Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Filin Yolculuğu'nu okudum. Marvels'ın 3. bölümündeyim.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

rumar80

Mr No Guadalcanal macerasina başladım

tommikser

yalcinerol345

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı.Arka arkaya okuyarak 11 cilde ve en sevdiğim maceralara geldim.John Buscema resmen şov yapıyor.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

aa

Esse Gesse Hayranı...

Chuck

Yine Alex Ross'un çizerliğini yaptığı Kingdom Come.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

tamina

Sakızlı Ohannes Paşa

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 23 Kasım, 2015, 13:37:30
Southern Bastards 8 bitti sıra 9'da.

Gecenlerde ilk 4-5 sayisini iceren ilk cildi okumustum, acayip hosuma gitmisti. Hikayenin tam potansiyeli ortaya cikmadi bence, ilk cilt sasirtici bir finale sahip zaten, devamini merakla bekliyorum. Cizimlere zaten diyecek birsey yok, 10 uzerinden 10.

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 23 Kasım, 2015, 14:45:12
Gecenlerde ilk 4-5 sayisini iceren ilk cildi okumustum, acayip hosuma gitmisti. Hikayenin tam potansiyeli ortaya cikmadi bence, ilk cilt sasirtici bir finale sahip zaten, devamini merakla bekliyorum. Cizimlere zaten diyecek birsey yok, 10 uzerinden 10.

Ilk ciltten sonra gelen story arc daha da iyi. Boss'un coach olma hikayesi var. Cizimler iyi ama asil etkileyici olan renklendirme bence. Kirmizi sari tonlari muhtesem bir hava katiyor cizgi romana.

hennessy

All You Need Is Kill

Dünya, Taklitçiler olarak bilinen uzaylıların işgali altındadır. Bugüne kadar böylesine dehşetli bir mücadeleye girmemiş insanlığın kaderi ise Birleşik Savunma Ordusu'nun ellerinde... Savaşın soğuk yüzüyle hiç karşılaşmamış acemi bir asker olan Keyci Kiriya çarpışmalarda hayatını kaybeder ancak kendini aynı günün sabahında, aynı olayları yeniden yaşarken bulur; hem de tekrar tekrar. Bu sonsuz döngünün 158. seferinde ise gizemli bir müttefikten, Metal Ceketli Sürtük olarak bilinen kadın asker Rita Vrataski'den bir mesaj alır... Acaba bu kadın, Keyci'nin kurtuluşu mu yoksa son ölümü mü anlamına gelmektedir?

Sitemizin genç üyelerinden Herr Hanac ile Herr Mesut'un orada buluştuk konu konuyu açar iken Tom Cruise'un baş rol oynadığı bir manga olduğunu öğrendim ve iki kitaplık bir seri imiş. İlk kitabı basılmış hemen aldım. O sırada manga fanı biri içeri girip çizimleri manyak deyince iyice meraklandım. Kitabı çok iyi imiş sonra mangası iyi imiş. Aldık okumaya başlayacağız...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Nathan Never ' a ilk sayıdan başladım
Komanci ' yı okumaya başladım
Harbinger devam ediyor.
Son olarak da further Adventures of Indiana Jones omnibus 1'i okuyorum dönüşümlü olarak

Mr No Külliyatıni okurken bir yerden sonra aynı şeyleri okuduğum için daral geldi ama bitirdim.
Bundan sonra dönüşerek okuyacağım.

tommikser

Harley Quinn,Punisher 5-köle tacirleri,Orfani 3 okuyorum.

Sakızlı Ohannes Paşa