Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

hanac

Hoşgeldiniz Paşam ve Bongzilla.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

haysat

Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

bongzilla

Alıntı yapılan: darkwood - 06 Eylül, 2014, 14:39:18
Hoş geldiniz,  paylaşımlara katılırsanız daha fazla faydasını göreceğinizi düşünüyorum.
Ayvalık ta bulunan Haşim bey'e (Hoz Comics) selamlar.
herkese teşekkürler, Haşim bey müşterim  :) ilk karşılaştığımız zaman selamlarınızı ileteceğim

xmenac

Merhaba arkadaşlar,

Üye olalı neredeyse yedi ay geçti fakat ilk mesajımı atmak bugüne kısmetmiş. DC Comics ve Bonelli yayınları konusunda sıkı takipçi sayılabilecek bir arkadaşınızım. Fakat hepsinden öte, son yıllarda daha çok çizgi romanların animasyon uyarlamalarına yoğun bir ilgim olduğunu farkettim. Çocukluk yıllarımda izlediğim Batman The Animated Series'in epey rolü var tabii bu konuda. :)

Bu tarz forumları çok değerli buluyorum, gerek aynı ilgi alanına sahip kişilerle fikir alışverişinde bulunabilmek gerekse sektördeki yayıncılardan doğrudan bilgi alabilmek adına çok değerli platformlar. Özellikle yayıncılık alanında başka bir örneğini bulmak zor böyle iletişim imkanlarının, sanırım çizgi roman piyasasına özgü bir özellik olsa gerek.

hanac

Hoşgeldin xmenac,

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

Chuck

Hoşgeldiniz :)

Dediğiniz gibi yayıncılarla direkt iletişimde olmak, ilk ağızdan bilgi almak büyük bir avantaj :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

darkwood

Hoşgeldiniz xmenac, sizin de değerli paylaşımlarınızı bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

Ras Al Ghul

Benden sonraki herkese hoşgeldiniz :)

TC ZEYNEP BAYRAKTAR

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR, ARANIZA BUGÜN İTİBARİYLE KATILDIM. UZUN SÜRE FORUMLARDAN UZAK DURMUŞTUM AMA HADİ HAYIRLISI. BENİM ALANIM RESİMLER. DAHA ÖNCEKİ BAŞKA BİR FORUM DENEMEMDEN DOLAYI SADECE WESTERN AĞIRLIKLI ÇİZİMLER PAYLAŞMAYI DÜŞÜNÜYORUM. UMARIM İYİ BİR ŞEKİLDE KATKI SAĞLARIM. HERKESE ÇİZGİ ROMAN DOLU GÜNLER DİLİYORUM :D :D  ; :)

kalidor

Günaydın Zeynep Hanım, hoşgeldiniz. Sizi zaten İlker Abi'nin dükkanında görüyorduk. Burada zaten western düşkünü epey kişi var. Paylaşımlarınızla foruma renk katacağınızı düşünüyorum.
Crom! Ölüleri Say...

afu

günaydın ve hoş geldiniz.
resimleri bekliyoruz  :)

hanac

Hoşgeldiniz Zeynep Hanım.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

s.b

Hoşgeldiniz Zeynep Hanım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN