Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 02 Mayıs, 2012, 04:42:00
Alıntı yapılan: hennessy - 01 Mayıs, 2012, 22:26:14
ah bir zamanlar He man ve sheRa ve orko :) nun oyuncakları vardı bende iskeletor ve bunun düşmanının adı neydi onunda Star Wars ları saymıyorum bile ne günlerdi :)

birde oyuncakları alanlara sanırım hediye olarak verilen mini he-man çizgi romanları vardı ve conan çinicilerinden alfredo alcala çizimleriydi..

Haklısınız bunu unuttum her figürün arkasında kısa bir hikaye vardı.Bazen Star Wars figürlerinde de görülüyor genişletilmiş evren karakterlerinde.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rckaya61

Hepinizi saygıyla selamlıyorum!...

Altın Madalyon dergisinin içeriğine bakmaya çalışırken kendimi burada buldum; fakat bütün çabalarıma rağmen, halen derginin içeriğine bakamadım. Bu dergiyi nasıl okuyabilirim?.

Vatandaş Recep

kadri kerem

Alıntı yapılan: rckaya61 - 20 Mayıs, 2012, 15:21:01
Hepinizi saygıyla selamlıyorum!...

Altın Madalyon dergisinin içeriğine bakmaya çalışırken kendimi burada buldum; fakat bütün çabalarıma rağmen, halen derginin içeriğine bakamadım. Bu dergiyi nasıl okuyabilirim?.

Vatandaş Recep

Hoş geldiniz sevgili Recep!

Dergiyi bu adres üzerinden download edebilirsiniz:
http://www.mediafire.com/?y3u13h6bjd7f88a

kadri kerem

hanac

Hoşgeldiniz Recep Bey.

Umarım iyi vakit geçirirsiniz.

hennessy

Hoşgeldiniz Recep Bey.

rckaya61

Hoş buldum! Hepinize çok teşekkür ederim. Dergileri indirdim. Birinci sayıdan itibaren okumaya başlayacağım. Şöyle bir göz attım; güzel olmuş, emeği geçenlerin gözlerine ve ellerine sağlık...

fedd

Merhaba dostlar;
Ben,Fazlı ÖZDEMİR,1960 doğuluyum,Angaralıyım.Emekli dz astsb ım.
kocaeli,gölcük te ikamet ediyorum.
66-67 li yıllarda,CEYLAN YAYINLARI matbaasında çalışan amcamın  sayesinde Çizgi roman hastalığına yakalandım,halen tedavisi mümkün olmayan bu hastalığı taşıyorum.TEKS WİLLER hayranı,mister no sempatizanı,zagor müptelası,karaoğlan fanatiği olarak yaşıyorum..Yarış atları yetiştiriciliği yapılan bir çiftlikte çalışıyorum,( Tüyo sormayın,ben bile bulamıyorum).
kimbi,lir ne değerli dostlarla tanışacağım,şimdiden heyecanlandım,
herkese selamlar saygılar.

rumar80

Fazlı bey hoşgeldiniz.
  Umarım keyifli zamanlar geçirirsiniz.
  Bu arada eşimin eniştesi de Gölcük'te emekli ast subay Hikmet Aydın belki tanısınız
  Sevgilerimle

darkwood

Fazlı bey aramıza hoş geldiniz, burada çok değerli dostlar arasında olacaksınız kuşkunuz olmasın.
At yarışı tüyosu değil ama, çizgiroman tüyolarının paylaşımlarını burada bolca bulabilirsiniz.  ;)
Keyifli paylaşımlar diliyorum.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Fazlı bey hoşgeldiniz.

fedd

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Mayıs, 2012, 22:24:27
  Fazlı bey hoşgeldiniz.
  Umarım keyifli zamanlar geçirirsiniz.
  Bu arada eşimin eniştesi de Gölcük'te emekli ast subay Hikmet Aydın belki tanısınız
  Sevgilerimle
Aysel hanımın eşi mi,gökhan ve taha  isminde oğulları var mı.Ankara lı mı.bunlar ın cevabı evet ise,değirmenderede karşı komşum  aynı zamanda.

rumar80

Aynen onlar.
   Selamlarımı söyleyin.

fedd

Arkadaşlar,bu sitede ÇR alım satım,takas yapılabi,liyormu.

kadri kerem

Hoş geldiniz Fazlı bey!