Injustice Tanrılar Aramızda - Çizgi Düşler

Başlatan hennessy, 20 Mayıs, 2015, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

ikinci cildin kapağı güzelmiş bu arada. neredeyse gaza gelip ben de alıcam

maeglin

İlk defa bir şeyi erken aldığım için sevindim :D Hikaye olarak daha önce de söylemiştim ama son okuduğum Justice League hikayelerinden çok daha fazla keyif verdi bana, ne o öyle sürekli kanka modundalar :D İkiyi de hemen alırım sanırım.

Nightrain

Yayinci bile bu kadar cok satacağını tahmin etmemistir bence. Sevindim. Darisi Vertigolarin basina.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ghostrider

Merhaba 2.cildin nette ne zaman satışa çıkacağını biliyor musunuz?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Jedmau

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 09 Kasım, 2015, 18:57:45
anlaşılan bazıları gibi çizgi düşler de JBC nin satış açıklamalarını abartılı bulmuş. yok ya o kadar da satar mı diye düşündüler herhalde  ;D ama şu kitabın deli gibi satacağı da her halinden belliydi.. ikibin nedir frankofon mu basıyosun ? :)

Abartı :)

tulgan

Alıntı yapılan: ercoktay - 09 Kasım, 2015, 15:54:43
Birinci cilt stoklarda bitti. Basımı herhalde fuar sonrasına kalır gibi.

Şansız bir zamana geldi bu ürün. 2000 baskı az kaçmış :)

Bittiği bilgisinin kaynağını bilmiyorum ama ben yan standdan sürekli elinde Injustice'le giden insanlar görüyorum?

haziran00

Alıntı yapılan: tulgan - 09 Kasım, 2015, 21:40:52
Bittiği bilgisinin kaynağını bilmiyorum ama ben yan standdan sürekli elinde Injustice'le giden insanlar görüyorum?

;D ;D ;D ;D çizgi düşler candır satılsın tabi, bütün çizgi romanlar satılsın yenilerine yer açsın  :) :)

BAHADIR

ercoktay

Alıntı yapılan: BAHADIR - 10 Kasım, 2015, 09:04:58
spekülasyon yapmayalım... ;)

Yok abi spekülasyon yapmıyorum :) Cuma akşamı Çizgili Düşler'e uğradım. Ellerinde dükkanda İn justice kalmamıştı. Hatta Köstebek bey hasarlı olanı satmaya çalıştı :)

Elindekileri fuara gönderdiğini söylemişti ve D&R da filan en çok satan konumundaydı. Ellerinde bittiği haberini geçeceklerdi D&R'a.

İlyas'ta da çok az vardı. Sonra zaten çoğunu fuara götürmüş ve ben fuardayken İlyas'ın standında bitmişti. İnsanları Çizgi Düşlere yönlendirdik.

Onlarda da bitmiş olma olasılığı çok fazla. İkinci baskısını yapacaklardı. Ama fuar zamanı zor ikinci baskı. 2000 baskı çok az kalmış :)

Fuarda ikinci cilt çıkacak sonra birinci cilt tekrar gelir. :)

Kenarda köşede kalmış sahaf ve dükkanlarda bulunabilir tabiki o ayrı.

Mrtekin

Ankara'da Dost ve D@r mağazalarında ve Devrialem gibi satış noktalarında zebil gibi var.

Ama bana uzak olsun. :)
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin - 10 Kasım, 2015, 12:00:13
Ankara'da Dost ve D@r mağazalarında ve Devrialem gibi satış noktalarında zebil gibi var.

Ama bana uzak olsun. :)

sAYIN bAYTEKİN,

Ercoktay'ın almak istemediği hasarlı sayı, adresinize postalanmıştır, ona iyi davranın, Ankara'yı ve civarını bilmiyor, garipsemesin...

Mrtekin

They drew first blood...

dean

Agamotto

İlk ciltte varmış yeni baskısı mı yapıldı acaba?

Nemo

Son zamanlarda Age of Ultron ile birlikte okudugum en guzel comics. Belki yazildi ve ben gozden kacirdim ama kac cilt toplamda?
Özel Alfa Ajanı