Flaneur Comics

Başlatan hanac, 30 Temmuz, 2012, 09:26:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Oh oh. Ben de HC istiyorum. Not düşeyim olabilirse 4 numarayı isterim. Gibratta yakalayamadım 4 numarayı.

rumar80

Mümkünse 80 numarayı alayım.

Bir de League of Extraordinary Gentlemen'i basacak bir kahraman.  ;)

pearl jam

yalcinerol345

Flaneur Comics'in bazı yayınları fena halde ilgimi çekiyor.Gibrat'ı henüz almadım ama önümüzdeki ayda vereceğim toplu siparişimde bu kitabın HC'ı mutlaka olacak.From Hell'e gelince, ne kadar değerli bir kitap olduğunu forumlardan biliyorum.

pizagor

Daha satışa çıkmamış bir albüme ön talepte bulunabilmem için fayda/fiyat durumuna bakmam lazım. From Hell için normal baskı ve HC fiyatları ne olacak belli mi?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Gambit

Hardcover ve yumusak kapakli versiyonlari alindi, koleksiyona atildi, henuz okuyamadim ama sirada onlerde bir yerden girdi

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 16 Ocak, 2013, 13:08:13
Daha satışa çıkmamış bir albüme ön talepte bulunabilmem için fayda/fiyat durumuna bakmam lazım. From Hell için normal baskı ve HC fiyatları ne olacak belli mi?

Biraz pahalı olacağını bekliyorum, ama iyi bir tercüme ve baskı ile bence bu sefer verilen paraya değecektir. Ama görmeden karar vermeyelim.

tommikser

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz sözü bence Flanuer için geçerli.Şu ana kadar çıkardıklarına bakacak olursak çok iyi bir iş olacağına eminim.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 16 Ocak, 2013, 14:09:20
   Biraz pahalı olacağını bekliyorum, ama iyi bir tercüme ve baskı ile bence bu sefer verilen paraya değecektir. Ama görmeden karar vermeyelim.

Dostum 80 numara sana ayrıldı bile :) (bakınız birkaç mesaj öncesi)

Ben de Flaneur'ün ortaya iyi bir ürün çıkaracağına eminim ama ne kadar iyi olursa olsun benim için bir eder karşılığı var. Bizimkisini biraz maket üzerinden daire alanların durumuna benzettim. Hiç olmazsa orada fiyat biliniyor :)

rumar80

Dostum ben alacağım zaten,
  Senin genelde soruların olduğunu bildiğim için karar vermeyelim dedim. Yoksa Gibrat ve Cash sonrası From Hell'in de benzer kalitede olacağına inanıyorum.

tommikser

Fiyat açısından bence Gibrat çok iyi bir referans.Bu kadar mükemmel bir baskı ve yanındakiler 60 liraya verildi.Haaa çok olabilir mi evet olabilir.Ben ederinin bu civarda olacağını düşünüyorum.En pahalı iş X-men Omnibus 100 liraydı.Ben özel baskıların bundan fazla olabileceğini düşünmüyorum.

pizagor

Gibrat'ın normal baskısı 32 TL, HC'si 60 TL'ye satılıyor. Aradaki 2 kat farka değer mi, ona göre karar vermek lazım. Şahsi fikrim Gibrat'ın soft cover versiyonu fayda/maliyet açısından daha baskın. From Hell içinse HC'ye doğru kayıyorum çünkü bu albüm sadece ismiyle ağırlığı olan bir yayın, insanı eziyor...

Alıntı yapılan: rumar80 - 16 Ocak, 2013, 15:17:42
  Senin genelde soruların olduğunu bildiğim için karar vermeyelim dedim. Yoksa Gibrat ve Cash sonrası From Hell'in de benzer kalitede olacağına inanıyorum.

Sorularım var ve üzüldüm şimdi, öyleyse bundan sonra  :-X :-X :-X

:-X :-X :-X yapmadan önce bende gerçekten piyasanın en iyi çizgiroman albüm örneğini Flaneur'ün verdiğini belirterek hakkını teslim edelim...

pearl jam

Gibrat nın her iki versiyonu da oldukça güzel. Bence hc versiyonu da parasının hakkını veriyor.

Alıntı yapılan: pizagor - 16 Ocak, 2013, 16:15:45

Sorularım var ve üzüldüm şimdi, öyleyse bundan sonra  :-X :-X :-X

:-X :-X :-X yapmadan önce bende gerçekten piyasanın en iyi çizgiroman albüm örneğini Flaneur'ün verdiğini belirterek hakkını teslim edelim...

Sevgili pizagor niye  :-X  :-X  :-X dedin anlayamadım. niye üzüldün onu da anlayamadım  :) kimse sorularını sormana bir şey demiyor ki.

rumar80

SEVGİLİ öZGÜR,
   Soruların olması çok güzel. Bu konuda arkanda olduğumu daha önce de yazdım. Eğer yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

HacıGeraltEmmi

Şimdiye kadar çıkarılan hiçbir yayında Erteleyiş (HC) albümündeki özeni göremedik. Yeni çıkaracaklarında da aynı özeni göstereceklerini düşünüyorum. Halihazırda diğer yayıncılarımızdan birisi bu kalitede iş çıkarsalardı etiket fiyatı 100 TL sından az olmazdı diye tahmin ediyorum :P

Pahalı mı? Evet pahalı. Ama diğer işlerle kıyasladığım zaman en ucuzu bu albüm gibi geliyor bana.