Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: mersan0 - 25 Mart, 2011, 17:17:24
ben mersan0, gamyon şöförüyüm, ilden ile iderken arada bir uğrarım. beni tanıyan tanır.

Dostum aramıza hoş geldin. Kamyonu parkın arkasına çektik şanzumanı elden geçirecez. Sen o arada iki çay iç, karala bi şeyler, fasulye geliyor.

Seni burada bilenlerde özleyenlerde çok dostum. İyiki geldin.

Selamlar
Lami

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: mersan0 - 25 Mart, 2011, 17:17:24
ben mersan0, gamyon şöförüyüm, ilden ile giderken arada bir uğrarım. beni tanıyan tanır.
Sevgili mersan0 hoşgeldin. Gamyonun çok yüklü galiba bugünlerde... Geç geldin :)

darkwood

Baytekin ve mersanO aramıza hoşgeldiniz.
Diğer arkadaşlar gibi, sizlerinde forumuzda keyifli vakit geçirmenizi dilerim..
Darkwood Sakinleri..

s.b

Hoşgeldiniz arkadaşlar.
Gamyoncu ağam bizi yayan bırakma. Sürekli gamyonunu bize uğrat. Biz gamyonculara bayılırız.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

mersan0

hoşbulduk dostlar,bu aralar çok yoğunum,gelecek hafta sonuna kadar daşınacak çok yük var, bu yüzden pek bir katkım olamaz, gelecek hafta bakarık balım. bu aralar büyülü okuyorum.

hennessy

bugün toplantı sayesinde tanıştım bu güzel site ile çizgi roman severleri bir arada görmek gerçekten çok güzel. Bugün gördüğüm o eski basım muhteşem tentenleride unutmayacağım....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Hoş geldin henessy.
  İyi eğlenceler.
  Güç seninle olsun...
  Star wars'da senden destek bekliyoruz.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Mart, 2011, 21:47:34
  Hoş geldin henessy.
  İyi eğlenceler.
  Güç seninle olsun...
  Star wars'da senden destek bekliyoruz.

her zaman :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Henessy ve tanıdık bir gamyoncu Mersan0
foruma hoş geldiniz.

"İstemem,eksik olsun.."

Crimean

Herkese merhaba. Yaşça büyüklerime saygı, küçüklerime sevgilerimi sunuyorum. Sitenizi dün takip etmeye başladım. Daha yeni bir Çizgi Roman okuru olmama rağmen, bir tutkuya dönüştü. Kendimi tanıtayım, Anıl ben. 19 yaşındayım ve Adana'da ikamet ediyorum. Şu an okuduklarım -yani başladıklarım- Yürüyen Ölüler (İlk'i bitti.) ve Tex Altın Klasik Serisinde 1. Roman. Tekrar tekrar saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

tommikser

Sevgili dostum hoşgeldin aramıza.Göreceksin ki bu büyük aile sana çizgi romanı o kadar sevdirecek ki şaşırıp kalacaksın.Bizle beraber keyif dolu zaman geçirmen dileği ile...

Lami Tiryaki

Anıl aramıza hoş geldin. Adana'nın tüm çizgi roman severlerine ve tüm kitap okuyucularına selam olsun. Burada keyifli ve eğlenceli zaman geçireceğinden hiç şüphen olmasın.

Selamlar
Lami

Crimean

Çok teşekkür ederim, hoşbuldum.

rumar80

Anıl hoşgeldin, keyifli okumalar

emre ozdamarlar

Anil hosgeldin hocam.