Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mcyz

Tekrar hoşbuldum..

Umarım İTÜ'den ve de diğer üniversitelerden daha çok kişiyi buralarda görürüz.

Guy Fawkes

Merhabalar arkadaşlar. Bu sıcak ortam için hepinize teşekkür ediyorum. Fumetti'den ziyade amerikan çizgilerine ilgi duyuyorum. Özellikle Frank Miller çizgilerine ve hikayelerine aşığım denilebilir. Ardından Alan Moore ve Neil Gaiman gelir yazmak konusunda. Bu sıralar daha çok Spawn'a sarmış durumdayım. Daha önce okulum ve ailemin baskılarına rağmen ingilizce öğrenmeyen ancak sırf türkçeye çevrilen çizgiroman sayısı az olduğu için ingilizce öğrenmeye çabalayan bi kişiliğim (: E tanıtım bu kadar yeter tekrardan hoşbulduğumu dile getirmek istiyorum (: Saygılar.

rumar80

Hoşgeldin arkadaşım,
   Keyifli okumalar ve paylaşmalar. Ne konuda ne istersen sor ve yaz

Huma

V

Aileye hoş geldin dostum.Katılımcı bir üye olmanı,keyifli vakit geçirmeni dileriz.
"İstemem,eksik olsun.."

Tarkan Kurt

Yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.

darkwood

Bugün formumuza son katılan üyemiz lemazmatik ve diğer yeni arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz. Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.
Darkwood Sakinleri..

baytekin

Merhaba Arkadaşlar, foruma yeni üye oldum. Yaşım 41. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Çizgiroman koleksiyoneriyim. Yakın bir arkadaşım vasıtasıyla forumdan haberdar oldum ve üye oldum. En sevdiğim çizgiromanlar Tex, Mister No, Zagor, Teksas, Tommiks ve Martin. Amerikan çizgiromanlarından sadece Conan'ı okurum. Ayrıca Hipnoz dergisinin abonesiyim. Herkese tavsiye ediyorum :)

hanac

Merhaba hoşgeldiniz.

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

İsminizden Gordon hayranı da olabileceğiniz anlaşılıyor.  :)

rumar80

Hoşgeldin baytekin,
  iyi eğlenceler

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: baytekin - 20 Mart, 2011, 12:32:08
Merhaba Arkadaşlar, foruma yeni üye oldum. Yaşım 41. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Çizgiroman koleksiyoneriyim. Yakın bir arkadaşım vasıtasıyla forumdan haberdar oldum ve üye oldum. En sevdiğim çizgiromanlar Tex, Mister No, Zagor, Teksas, Tommiks ve Martin. Amerikan çizgiromanlarından sadece Conan'ı okurum. Ayrıca Hipnoz dergisinin abonesiyim. Herkese tavsiye ediyorum :)

Yaşım 43, Kocaeli'de ikamet ediyorum. Uygun bir zamanda görüşelim dostum. Foruma hoş geldin.

Selamlar
Lami

Tarkan Kurt

Baytekin aramıza hoşgeldin.  ;)

mersan0

ben mersan0, gamyon şöförüyüm, ilden ile giderken arada bir uğrarım. beni tanıyan tanır.

hanac

Hoşgeldin Murat Abi.

EN BABA LORD ünvanı oybirliğiyle size verilmiştir.  :)

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

rumar80

Hoşgeldiniz. İyi eğlenceler