Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Marmara'dan çıkan sevgili Örümceğimizin 6. cildini okudum. Ve ııhh olmamış, Örümceğin günümüzdeki maceraları iyice sıkmaya başladı. Bu sebeple öldürdüler, beden değiştirttiler vs. galiba. Eski maceralar daha iyiydi be, daha fazla keyif alıyordum okurken. 6. cildin tek artısı benim için Punisher olmuştu ama; hayatımda böyle çirkin bir Punisher çizimi görmedim. Ben çizsem daha düzgün çizerdim idda ediyorum :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Yıllar önce almıştım yeni okuma fırsatım oldu. Thor: For Asgard. Çizimleri çok beğendim, öykü de fena değil. Bunyn devamı hangi kitap oluyor? Bir de varsa devamı Türkiye'de yayınlandı mı?
Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

Fatih yanlış bilmiyorsam eğer Thor For Asgard'ın devamı yok ve bu sebepten ötürü biraz kafa karıştırmıştı. Ben sonunu pek anlayamadım, havada kalan karışık bir sondu.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: kalidor - 15 Temmuz, 2013, 00:50:32
Yıllar önce almıştım yeni okuma fırsatım oldu. Thor: For Asgard. Çizimleri çok beğendim, öykü de fena değil. Bunyn devamı hangi kitap oluyor? Bir de varsa devamı Türkiye'de yayınlandı mı?

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 15 Temmuz, 2013, 01:34:34
Fatih yanlış bilmiyorsam eğer Thor For Asgard'ın devamı yok ve bu sebepten ötürü biraz kafa karıştırmıştı. Ben sonunu pek anlayamadım, havada kalan karışık bir sondu.

Evet, devamı yok. Thor: For Asgard, 7 sayılık bir mini-seri olarak hazırlandı. Lakin yine aynı yazarın Thor & Loki: Blood Brothers isimli çizgi romanı muhtemelen yıl içinde Marmara Çizgiden çıkacak. Kafa karışıklığı olayına da kesinlikle katılıyorum. Tek başına ele alındığında kafa karıştırıyor, doğru. Thor ve mitolojisini bilmek gerekiyor biraz.

kalidor

Teşekkürler arkadaşlar. O zaman okuyup geçtim varsayıyorum  :D Biraz wikiden de bakiyim iskandinav mitolojisine. O son karedeki ahtapot misali düşmanı merak ettim.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Lone Wolf a Cub 5.cildini okuyorum. ilk 3 kısa hikayede alıştığımız suikast işi yoktu, ama hikayeler yine oldukça iyiydi.
Sırada Kafa Koparan diye bir hikaye var..
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Dampyr süper cilt altıyı okuyorum.Dampyr konu olarak çok iyi.Sanırım 22.nci ciltten sonrası gelmedi.İnş. kısa zamanda gelir.

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: V - 15 Temmuz, 2013, 00:27:36
Seriyi bitirdim.Muhteşem..Başka birşey söylemeye gerek yok.Aaron eşsiz bir iş çıkartmış kesinlikle..

Engin hocam, aramiza Umar Abi'yi de alarak "Scalped Severler Dernegi" olusturmayi öneriyorum.
Amacimiz herkese bu seriyi okutmak olacak! :)

V

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 15 Temmuz, 2013, 17:01:06
Engin hocam, aramiza Umar Abi'yi de alarak "Scalped Severler Dernegi" olusturmayi öneriyorum.
Amacimiz herkese bu seriyi okutmak olacak! :)

Ben Varım Emre!. Okumayan çok şey kaybeder. Kesinlikle bir çizgi roman başyapıtı Scalped.
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 15 Temmuz, 2013, 14:49:49
Dampyr süper cilt altıyı okuyorum.Dampyr konu olarak çok iyi.Sanırım 22.nci ciltten sonrası gelmedi.İnş. kısa zamanda gelir.
Hiç sanmıyorum Güneş çıkması gereken ayı 2 ay geçtik hala bir ses seda yok.Oğlağın gözü Teksten başka birşey görmüyor... :-\ :'( >:(

ercoktay

2 Haftalık bir tatil süresince elimde okumak istediğim birikmiş çizgi romanları okumaya çalışıyorum.

Ken Parker'in sonuncusu, Martin'in 133 numaralı renkli sayısını, Nathan Never 8 ve 9. ciltlerini okudum.

Çocukla oynamaktan geri kalan zamanlarda ancak bunları okuyabildim.

darkwood

Alıntı yapılan: ercoktay - 18 Temmuz, 2013, 17:56:49
2 Haftalık bir tatil süresince elimde okumak istediğim birikmiş çizgi romanları okumaya çalışıyorum.

Ken Parker'in sonuncusu, Martin'in 133 numaralı renkli sayısını, Nathan Never 8 ve 9. ciltlerini okudum.

Çocukla oynamaktan geri kalan zamanlarda ancak bunları okuyabildim.

Bu tatillerde olmasa elimizde biriken çizgiromanları ne zaman okuyacağız.
Ercan bu arada sizede iyi tatiller..
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Ahmet Oktay

Julia Milliyet eki ve Büyülü Rüzgar 15'i okudum.

aa

Esse Gesse Hayranı...