesinlikle görülmeye değer bir kitap...  ;)

alan ford

Alıntı yapılan: kalidor - 09 Aralık, 2012, 10:23:44

Daha önce görme şansım olmuştu. Gerçekten çok güzel bir edisyon. Birde hemen yanında Serpieri'nin westerni vardı. O da ok güzeldi.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

flaneurcomics

ntv gece gündüz programı yayınımız CASH - I See A Darkness "her yer karanlık" için tanıtım yapmış ve bloğunda kitap hakkında güzel bir  yazı yazmış...televizyonda bir çizgi romandan bahsedilmesi hem bizim hemde çizgi roman adına çok sevindirici oldu...

flaneurcomics

elbette, Sayın Yekta KOPAN Tarafından...

NTV gece gündüz programı YEKTA KOPAN sunumu ile CASH - I SEE A DARKNES "HER YER KARANLIK"

https://www.facebook.com/photo.php?v=456299331095369

http://filucusu.blogspot.com/2012/12/merhaba-ben-johnny-cash.html?spref=fb

DAMPYR

Bunlar tek sayılık mini kitaplarmı.Yoksa birkaç kitaptanmı oluşuyor... ???

rumar80

Tek sayılık kitaplar, ama mini değiller. Doyuracak kadar büyükler. ;)

gunes

Selamlar

Ciltli Gibrat  dükkana intikal etti mi ?? Bu hafta sonu ona göre Kadıköy programı yapacağım 

ercoktay

D&R Gibrat siparişimi temin edilemedi diye iptal etti. Red Sonja 3 ile beraber. Acaba ciltlisini almam için bir işaret mi bu?

Bu arada İdefix de 20 gündür Le Grande Dük'ün 1. cildini temin edemedi. Bu aralar şanssızım siparişlerim konusunda.

kalidor

Alıntı yapılan: ercoktay - 28 Aralık, 2012, 16:30:11
D&R Gibrat siparişimi temin edilemedi diye iptal etti. Red Sonja 3 ile beraber. Acaba ciltlisini almam için bir işaret mi bu?

Bu arada İdefix de 20 gündür Le Grande Dük'ün 1. cildini temin edemedi. Bu aralar şanssızım siparişlerim konusunda.

Kuzgun'dan veya cizgizamani'ndan alsaydınız şimdiye okuyup bitirmiştiniz :)
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: ercoktay - 28 Aralık, 2012, 16:30:11

İlyastan yada Kuzgundan al ertesi gün siparişlerin elinde hemde iskontolu olarak benden söylemesi... 8) :D ;)

NIC

Facebook sayfasında yakında yazmışlar 5 saat önce

Türkçe olarak From Hell...Valla helal olsun

tommikser

Bu yıl beni en heyecanlandıran çr desem yalan olmaz valla.

ercoktay

Geçen sene açıklamışlardı. Zaman olarak 2013 demişlerdi. Bu kadar kısa sürede çıkarabileceğini düşünmüyordum. Çeviriyi çok merak ediyorum. Orijinal tuğlası elimde var. Ama her degişik türde yeni yayını destek alımı yaptığım gibi Türkçesini de almak istiyorum. Umarım 1-2 aya çıkar.