Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kadri kerem

Ben de eminim. Tekrar teşekkürler bu hoş karşılama için.  :)

Hayal Kahvem

Sülalemin bütün bıyıklıları ve eli hamurluları aşkına ! Şimdi farkettim.

Bir kadın çizgi roman sevdalısı daha geldi Altın Madalyon'a öyle mi?

Ne diyebilirim? Ölsem gam yemem gayrının resmini yapabilir misiz, ey çizgi roman çizerleri?  :D

SheRa! Hoşgeldiniz.... Selam   :)  ;)  :D  ;D

pizagor

Aramıza katılan her yeni dost ayrı bir lezzet katıyor bu platforma... Hoşgeldiniz dostlar!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

sheRa

Herkese tekrar çok teşekkür ederim :D

sheRa

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 30 Nisan, 2012, 22:29:58
Sülalemin bütün bıyıklıları ve eli hamurluları aşkına ! Şimdi farkettim.

Bir kadın çizgi roman sevdalısı daha geldi Altın Madalyon'a öyle mi?

Ne diyebilirim? Ölsem gam yemem gayrının resmini yapabilir misiz, ey çizgi roman çizerleri?  :D

SheRa! Hoşgeldiniz.... Selam   :)  ;)  :D  ;D
hoşbulduk efendim çok mutlu oldum sizinle tanıştığıma. 6 yaşımda red kıt'le başlayan çizgi roman maceram da babama çok şey borçluyum. Kız kardeşim ve benim vazgeçilmez pazar alışkanlığı red kıt'ı renklendirmek ;) ve western izlemekti. Halen aynı tutkuyla bu alışkanlıklar devam ediyor . sheRa ise ilk feminist modelimdir onun yeri apayrı .

Hayal Kahvem

Alıntı YapsheRa ise ilk feminist modelimdir onun yeri apayrı .

Valla bakmayın benim Altın Madalyon'da olduğuma. İdare ediyorlar beni çizgi roman sevdalıları...  Bi Zagor'u bilirim ben, o kadar.  :-[

SheRa kimdir, bilmem. Heyy,  artık öğrenirim sizden.  ;)

hennessy

SheRa hoşgeldiniz aramıza.......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 01 Mayıs, 2012, 00:07:22

Alıntı YapsheRa ise ilk feminist modelimdir onun yeri apayrı .

Valla bakmayın benim Altın Madalyon'da olduğuma. İdare ediyorlar beni çizgi roman sevdalıları...  Bi Zagor'u bilirim ben, o kadar.  :-[

SheRa kimdir, bilmem. Heyy,  artık öğrenirim sizden.  ;)

SheRa nam-ı diğer Adora yani Adam'ın yani He-man'in ikiz kardeşidir Vildan Hanım :D
Crom! Ölüleri Say...

sheRa

sheRa kötülerle tek başına savaşırdı. çizgi filmin sonunda he man gelir yardım ederdi sheRa ya ..... dönüşüm sahnesinde ki öncesi ve sonrası görüntüsüne halen hayranım...

drfuhrer

sevgili sheRa aramıza hoşgeldin...meraktan soruyorum:sheRa'ya benziyor musun?yoksa sadece bir idol mü:))

hennessy

ah bir zamanlar He man ve sheRa ve orko :) nun oyuncakları vardı bende iskeletor ve bunun düşmanının adı neydi onunda Star Wars ları saymıyorum bile ne günlerdi :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kandorlu

Alıntı yapılan: hennessy - 01 Mayıs, 2012, 22:26:14
ah bir zamanlar He man ve sheRa ve orko :) nun oyuncakları vardı bende iskeletor ve bunun düşmanının adı neydi onunda Star Wars ları saymıyorum bile ne günlerdi :)

She ra nın düşmanının adı Hordak dı diye hatırlıyorum evet gerçekten güzel oyuncaklardı ama benim o donemlerden favori çizgi dizzim Voltron dur. 

kalidor

Alıntı yapılan: ArAmAS - 01 Mayıs, 2012, 22:12:02
sevgili sheRa aramıza hoşgeldin...meraktan soruyorum:sheRa'ya benziyor musun?yoksa sadece bir idol mü:))

Ben aynı Conan'a benziyorum o yüzden kalidor nickini aldım Aramas :D
Crom! Ölüleri Say...

sheRa

Alıntı yapılan: ArAmAS - 01 Mayıs, 2012, 22:12:02
:)  :) idol diyelim.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: hennessy - 01 Mayıs, 2012, 22:26:14

birde oyuncakları alanlara sanırım hediye olarak verilen mini he-man çizgi romanları vardı ve conan çinicilerinden alfredo alcala çizimleriydi..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR