Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Merhaba adım Necati. İstanbul da oturuyorum. 17 yaşındayım. Sanırım forumdaki en genç üyelerden biriyim :D Bu gençliğin de etkisiyle çizgiroman okumaya ne yazık ki yeni yeni başlıyorum. Küçükken sadece Martin Mystere nin bir sayısını okumuştum. Şimdiyse Batman okuyorum. Foruma üye olmamın sebeplerinden biri çizgiroman hakkında bilgilerinizden faydalanmak :) Hepinize selamlar :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

hanac

Hoşgeldin Necati.

Zaten foruma ısındın, aynen devam.

Hiç çekinmeden her istediğini sorabilirsin.

Mrtekin

They drew first blood...

Chuck

Hoşbulduk teşekkür ederim :)

Ahmet Oktay

Hoşgeldin Necati, yaş grubumuzdan bir üye daha kazandı forum. Keyifli vakit geçirmen dileğiyle :)

V

Hoşgeldin Necati.

Senin gibi gençlerin çizgi roman okuduğu bilmek az  da olsa umut veriyor çizgi romanın geleceğine dair.
"İstemem,eksik olsun.."

Utku Gürsoy

Hoşgeldin Necati.

Utku Gürsoy

Yaş kaç bu arada ???

hanac

Utku Gürsoy

Chuck

Hoşbulduk çok sağolun hepiniz :) 17 yaşındayım :) Birde çizgiromanlar gençler arasında hızla yayılıyor abi umutlar boşuna değil :D

pizagor

Alıntı yapılan: Neco - 14 Ağustos, 2014, 18:40:30
Birde çizgiromanlar gençler arasında hızla yayılıyor abi umutlar boşuna değil :D

Dinozorlar kulübüne hoş geldin genç arkadaşım. Merak ediyorum gençler hangi türlere daha fazla ilgi gösteriyor?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

Chuck

Alıntı yapılan: pizagor - 14 Ağustos, 2014, 22:08:47
Dinozorlar kulübüne hoş geldin genç arkadaşım. Merak ediyorum gençler hangi türlere daha fazla ilgi gösteriyor?
Hoşbulduk öncelikle :) Abi daha çok comics okunuyor benim çevremde. Zagor Teks Mister No vs pek ilgi görmüyorlar bende dahil olmak üzere sebebiyse bana göre bu nesil hep spider man x-men batman gibi animasyonlarla büyüdü izlemeyen yoktur nerdeyse haliylede görünce merak ediyoruz onlara yöneliyoruz ayrıca film sektörününde etkisi var sanırım :)

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Neco - 14 Ağustos, 2014, 22:29:41
Hoşbulduk öncelikle :) Abi daha çok comics okunuyor benim çevremde. Zagor Teks Mister No vs pek ilgi görmüyorlar bende dahil olmak üzere sebebiyse bana göre bu nesil hep spider man x-men batman gibi animasyonlarla büyüdü izlemeyen yoktur nerdeyse haliylede görünce merak ediyoruz onlara yöneliyoruz ayrıca film sektörününde etkisi var sanırım :)

Aynen, ama ben gazetelerle verilen fumettilerle başlamıştım çizgiromana, comics bulamıyordum o zamanlar, belki de ondandır fumetti en çok okuduğum türdür. Diğerlerini o kadar okumuyorum, son dönemde DC'ye sarmıştım gerçi ;D

Chuck

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 14 Ağustos, 2014, 22:55:46
Aynen, ama ben gazetelerle verilen fumettilerle başlamıştım çizgiromana, comics bulamıyordum o zamanlar, belki de ondandır fumetti en çok okuduğum türdür. Diğerlerini o kadar okumuyorum, son dönemde DC'ye sarmıştım gerçi ;D
Benim dedemin getirdiği gazeteden sadece bulmaca çıkıyordu :( :(