Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

The Last Phantom bitti. 12 sayılık güzel bir seri, ama bildiğimiz Kızılmaske'den çok farklı diyebilirim. Örnek vermek gerekirse Büyülü Rüzgar'ın bazı sayılarda yaptığı gibi gözünü kırpmadan adamları havaya uçuruyor mesela.
Serinin sonu tam olarak son değildi aslında, filmlerin sonunda devam filminin hikayesiyle ilgili birşey gözükür ya aynen öyle oluyor ama devamı ne zaman çıkar bilmiyorum :)

Alperen

Team Medical Dragon mangasının son çıkan bölümünü okudum. Invincible ve Walking Dead'te Amerika'yı yakaladım. Son zamanlarda Zatoichi filmlerini seyrediyorum. Mangasının da olduğunu öğrendim ve bir göz gezdirmek istiyorum bu kör kılıç ustası yakuzaya.

V

Gerekli yayınlayacağım demişti ama havada kaldı:Punisher MAX serisi.Kesinlikle okunmalı.60. sayıya kadar geldim.Garth Ennis

döktürmüş.Seride görev alan çizerlerin hemen hepsi çok iyi işler çıkartmışlar ve kapaklar zaten posterlik..

Scalped ile birlikte son zamanlarda okuduğum en iyi seri..

"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Dylan Dog KS 26.Cilti okuyorum daha önce arada esiklerim vardı ikinci elde bulunca serimi tamamladım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Çoktandır ara verdiğim Zagor yeni serinin elimde biriken ciltlerini okumaya başladım. 102 ve 103 nolu ciltler bitti bile.
Darkwood Sakinleri..

Hayal Kahvem

Markette  satılıyordu. Tanımam Kinowa'yı aslında.
"Dünyada ilk kez bir Türk çizerin kaleminden/ Özel Sayı diye yazıyordu.
Çizeri Yıldırım Örer'miş.
Satınaldım Kinowa'yı....

Du bakalım...   ???  8)  ::)  ;)  :)

emre ozdamarlar

Vertigo'nun efsane serisi 100 Bullets'in 13. ve son cildini bitirdim biraz önce, mutluyum, gururluyum. Ama seriyi bastan sona bi kac kez daha okumam lazim kesin. Özellikle son ciltlerde kim kime dusmandi, kim kimin icin calisiyordu falan iyice corbaya döndu hikaye.

hanac

Saguaro Cilt 2 yi okuyorum.

İlk cilde göre daha iyi gidiyor, hikaye artık oturdu.

hennessy

New Avengers 10'a başlayacağım Hasan abi için....

HacıGeraltEmmi

Şangay şeytanı 2. cildi okudum. Maceralar gene çok iyi idi (ikinci maceranın çizeri Diso). Bu seri Bonellinin iyi işlerinden biri kesinlikle.

HacıGeraltEmmi

Kick-Ass 2 yi okudum. Aşırı küfürlü diyalogları full sansürsüz okuyunca oldukça garipsedim (malum Türkiye'de yaşıyoruz, ilginç sasürleme yeteneklerimiz, maaşlı kadrolarımız, herşeyi bizim yerimize düşünen(!) büyüklerimiz filan var, o bakımdan ;) ). İlkini uzun süre önce okuduğum için detayları fazla hatırlamamakla birlikte ufak çaplı sünsürler vardı diye hatırlıyorum, bir ara yeniden okuyacağım.

İçeriği ile ilgili söyleyecek çok fazla birşey yok; bolca kan, kırılan kollar bacaklar, patlatılan kafalar. Amerikan süperherolarına bolca gönderme, giydirme ve makara içermekte. Okurken sıkılmayacağınız garanti. Hatta taytlı uçan-kaçanlardan hoşlanmıyorsanız bile, bu arkadaşları sevme ihtimaliniz yüksek.

Ve kesinlikle çocuklara uygun değil ;D

Puan: 10/9,95 (moda olduğu üzre puanladım ciddiye almayınız ;D

hennessy

HayalGücü

Dylan Dog aylık seriye başlıyorum. 37 sayı x 2 = okunacak 74 bölüm var.

kalidor

Alıntı yapılan: Phoney - 27 Ağustos, 2013, 14:06:28
Dylan Dog aylık seriye başlıyorum. 37 sayı x 2 = okunacak 74 bölüm var.

Kolay gelsin. Ben de İlk 30-32 sayıyı 1-2 ay içinde okuyup bitirmiştim. Bünyeye çok ağır gelmiyor.
Crom! Ölüleri Say...

yamac77

Byülü Rüzgar Sayı: 111 Kelly'nin Hayvanat Bahçesi'ni okuyorum, bir de Martin Mystere İmkansızlar Dedektifi Sayı: 115 Altın Buda var elimde ikisi dönüşümlü gidiyor...