Ana Menü

Yerli Filmler

Başlatan Hayal Kahvem, 14 Aralık, 2010, 00:23:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Kasım, 2013, 18:06:54
Bu sefer hızlı davranmışsın Hasan

Evet, sadece 2 yıl geç izledim.

tommikser

Benim hala izlemişliğim yoktur sanırım izlememde :D

Mrtekin

Birol Güven'in sürekli mesaj verme durumuna dayanabiliyorsanız, izlenebilir.

Başından sonuna kadar bilindik ve tahmin edilebilir bir hikaye, açıkçası Rasim Öztekin için izledim ama ilk yarım saatinden sonra çok baydı ve bıraktım. Aynı muhabbet dön baba dönelim durumu, hiçbir sürpriz unsuru yok maalesef.

Hal böyleyken, film vizyonda ve DVD satışlarında çok iyi bir ticari başarı kazandığı için 2. si de yolda imiş.

İlla izlemek istiyorsanız izleyin ama hiçbir beklentiniz olmasın.
They drew first blood...

doktor1881

Alıntı yapılan: Mrtekin - 24 Aralık, 2014, 21:48:07
Birol Güven'in sürekli mesaj verme durumuna dayanabiliyorsanız, izlenebilir.

Başından sonuna kadar bilindik ve tahmin edilebilir bir hikaye, açıkçası Rasim Öztekin için izledim ama ilk yarım saatinden sonra çok baydı ve bıraktım. Aynı muhabbet dön baba dönelim durumu, hiçbir sürpriz unsuru yok maalesef.

Hal böyleyken, film vizyonda ve DVD satışlarında çok iyi bir ticari başarı kazandığı için 2. si de yolda imiş.

İlla izlemek istiyorsanız izleyin ama hiçbir beklentiniz olmasın.
Hiç güldürmü yormu sn Mrtekin Bu arada Bizum Hocayı seyrettin mi Hiç biryerde Dvd sini bulamıyorum İnternette de fragmanın dışında film yok

Mrtekin

Abi, sadece bir sahnesinde güldüm çok.

Egeli ağzıyla, bukowskiyi ......, mecnunun jipinin tekerini ........ gibi küfürler vardı, orası komikti.

Yani işte Birol Güvenin tarzını biliyorsun, kararı sen ver.

Çok kimse bilmez ama bu absürt komik türk filmlerinden "kutsal Damacana 3 dracoola" çok iyidir, kafayı boşaltmak için.

Sonlara doğru, apaçi sahnesi vardır, orada tam kopulur.

http://m.youtube.com/watch?v=-xqyEzQpWdI

They drew first blood...

haziran00

Ben biraz beğendim ve sonuna kadar seyrettim ama tabiki çocuklar duymasındaki karakterin başroılde olduğu bir film olmuş genede sıcak geldi bana :)

dean

Geçen ay televizyonda izleme şansızlığına sahip olmuştum. Korkunç bir filmdi. Saniyeleri sayarak bitirmiştim. Felsefe adı altında bir çok saçma aforizmadan ibaret. Felsefik film isteniyorsa bkz. Eternal Sunshine of the Spotless Mind, The Fountain, Donnie Darko

Mrtekin

Mandıra filozofu yerine aynı konuyu işleyen,

David Fincher'ın "the game" ini izleyin, bence.

Kıymeti bilinmez ama çok baba filmdir.

They drew first blood...

doktor1881

Birol Güven ve Acun Ilıcalı Türk halkının zeka seviyesini çok iyi tesbit etmişler O yüzden yaptıkları iş tutuyor Uyduruk işler ile yüklerini dolduruyorlar

dean

Alıntı yapılan: doktor1881 - 25 Aralık, 2014, 15:22:37
Birol Güven ve Acun Ilıcalı Türk halkının zeka seviyesini çok iyi tesbit etmişler O yüzden yaptıkları iş tutuyor Uyduruk işler ile yüklerini dolduruyorlar

Aynen öyle. Hele Acun, açıkçası programlarına tahammül edemiyorum. Ama dediğin gibi o kadar iyi analiz etmiş ki adam, seyirci ne istiyorsa tak diye koyuyor önüne.

Mrtekin

Çok doğru tespitler.

Aynen katılıyorum.
They drew first blood...

doktor1881

http://www.beyazperde.com/filmler/film-226935/ 1 ay önce internette
gezinirken film dikkatimi çekti internette aradım bulamadım daha sonra D&R larda DVD sini baktım yine yoktu Bu gün tekrar bakınca eşimle oturup seyrettik. Karadenizli olduğumdan hoşuma gitti Fragmanlarına bakın 3 tane var Hoşunuza giderse seyredin Mesaj veriyor Klasik Türk komedisi

kedidiro

Son dönemin sürüsünün azalarak bitmesini dilediğimiz bol küfürlü, argolu şive komedilerinden anlatmak istediği bir derdi olmasıyla ayrılan eli yüzü düzgün bir komedi... Aşırı komik değil ama ucuza da kaçmıyor. Bence tek handikapı mesajını da çok " kör gözüm parmağına"yaparak veriyor olması

Mrtekin

http://m.youtube.com/watch?v=LE3PJEqbfi0

vizyon tarihi: 16 ocak 2015

Kesin gidicem. Spartaküs tadında yakın plan döğüş teknikleri kullanılmış.

İnşallah, filmin itkisi ile, Kara Murat ciltlerine de kavuşuruz.

They drew first blood...

doktor1881

karamuratv ciltlerini bende bekliyorum :D