Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

designer73 anlattiginiz aslinda hepimizin hikayesi. Birlikte yasadik bu süreçleri birlikte keyfini çikariyoruz artik. Hos geldiniz sefalar getirdiniz. Forumda eglenceli zaman dilerim.

Selamlar
Lami

rumar80

Yeni gelen tüm dostlara gönül dolusu hosgeldinler

tommikser

Ailemize katilan herkese merhabalar....

emre ozdamarlar

Son haftalarda katilan tum arkadaslara ben de hosgeldiniz diyorum.

Designer73 'un cizimlerini de en kisa surede görmek dilegiyle!

Gandalf

Herkese çok selamlar. Adim , Serdar Gerlikhan. Foruma , Mesut Korkmaz ( Darkwood ) arkadasimizin tavsiyesi üzerine dahil oldum. Sizleri tanimaktan dolayi inanin çok mutluyum. 1974 Gaziantep dogumluyum. Halende Gaziantep'de sahsima ait , gümrük müsavirlik firmasinda , gümrük müsavirligi yapiyorum.  Çizgiroman okumaya , daha dogrusu okuyamadan resimlerine bakmaya 6 yasinda iken tay yayinlarinin sundugu , Lorel Hardi  ile baslamisdim. Daha sonralari redkit, miniringo , derken zagor a  kadar uzanan uzun bir serüven. Öyleki ; orta okula giderken 1500 e yakin kitabim olmustu . Sonra nasildir bilinmez , bizlermi büyüdük , zaman mi degisdi, bütün o göz nuru ile biriktirilen kitaplar inanin nereye gittiler, kimlere verildi, hepsi üniversiteye giderken yok oldular. Fakat aradan yillar geçmesine ragmen ,çocukken yakilan atesin külleri simdilerde yeniden yanmaya basladi birden. Simdiden 500 e yakin kitabi tekrardan toplamayi basardim. Arayislarim beni buraya kadar getirdi ve inanin iyikide getirmis. Forumda sizlerle beraber olmaktan çok mutluyum. Tüm arkadaslara  tekrardan merhabalar der, saygilarimi iletirim.

Lami Tiryaki

Serdar hos geldin. 500 kitapla epey yol katetmissin. Yalniz Altin Madalyon Itkisi basligimizi da bir gözden geçirmeni isterim. BUrasi biraz bagimlilik yapabilir ve tedavisi yoktur  ;) :)

Selamlar
Lami

rumar80

Serdar hos geldin, katilimlarini bekleriz

hanac

Serdar Bey hosgeldiniz.

Umarim keyifli vakit geçirirsiniz.

aaciltan

Serdar bey hosgeldiniz sitemize.
Her konuda fikir ve katilimlarinizi bekler, kendinizi bizlerle bulusturdugunuz için size tesekkürlerimizi sunariz...

darkwood

Sevgili Serdar ve Designer73  aramiza hos geldiniz. Sizin gibi dostlari burada görmek bizleri gerçekten sevindiriyor. Artik buradan kurtulus yok.
Güzel katilimlar ile hosça vakit geçirmenizi dilerim...
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

bizlere bu siteyi kazandiran ve kucaklayan herkese saygilarimi sunuyorum. ayrica bugün yüz yüze görüsme ve tanisma firsati buldugum mesut korkmaz kardesime bana kazandirdigi ve insallah kazandiracagi diger kitaplar için simdiden kucak dolusu sevgiler. yeni katilan arkadaslarimiza da hos geldiniz, iyi ki geldiniz diyorum. hosbuldum.

haysat

Yeni katilan  arkadaslar hos geldiniz.Umarim güzel hos vakit geçirirsiniz. dikkat edin ALTIN MADALYON aliskanlik yapiyor,ama güzel bir aliskanlik ve aliskanliklarimiz hep böyle olsa..
Sevgiler....
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

s.b

Altin Madalyon'a hosgeldiniz arkadaslar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

Yeni katilan tüm arkadaslar hosgeldiniz.  :)

NoIr_ korhan

adim korhan yildirim istanbul ümraniye de oturuyorum 15 yasindayim Piri Reis Anadolu Meslek lisesinde okuyorumm  8) 8)