Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Hoşgeldin candy.

Umarım keyifli vakit geçirirsin.

rumar80

Sevgili Candy e tüm yeni dostlar HOŞGELDİNİZ.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Candy aramıza hoşgeldin, formumuzda keyifli vakit geçirmeni dilerim.
Darkwood Sakinleri..

drfuhrer

aramıza katılan herkese hoşgeldiniz diyorum

connyapku

aramiza katilan herkeze hosgeldiniz.

dorukgs

Formumuza katılan hekese keyifli vakit geçirmelerini dilerim :)

DAMPYR

Ne güzel Forum ailesi gün geçtikçe büyüyor buda daha çok çizgi roman sever demek yayıncılara duyurulur... 8) ::) ;)

drfuhrer

valla arkadaşlar ben bu kadar güzel bir forum sitesi görmedim net aleminde :Dşaka bir yana herkes ilgili,seviyeli..ve de en önemlisi mesaj sayısını baz almadan şunu diyebilirim:)herkes çizgiroman sevdalısı...her türlü bilgiye,yayınlara ulaşabilmek harika bir duygu benim için...umarım yaşadığımız sürece devam eder...

darkwood

Gerçek çizgiroman severlerin buluştuğu düzeyli, samimi ve ilgili formumuzu bu günlere taşıyan sevgili dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.
Aramıza yeni katılılan arkadaşlarında bu güzel ortamda keyifli vakit geçirmelerini temenni ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

Senlik_050

İyi geceler arkadaslar adım bülent.aranızda olmaktan cok mutluyum. Beni kabul ettiği için site yöneticisine ayrıca tesekkür ederim.

pizagor

Hoşgeldin dostum... Fikirler, çizgiroman severlerin bir albüm, bir çizer ya da bir yazar hakkında neler düşündüğü benim için çok önemli... Sırf buradaki birkaç övgüyle aldığım tonla çizgiroman var (ki buna biz kendi aramızda itkilenmek diyoruz, başlığı da var :) ) umuyorum bunları bizden esirgemezsin...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

rumar80

Tüm yeni arkadaşlar hoşgeldiniz....

hanac

Senlik_050 hoşgeldiniz.

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

Tarkan Kurt

Senlik_050 dostum aramıza hoşgeldin. Bol çizgiromanlı günler dilerim.