Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ralph

Hoş geldin Egemen. Umarım daim olursun.

hanac

Hoşgeldin Egemen, umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

Ralph

Alıntı yapılan: peyk - 28 Haziran, 2015, 01:39:04
herkeze merhaba ismim cüneyt 78liyiim  çizgi romanın her türünü okumaya çalıştım zaman ve mekan kavramları sebebi ile arsivim çok az ve yeni basımlar ama elimde çoksıkı sakladıgım ve zamanında peyk ismiyle paylasım yaptıgım  1987 -1991  arası türkiye çocuk dergileri var tek sorunum tarama yapmaya vakktimin az oluşu neyse hepinize saygı ve selamlar

Hoş geldiniz Peyk. Umarım daim olursunuz fakat burada korsan paylaşım yapmaktan kaçınıyoruz. :) Burası bir çizgi roman üzerine tartışma, tanıtım ve sohbet forumu.

rumar80

Sevgili Cüneyt hoşgeldin. Umarım forumdan keyif alırsın.

hanac

Hoşgeldin Cüneyt, umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

darkwood

Hoş geldin Cüneyt, müsait olduğunda elindeki tercüman çocuk dergilerinin kapaklarını bizimle paylaşırsan memnun oluruz.
Darkwood Sakinleri..

pam

arkadaşlar merhaba..
ismim yelkan... uzun yıllardır çizgi roman okuyan takip eden biri olarak aranıza katıldım.
iş güç evlilik vs derken uzak kaldığım çizgi roman okurluğuna mahalledeki kütüphanemizde keşfettiğim 700 e takın çizgi romanın da heyecanıyla hızlı bir dönüş yaptım. ödünç alıp okuyup geri veriyorum.
martin mystere, judas, büyülü rüzgar gibi eskiden sevdiğim kahramanların yanında yenilerini de keşfediyorum.

şu sıralar tam anlamıyla bir ken parker hastası oldum.  8)
altinmadalyondaki dostlar sayesinde çizgi roman kültürümü arttırmayı yeni maceralar keşfetmeyi güzel paylaşımlarda bulunmayı hedefliyorum.
herkese selamlar saygılar.......

doktor1881

Hoş geldin Yelkan

Ahmet Oktay

Hoşgeldiniz, doğru yerdesiniz kesinlikle :)

Mrtekin

They drew first blood...

rumar80

Selamlar, hoşgeldiniz.

tommikser

Hoşgeldin Yelkan.O kütüphane neredeymiş ki maşallah 700 kitap müthiş bir rakam.Ülkem adına sevindim.

hanac

Hoşgeldin Yelkan.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

emre ozdamarlar

Hosgeldin Yelkan hocam.

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız