Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ras Al Ghul

Herkese tesekurler adim ayni isimli batman kotusunden geliyor.Araapca seytanin basi demek

dean

Hoşgeldin Ras Al Ghul. Keyifli vakitler geçirmen dileğiyle...

Ras Al Ghul

darkwood

Ras Al Ghul çizgiroman sever dostlar arasına hoş geldin. Formumuzda sizi sık sık görmeyi umuyoruz.
Darkwood Sakinleri..

Ras Al Ghul

Çok teşekkürler

Solomon Kane

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 25 Mayıs, 2013, 18:28:21
Merhabalar değerli Altın Madalyon üyeleri ;

Adım Ahmet, şuan lise son sınıftayım. Doğduğumdan beri İzmitte yaşıyorum.
Çizgiromanla tanışmam yaklaşık 7-8 yıl önce Akşam gazetesinin verdiği Renkli Teksas-Tommiks fasiküllerle oldu.
Daha sonra Swing,Tombraks,Zagor,Mister No gibi diğer kahramanlarla da tanıştım.
Kendi çapımda ufakta olsa bir çizgiroman arşivim var. Fırsat buldukça ve param yettiğince yeni çizgiromanları da arşivime eklemekteyim.
2-3 yıldır internet forumlarını da yakından takip etmekteyim. Özellikle polisiye ve fantastik öyküleri seviyorum.

Ahmet gece gece sana kafayı taktım kusura bakma :D biz seninle nasıl tanışmadık acaba. Forumun bir yerinde izmitli olduğunu gördüm. Oradan sonra tanışma bölümünde kendini tanıttığın yeri aradım :) Sen hiç Bayar abinin oraya gelmedin mi?
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

Ahmet Oktay

Belsa'nın oradaki dükkanı diyorsun değil mi ? geldim ama karşılaşmadık demek ki :)

Solomon Kane

belsanın orada değil yav. Bu dominosun arkasındaki pasaj yok mu? Bimin üstü burger kingin karşısı. Orada hem ikinci el kitap satan hemde çizgi roman satan dükkan :) oraya geldin mi diyorum :) aynı yeri diyorsan evet karşılaşmamışız :D ben iri yarı :D sarışın sürekli konuşan bir tipim :D bayar abi genelde beni görünce küfür eder :D bu özellikte birini tanıyorsan benimdir :D
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

Ahmet Oktay

Aynı yeri diyorum, ama karşılaşmamışız :D

the_dreamer

Merhabalar,

Ben Bursa'dan Ferdi. 33 yaşındayım, Bilecik'te öğretmen olarak görev yapmaktayım.
Çizgiromanlarla tanışmam 5-6 yaşlarıma gider :) çocuklara yönelik disney çizgiromanlarıyla başlayan çizgiroman merakım yıllar içinde katlanarak büyüdü ve bugünkü şeklini aldı. dc, marvel egemenliğindeki amerikan çizgiromanlarını severek takip etmekle beraber bağımsız yayınları da okumaktayım. örneğin daytripper ve maus okuduğum güzel çizgiromanlardandı. hero konseptli amerikan çizgiromanlarından da batman ve x-men'i severim.
çizgiroman okumayı sevdiğim kadar çizmeyi de sevmekteyim.

Ras Al Ghul

Mrtekin

They drew first blood...

Utku Gürsoy

V

Foruma hoşgeldiniz.
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Hoşgeldin the_dreamer.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!