Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MEDİCUS

Herkese merhaba diyorum.Ankara'dan Selim Bilgin,tıp doktoru ve bir çizgiroman sevdalısıyım.Hasan beyin yazısını geç farkettim ,tanışma bölümüne ancak girebildim,kusura bakmaz umarım :)
30 lu yaşlarının sonlarında,kendi çapında çizgiroman kolleksiyonu olan, fırsat buldukça da bunu genişletmeye çalışan biriyim.Buradaki yazıları zevkle okuyor ve bilgileniyorum.Belki ileride benimde katkılarım olur.
Bütün arkadaşlara selam ediyorum..

hanac

Hoşgeldiniz Selim Bey.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

darkwood

Selim bey aramıza hoşgeldiniz, umarım formumuzu okumak kadar yazmaktan da keyif alırsınız.

Bu arada formumuzdaki doktor üyelerimizde çoğalıyor, çizgiromanlar konusunda daha geniş çaplı operasyonlar yapabiliriz artık.   :)  ;) :D  ::)
Darkwood Sakinleri..

V

Foruma hoşgeldiniz Selim Bey.

Aktif bir üye olmanızı ve keyifli vakitler geçirmenizi dilerim.
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Alıntı yapılan: MEDİCUS - 14 Nisan, 2014, 13:59:35
Herkese merhaba diyorum.Ankara'dan Selim Bilgin,tıp doktoru ve bir çizgiroman sevdalısıyım.Hasan beyin yazısını geç farkettim ,tanışma bölümüne ancak girebildim,kusura bakmaz umarım :)
30 lu yaşlarının sonlarında,kendi çapında çizgiroman kolleksiyonu olan, fırsat buldukça da bunu genişletmeye çalışan biriyim.Buradaki yazıları zevkle okuyor ve bilgileniyorum.Belki ileride benimde katkılarım olur.
Bütün arkadaşlara selam ediyorum..

Selim Bey hoşgeldiniz. Avatarınızdan gördüğüm kadarıyla siz de bir Conanperversiniz. Altın Madalyon aynı zamanda Türkiye, Ortadoğu ve Balkanların en büyük Barbar Conan platformudur.  Çizgiroman aleminde forumumuz "Barbar Conan'ın Altın Madalyonu ve diğerleri" olarak da bilinir. 

Sizi Conan bölümümüze davet ediyorum.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/board,31.0.html

Let me tell you of the days of high adventure!
Crom! Ölüleri Say...

Caped Crusader

Bende Selim Bey'in sayesinde tanışma bölümünü görmüş oldum.Adım Ali ve 18 yaşındayım Aydın'da oturuyorum maalesef Aydın'da pek gelişkin çizgi roman kültürü yok.Bende çizgi roman arşivimi internetten siparişler ile yapıyorum.Şimdilik buradan bütün forumdaki yaşıtlarıma ve abilerimi selamlıyorum :)

yunusmeyra

Selim ve Ali, forumumuza hoşgeldiniz..istediğiniz başlıkta,  istediğiniz başlığı bulamadığınızda istediğiniz başlığı açarak her daim forumda ve çizgi romanla olmanızdan mutluluk duyacağız  :)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Ali hoşgeldin.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

DAMPYR

Selim ve Ali Forumda yok yok Maşallah ,Bulmak istediğiniz tüm bilgileri hemen hemen bulabilirsiniz.Aktif olmanız dileğiyle.Hoşgeldiniz... 8) :D :)

kalidor

Ali, Türkiye'nin en geniş çizgiroman forumuna hoşgeldin. Sadece okuyucu olarak kalma, iletilerini de bekliyoruz.
Crom! Ölüleri Say...

dean

Selim ve Ali, foruma hoşgeldiniz. Forumda çizgi roman başta olmak üzere Geek kültürü ile ilgili hemen hemen herşeyi paylaşıyor ve bunlarla ilgili muhabbet ediyoruz. Aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Bulamadıysanız siz paylaşın ;) tekrar hoşgeldiniz :)

haysat

Selim ve Ali  foruma hoşgeldiniz..

Çizgi roman adına aradığınız her türlü paylaşımın yapıldığı (Bilgi adına) yerdesiniz.

Umarım sizde bizim kadar hoşça vakit geçirirsiniz...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Caped Crusader

Öncelikle hoşbulduk ve iyi ki böyle forum varmış dedim resmen çizgi roman açlığımı doyurdu.İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

hennessy

Selim ve Ali  foruma hoşgeldiniz..
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Link347

Merhaba. Ben İzmir'den Taylan Çakal. 18 yaşındayım. Çizgi romanlara ilgim süper kahramanlarla başladı.Kendimce güzel bir koleksiyonum var. Genelde Batman ve X-Men okuyorum. Ama onun dışında bulabildiğim diğer çizgi romanları da okuyorum. Umarım bu forumda güzel vakitler geçiririm.