Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Çizgiroman yayinci  ve saticilarinin aramizda olmasi çok iyi oluyor. Böylece yeni haberleri dogrudan ilk elden ögrenebilme imkanina kavusuyoruz. Hepiniz hosgeldiniz arkadaslar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

guantanamo

hele sükürbe ahmet abi sonunda senide aramizdasin
senin gibi degerli abizi aramizda görmek güzel
burda iyi saatler gecireceyine eminim
hos geldin çr dostu ahmet abi

FerdiFon

Alıntı yapılan: guantanamo - 04 Ekim, 2010, 12:03:00
hele sükürbe ahmet abi sonunda senide aramizdasin
senin gibi degerli abizi aramizda görmek güzel
burda iyi saatler gecireceyine eminim
hos geldin çr dostu ahmet abi

Sagolasin Ayhan ÇizgiRoman Dostlari Arasinda Eminim Güzel Vakitler Geçirecegiz Hep Birlikte Çünkü Hepimiz Ayni Lisani Konusuyoruz Dis Dünyada Bazilari  Ne Konustugumuza Anlam  Veremesede:)

abselemon

Merhaba. Adim Can Çetin. 29 yasindayim. Evliyim ve kamu'da teknik eleman olarak çalisiyorum. 1.5 ay sonra kismet olursa bir çocugum olacak. Istanbulda yasiyorum ama aslen Çorumluyum. Küçüklügümden beri çizgi romanlari severim. Çok fazla sey okumadim ama yine de az da olsa bir çizgi roman kültürüm var. Öürümcek adam, mandrake ve de kull okudum. Mandrake ve de örümcek adam hep favorilerim olmustur. Buraya ise bu alanda daha fazla bilgi kazanmak için üye oldum.

Saygilar

Can Çetin

V

Sevgili Can,aileye hos geldin.Keyifli zamanlar geçirmeni dileriz..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Ahmet bey ve sevgili Can kardesim aramiza hosgeldiniz. Güzel katilimlarinizla umarim formumuza renk katarsiniz..
Darkwood Sakinleri..

guantanamo

aramiza hos geldin can kardes ::) ::)

ritter

Merhaba ismim Metin Can.Araniza Almanyadan katiliyorum.Evliyim 1 oglum var.Kendimize ait isyerimiz var.37 yasindayim,vallahi aklima su anda baska birsey gelmiyor,ileride yazimlarindan hakkimda daha mantikli fikir edinebileceginizi düsünerek burada noktaliyorum ilk mesajimi,herkese selamlar...

ritter

Cok tesekkür ederim hosbulduk.

hanac

Metin Bey hosgeldiniz,

Umarim keyifli vakit geçirirsiniz.

ritter

Tesekkür ederim hosbulduk..

s.b

Hosgeldiniz Metin Bey.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

guantanamo

aramiza hos geldiniz metin arkadasim

HacıGeraltEmmi

tüm çizgi roman dostlarina selamlar. 73 kars dogumluyum. çizgi roman okumaya rahmetli Sezgin Burak'in Tarkan'i ile basladim. Aslinda Tarkan ile okula baslamadan okumayi ögrendim desem daha dogru olur. Ilkokuldayken ders aralarinda tarkan okumaya kendimi kaptirip sinifa geç gittigim için ögretmenimden isittigim azarlar hala kulaklarimda çinlar. Ama gariptir ki günleri ders çalismayla oyun arasinda sikisip kalan arkadaslarim benim kadar basarili degillerdi derslerinde. (bu belki de çizgi roman okumanin bana sagladigi bir avantajdi diye düsündüm hep) Daha sonra kara murat, tolga, zagor, teks, mister no ve digerleri... Hepsini almaya paramiz yetmezdi (çogu arkadasimizin aksine okul harçliklarimizi gazoz, sekerleme yerine çizgi romana verdigimiz halde). Sonra benim gibi baskalari da oldugunu kesfedip takasçilar kervanina katildim. Koltugumun altinda kitaplarla, çizgi roman sayesinde tanisip arkadas oldugum insanlarla bulusacagimiz günleri iple çeker oldum sonra. Orta okuldayken iyice gelistirdigim çizgilerimle kendi çizgiromanlarimi çizip satmaya (fotokopi filan bilmedigim için orjinalini :( üstelik alicisida fazlaydi inanin) ve bu paralar sayesinde istedigim çizgi romanlari daha rahat almaya basladim. Çizimlerimi okuyucu kösesinde yayinladiklari zamanki duygularimi tarif edemem... Sevgili babacigim aramizdan ayrilip ailenin yükü omuzlarima binince uzak kaldim tüm bu sevdalarimdan. Istanbul'a tasindik ve ben karakalem çizim sayesinde basladigim grafikerlik meslegi sayesinde ailemi geçindirdim. Sonra bilgisayarin meslege dahil olmasi, para kazanma telasi, is hayatinin agir yükü, ailemin sorumlulugu derken bir de baktim ki çizgi romandan ve çizmekten tamamen kopmusum. Simdilerde yeniden isinma turlari atiyorum. Haril haril bir senaryo üstünde çalisiyorum, karakter çizimleri yapiyorum. simdi tek istedigim bu projemi tamamlayip bir yayinevinden çizgiroman sevenlere ulastirmak. umarim bu rüyami gerçeklestirebilirim.

Ooo yazmaya kaptirmisim kendimi, tanisma yazisi biraz uzun oldu galiba. Buraya kadar okuma sabri gösterenlere ve diger herkese sevgiler. böyle bir forumda oldugum için gerçekten gururluyum.

hanac

Hosgeldiniz designer73,

Adinizi bilmedigim için böyle hitap edecegim.  :)

Umarim keyifli vakit geçirirsiniz.