Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Hosgeldin Korhan.

Hangi çizgi romanlardan hoslaniyorsun ?

Seni bu basliga davet ediyorum

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1043.0.html

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hanac - 16 Ekim, 2010, 21:57:25
Hosgeldin Korhan.

Hangi çizgi romanlardan hoslaniyorsun ?

Seni bu basliga davet ediyorum

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1043.0.html

Hosgeldin Korhan, aramizda iyi vakit geçirmen dilegiyle... Bu arada yas ortalamamiz da biraz düsüyor, bu çok güzel birsey. Insallah genç portremiz daha da artar...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Korhan kardesim hoseldin.
 Umarim eglenirsin. Kendinden bahseder misin?

V

Korhan gibi arkadaslar aramiza katildiklari sürece,soyumuz yok olmayacaktir arkadaslar. :)

Aileye hos geldin genç üye..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Yas oranimiz düssün okuyan dost sayisi artsin.

SERFOR26

MERHABA BEN ESKISEHIRDEN ÇIZGI ROMAN SEVDALISI 1974 DOGUMLU SERBEST ÇALISAN GALATASARAY TARAFTARI  BIRIYIM.BU SITEYI INTERNETTE ÇIGI ROMAN ARARKEN BULDUM.INSALLAH IYI VAKIT GEÇIRIRIZ.

hanac

Hosgeldin Serfor26,

Umarim keyifli vakit geçirirsin.

s.b

Hosgeldin SERFOR26.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Serfor26 hosgeldin. Iyi eglenceler.

darkwood

Sevgili Korhan ve Serfor aramiza hosgeldiniz. Güzel katilimlariniz ile aramizda güzel vakit geçirmenizi dilerim..
Darkwood Sakinleri..

guantanamo

aramiza hos geldin serfor arkadas
bende fanatik gs liyim
ankara maçindan sonra hoca gidene kadar
seyretmiyecegim bu takimi
bol çr okumalar

orient

Sevgili Dostlar söylemeyi unuttum, Uzun yol soförlügü sayesinde Avrupanin bircok ülkesine gidip geliyorum eger bu ülkelerden özellikle aradiginiz bir cizgi roman varsa (Almanca-Italyanca-Fransizca vb.) bu konuda seve seve yardimci olurum, aklima gelmisken göndereceginiz mesajlara ( bulundugum meslekten ötürü) gecikmelide olsa kesin cevap yazacagimdan emin olabilirsiniz bu arada mesajlariyla hosgeldin diyen bütün üye kardeslerimede cok cok tesekkür ediyorum.

s.b

Sana hayirli yolculuklar söför arkadas.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

sema

merhaba

Altin Madalyon'a tesadüfen ulastim. Çizgiroman Dernegi üyesiyim. Çizgiromana ilgim henüz okuma yazma bilmedigim yaslarda, gazetelerdeki Hosmemo, Fatos, Karaoglan gibi bantlari kesfetmemle basladi ve neredeyse yarim asra ulasti. Ancak çocuklugumda okudugum çizgiromanlardan Red Kit ve Asteriks disindakileri 14 yasimdan itibaren oku(ya)maz oldum. Son yillarda daha çok grafikroman denilen Marjane Satrapi, Joe Sacco, J. Tardi, Didier Convard ve Gilles Chaillet gibi isimlerin kitaplariyla, Quino'nun Mafalda'sini zevkle okuyorum. Bizimkilerden de Ersin Karabulut'u bu listeye eklemeliyim.

tommikser

Sema hanim aramiza hosgeldiniz.Tesadüfende olsa bizi bulmaniz çok iyi olmus.Gerçek bir aile oratminda güzel sohbetlerin sizi beklediginden emin olabilirsiniz.Degerli görüslerinizden bizi mahrum birakmassaniz çok mutlu olurum.Aramiza hos geldiniz.