Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Crimean

Tekrar tekrar teşekkürler. Hoşbuldum.

hanac

Anıl hoşgeldin.

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

hennessy

Anıl sitemize hoş geldin inan çizgi roman ile kalbi atan insanların arasına geldin hem sana çizgi romanı sevdirecekler hemde her soruna canı gönülden cevap verecekler
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tarkan Kurt

Anıl aramıza hoşgeldin, iyi vakit geçirmeni ve katılımcı bir üye olmanı temenni ederim.

Crimean

Herkese tekrar tekrar çok teşekkürler. Hoşbuldum efenim.

Pulluk

Merhaba,

Resimli Roman'a 2002'den beri üyeyim. Beni oradan ve Kadıköy camiasından bir çok kişi Bülent Taşkın ismiyle hatırlayacaktır. Buraya da nicedir üye olacaktım ama tembellikten ancak fırsat bulabildim  ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

hanac

Bülent Bey hoşgeldiniz.

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

rumar80

Bülent bey hoşgeldiniz.
    Umarım burada keyifli zaman geçirirsiniz

Pulluk

Teşekkür ederim. Umarım fırsatım olur da bol bol yazabilirim. En azından artık her gün foruma giriş yapacağım kesin. :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

cankazmaci

Merhaba,

Ben de forumu geç farkeden arkadaşlardanım. :) Ve ayrıca burda ki herkes gibi çizgi roman okumayı severim. :)
Tabi burada bulmak zor oluyor, pek fazla satan yer yok. Bilen varsa da mesaj atabilirse çok sevinirim. :) (Adana)

Gün geçtikçe daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz sanırım. :) Herkese iyi forumlar.

C.

hanac

Hoşgeldin Can.

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

tommikser

Dostum Adana'da gezerken gördüğüm bir yer var.Sanırım hala duruyordur.Biraz küçüktü ama her çizgi roman vardı.İkinci el çizgi romanda vardı.Adresi vereyim bir git veya tel ile ara derim.Bu arada hoş geldin iyi eğlenceler...

KUZGUN figürin'i Gazipaşa Bulvarı'ndan Toros Caddesi'ne girdiğinde soldan ikinci sokakta, Mum Cafe'nin hemen yanında bulacaksın.
ADRES : Cemalpaşa Mah. Toros Cad. 63007 Sk. Akverdi Apt.19/D 01120 SEYHAN / ADANA
TELEFON : 0 322 454 63 46

cankazmaci

Alıntı yapılan: gunessemerci - 11 Mayıs, 2011, 14:15:45
Dostum Adana'da gezerken gördüğüm bir yer var.Sanırım hala duruyordur.Biraz küçüktü ama her çizgi roman vardı.İkinci el çizgi romanda vardı.Adresi vereyim bir git veya tel ile ara derim.Bu arada hoş geldin iyi eğlenceler...

KUZGUN figürin'i Gazipaşa Bulvarı'ndan Toros Caddesi'ne girdiğinde soldan ikinci sokakta, Mum Cafe'nin hemen yanında bulacaksın.
ADRES : Cemalpaşa Mah. Toros Cad. 63007 Sk. Akverdi Apt.19/D 01120 SEYHAN / ADANA
TELEFON : 0 322 454 63 46

Merhaba, hoşbulduk. teşekkürler. :)

Kuzgun'u bende gördüm 2 ay önce, sürekli kapalıydı. Sonra kapattıklarını öğrendim. Güzel bir seçenek olabilirdi ama ne yazikki kapatmışlar. :(

C.

tommikser

Buna gerçekten üzüldüm.Gittiğimde hoşuma gitmişti.Keşke devam edebilseydi :'(

HacıGeraltEmmi

Aramıza yeni katılan arkadaşlara bende hoş geldiniz diyorum. Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.