Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Hoşgeldiniz Yusuf Bey.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

fındıkfındık

Selam arkadaşlar, hep adını duyardım ama bir türlü üye olma fırsattım olmamıştı, üye olunca anladım ki pek çok dostum da buradaymış, çizgi roman dolu bol muhabbetler dilerim  :)

s.b

Hoşgeldiniz arkadaşlar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Arkadaşlar ortak tutkumuz çizgi roman sever dostları arasına hoşgeldiniz,
güzel paylaşımlar.
Darkwood Sakinleri..

caretta

Fındıkfındık ve Yusus dostlar Altın Madalyon'a hoşgeldiniz...

Al Ghul

Hepinize tek tek teşekkürlerimi iletiyorum arkadaşlar, hoşbuldum teşekkürler ::)

@Fındıkfındık hoşgeldin kardeş :)

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

xmenac

Al Ghul

Teşekkürler (:

egeman45

Merhaba arkadaşlar ismim Egemen, bir süredir forumu takip ediyordum ama çok fazla aktif olamadım şu ana kadar.Çizgi roman sevdalısı olmaya nasıl başladığımdan bahsedecek olursak; ben ilkokuldayken abimin haftalık karikatür dergilerinden oluşturduğu bir koleksiyonu vardı.Bıkmadan usanmadan her hafta çıkan her karikatür,mizah dergisini alırdı ve çok geniş bir birikimi oldu.Benim de çizgi romana yönelimim o yıllarda oldu diyebilirim, her hafta abimle beraber bende takip eder olmuştum. Ve daha sonra birçok çizgi roman severin olduğu gibi hayatıma Zagor girdi :) Uzun yıllar sadece Zagor okumuştum, daha sonra diğer fumettileri de keşfedince zaten arkası çorap söküğü gibi geldi ve bağımlılık çoktan oluşmuştu bile :) Şu an üniversite hayatımda ise ne zaman elime biraz para geçse çizgi romana harcamaktan gocunmam.Evet gerçekten maddi olarak bir yükü oluyor ama gerekirse kişisel ihtiyaçlarımdan kısıyorum bu sevda için :)  Manga dışında her türlü tarzı ve çizgi romanı okuyorum, belki bir gün ona da sıra gelir.Genel olarak söyleyeceklerim bu kadar herkese iyi forumlar :D

xmenac

Foruma hoşgeldiniz. :)

V

Hoşgeldin Egemen..
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Hoşgeldin Egemen UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

kalidor

Merhaba Egemen hoşgeldin, foruma iletilerinle katkılarını bekliyoruz  :)
Crom! Ölüleri Say...