Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

havsar

Hoşbulduk.
Alıntı yapılan: Pearl Jam - 26 Kasım, 2013, 00:29:22
Hoşgeldin Hasan. Sadece son 4 yıldır çizgi roman okuyan birinin çr tercihlerini merak ettim şimdi, paylaşırsan sevinirim.
En sevdiğim çizgi romanalar tex  :) ken parker, dampyr, dylan dog, sin city, sandman, yürüyen ölüler.
Becerebilirsem kitaplığımın fotoğrafını koyarım foruma.

darkwood

Alıntı yapılan: havsar - 25 Kasım, 2013, 23:21:54
Merhaba ben Hasan, şimdi baktım da foruma üye olalı 3 yıldan fazla olmuş. Geçte olsa kendimi tanıtayım.
Öğrenciyken foruma üye olmuştum. Şimdi 26 yaşındayım Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Müfettiş Yardımcısı
olarak çalışmaktayım ve Ankara da yaşıyorum.
Çizgi roman geçmişim pek yoktur. 4 yıldır çizgi roman okuyorum.
Çizgi roman hakkında ne öğrendiysem bu forumdan öğrendim  :) Hepinize  çok teşekkür ederim.
İnşallah bundan sonra daha fazla yazabilirim foruma  :)

Hasan aramıza tekrardan hoş geldin. Son 4 yılda eskilerin tekrarı, yeni yayınlar derken piyasada bayağı bir çizgiroman zenginliği oldu, bu yüzden fazla bir şey kaçırmış sayılmazsın.
Diğer eksikliklerini de kapatman için güzel paylaşımlarını bekliyoruz.  8)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Evet Hasan sende hoşgeldin forumumuza kültürlü birinin daha katıldığını görmek çok güzel.... 8) ::) :D

AssassinOrhan

Herkese Merhaba Ben Orhan.Ağrlıklı manga yeni yeni ÇR okuyorum.Birkaç kitap aldım.Gayet güzel gidiyor.Okuduklarım hakkındaki  düşüncelerimi zamanla paylaşacağım.

Herkese iyi günler...

hanac

Hoşgeldin Orhan.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

rumar80

Hoşgeldiniz!

dean

Hoşgeldin Orhan.

darkwood

Aramıza hoş geldin Orhan.
Manga konusunda ki paylaşımlarını merakla bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

V

Hoş geldin Orhan.  Katılımın bol olsun.
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar dilerim.

SMUB Çizgi Roman

Merhabalar.

Uzun süredir giremediğim forumunuzda, var olan eski kullanıcı ismim maalesef silinmiş. Ben de yeni projemizle ilgili detayları paylaşmak ve tekrardan altınmadalyon`daki haberlere yorumlara katılmak için yeniden üye olmuş bulunuyorum.

SMUB projesinin kurucuları :
Cihan Türe
İbrahim Muhammed Çelik

katkıda bulunanlar :
Devrim Kunter
Alp Bilgin

ve henüz sayıları kesinleşmeyen diğer çizer arkadaşlar adına sizleri selamlarım :)

hanac

Foruma tekrar hoşgeldiniz.

Belit

Selamlar Altın Madalyon,
Ben Aycan. İzmirliyim. Dokuz Eylül Üniversitesinde Metalurji ve Malzeme Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Kimmeryalı Conan aşığı olarak Conan koleksiyonumu tamamladım.  Red Sonja , Vampirella, Solomon Kane, Süper Korku'ya da evimde bolca yer ayırmış durumdayım. Fantastik türü herşeyi ilgi ile takip etmeyi seviyorum. Ayrıca hobi olarak uğraştığım çizimlerimle artık aranızdayım. Bolca çizgiroman buluşmaları ile önümüzdeki bahar aylarında güzel zamanlar geçireceğimizi umuyorum. Sakıncası yoksa çizimlerimden sizlerle paylaşmak isterim.
http://aycancik.deviantart.com/art/Cimmerian-108296316?q=gallery%3Aaycancik%2F4936173&qo=79
http://aycancik.deviantart.com/art/Conan-The-Barbarian-206979177?q=gallery%3Aaycancik%2F4936173&qo=21
http://aycancik.deviantart.com/art/melting-down-310342449?q=gallery%3Aaycancik%2F4936173&qo=11
Çokça görüşmek üzere ...

V

Hoşgeldin Aycan.  Çizimlerini e-dergimizde de görmek isteriz..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Aycan hoşgeldin.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

Buranın bir diğer adı da "Altın Madalyon Barbar Conan Forumu" dur.  :)