Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wolvrine

açiliiiiiiiiiiin!!
ben de geldim:P
93 dogumluyum
istanbul da ikamet ediyorum
lise son sinif ögrencisiyim
tabi ayni zamanda sinava hazirlaniyorum o yüzden bu sene pek aktif olamayacagim

bir de söyle bi durum var 
okuyorum bazi dostlarimiz bir sekilde küçük yaslardan baslamislar çizgiromana ve o kültürü edinmisler
ben buraya çaylak olarak geldim
o yüzden eksiklerimi gidermede bana yardimci olursaniz çok mutlu olurum

tekrar görüsmek üzere:):)

hanac

Hosgeldin wolvrine,

Hiç çekinmeden yaz ve istedigini sor.

Umarim keyifli vakit geçirirsin.

tommikser

Açildiiiiiiim geç öne.........

Valla hos geldin sefalar getirdin. Sen dersini çalis ama arada girerek kafani dagit buralarda. Istedigin, merak ettigin herseyi sor bir bilen elbette var aramizda.

Sana okumak isteyip okuyamadigin herseyde yardim edecek abilerin var merak etme wolvi  ;)

rumar80

Sevgili kardesim hosgeldin.
  Umarim derslerle dengeyi güzel kurarsin.
  Bize nelerden hoslandigini, neler okudugunu yaz, sor.
  Burada her türden çizgi roman okuyan bir dost, bir abi mutlaka vardir.
  Birlikte paylasiriz. Birlikte arastiririz
  Sevgiler

darkwood

Kisa zamanda çok is yapip Türk çizgiromanina yeni seyler katan Fuat bey ve Sema hn. aramiza hos geldiniz.
Ayrica sevgili Deww, Wolvrine ve diger yeni üye olan arkadaslar sizlerde Altinmadalyon çatisi altinda her geçen gün büyüyen ailemiz arasina hos geldiniz. Sizleride aramizda görmek gerçekten çok güzel.
Güzel paylasimlarimiza katilmaniz bizler kadar, sizlerede keyif verir umarim.

Selamlar
Mesut Korkmaz

Darkwood Sakinleri..

hatchet2104

Merhaba Ben Batuhan

Çok çizgi roman okurum geçen gün 31 Ekim Tüyapta 1001 Roman yayin evinin önünden geçiyordum baktimki oradada çizgi romanlar var.O gün Sayin ERSIN BURAK in Yazmis oldugu ARSLAN BEY çizgi romani gördüm. Aldim ve okuyorum çok güzel bir çizgi roman.

rumar80

Batuhan ve onun sahsinda aramiza yeni katilmis tüm dostlar hosgeldiniz.

s.b

Hosgeldiniz gençler.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

abilisliarb

adim ali riza yarar.hatay erzin liyim.ankara büyüksehir belediyesi nde çalisiyorum.1958 dogumluyum.ankara ya yolu düsenleri belediye binasinin 11.katina muhakkak beklerim.bilgisayar kullanma pratigim zayiftir.mümkün mertebe çizgiroman biriktiriyorum.benden sonra kizim sahiplenecek.oglum ve kizim özellikle BÜYÜLÜ RÜZGAR ve DAYMPIR okur.herkese selam ve saygilar.

rumar80

Hosgeldiniz adasim, keyifli yazismalar.
   Dampyr kampanyamiza imza attiniz mi?

s.b

Hosgeldiniz Ali Riza bey
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

redraven1970

selam ben arda
siteninizi tesadüfen buldum  :o
40 yasindayim,
özel bir tv de görsel yönetmenim
1 kzim 1 oglum var
çizgi roman okumayi,oldum olasi seviyorum.

yasasin çizgi roman severler  ;)

dampriyi istyorum ogggglaaak   :'(

rumar80

Arda hosgeldin.
  Istemekle kalma oyunu kullan

tommikser

Sevgili  Arda abi hosgeldin.Bizim ne kadar çizgiroman sever oldugumuzu görmek için fuarda günlügümüzdeki resimlere bakin.Bu sitenin müptelasi olacaksiniz haberiniz olsun.Tekrar hosgeldiniz.

burakem

Merhaba,

1974 dogumluyum. 1 Kizim var. Italyan çizgi romanlarina karsi özel bir zaafim var. 2 yil öncesine kadar siki bir çizgi roman arsivcisiydim. Simdi herseyi toplamayip, odaklanmis bir sekilde ilerliyorum. Özel bir sirkette pazarlama müdürüyüm.

Dampyr,Nathan Never' ve Julia'nin düzgün bir periyodda yayinlanmasini çok isterim. Eskilerden Kizilmaske,Gordon ve Mandrake'nin yayinlanma durumlari sözkonusu.Bunlar güzel haber. Birileri de Kit Taylor'u yayinlasa ayri bir güzellik olur

Sevgiler