Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

erimozen,hoşgeldiniz..çizgi roman dolu günler diliyoruz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Dacaktar

Merhaba arkadaşlar bende forumunuzun yeni bir üyesiyim. Çizgi romana yavaş yavaş ilgi duymaya başladım henüz 15 yaşındayım ama çizgiroman okumaya başlamak için çok geç kaldığımı düşünüyorum  :D Bir yandan forum sitelerinden edindiğim bilgilerle bilgi eksiğim kapatmaya bir yandan da yeni çıkan comicsleri alarak güncel bi takipçi olmaya çalışıyorum. Hepinize tekrar merhaba  :)

hanac

Hoşgeldin Dacaktar, senin gibi genç arkadaşları aramızda görmekten çok memnunuz.

Çekinmeden merak ettiğin herşeyi sorabilirsin.

Forumumuzda iyi vakit geçirmeni dilerim.

darkwood

Aramıza hoşgeldin sevgili Dacaktar. Evet çizgiroman okumaya biraz geç başlamışsın.  :D
Ama formumuzdaki güzel paylaşımlar ile bu aradaki boşluğu çok çabuk kapatacağına inanıyorum. Umarım formumuzdan keyif alırsın.
Darkwood Sakinleri..

drfuhrer

sevgili kardeşim aramıza hoşgeldin..evet biraz geç olmuş..ama bu senin suçun değil,yani geç doğman :)
bizlerin kuşağıyla doğup;tv'nin tek kanallı ve renksiz olduğu dönemlerde,bizlere bambaşka dünyaların kapılarını açan o atmosferi yaşamanı isterdim...gerçekten apayrıydı çizgi roman denen dünya o zamanlar...
neyse...iyi etmişsin başlamakla.bak ben doktorum.sitede doktoru,mühendisi,öğretmeni,polisi,memuru,muhasabecisi ve aklına gelecek tüm ''okumuş''meslek gruplarından abiler var...yani çizgi roman zararlı birşey değil...tam tersine hayal gücünü güçlendiren bir olgu...
sana tavsiyem sadece yeni nesil:renkli,gösterişli çizgi romanlara değil;renksiz ve kadim olanlara da eğilmen...zagor,tex,mister no,ken parker,martin mystere örnek olarak gösterilebilir...
neyse lafı uzattım...umarım bu forum gün geçtikçe daha da güçlenir ve de büyür...

hennessy

Aramıza hoşgeldin sevgili Dacaktar.Hasan abi'nin dediği gibi her türlü soruyu çekinmeden sor çizgi roman hakkında elimizden geldiğince yardım ederiz.Ben bile gerçi daha işin başındayım ya :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

drfuhrer

sevgili hennessy,sen de işin başındaysan;biz nerdeyiz acaba :D

emre ozdamarlar

Dacaktar hosgeldin altinmadalyon ailesine!
Keyifli vakit gecirmen dilegiyle.

connyapku

herkeze merhaba aranizda olmak guzel umarim iyi vakit geciririz cizgi roman sever bulmak cok guzel

hanac

Hoşgeldin connyapku.

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

rumar80

Connyapku ve diğer yeni üye arkadaşlar hoşgeldiniz.

dorukgs

Hoş geldin Dacaktar ve Connyapku! Bu arada Dacaktar hiç geç kalmış sayılmazsın ben 14 yaşındayım ve istediğim çizgi romanları istediğim gibi okuyabiliyorum yani sen de okuyabilirsin.Ayrıca merak ettiğin sorular olursa sitedeki abilerimize sorabilirsin bana yardım ettikleri gibi sana da yardım edeceklerine eminim :)

HacıGeraltEmmi

Çizgi roman okumanın keyfini yakalayabilmiş gençler olarak ;D bizlerden daha gençleri aramızda görmekten mutluyuz. Hepiniz hoşgeldiniz. Keyifli sohbetleriniz ile foruma renk katmanız dileklerimle.

candy

Merhaba, aranıza katılmaktan çok mutluluk duyuyorum. Hepinize selamlar ve saygılar sunuyorum.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: candy - 21 Ağustos, 2012, 22:02:23
Merhaba, aranıza katılmaktan çok mutluluk duyuyorum. Hepinize selamlar ve saygılar sunuyorum.

Hoşgeldin candy, keyifli vakit geçirmeni dilerim.  :)