Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Arda ve Burakem merhaba hosgeldiniz,

Umarim keyifli vakit geçirirsiniz.

rumar80

Yeni gelen tüm dostlar.
   Hos geldiniz, safalar getirdiniz.

s.b

Arda ve Burakalem hosgeldiniz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

drkara

Merhaba arkadaslar...
Altin madalyonun varligini geçtigimiz cumartesi günü Kitap Fuarinda zagorun çizerleri ile tanismak ve imzalarini almak için birlikte sira bekledigim arkadaslardan ögrendim. 1964 Sivas dogumluyum. Doktorum su anda Kocaeli Gölcükte yasiyorum. Okuma yazmayi çizgi romanlardan ögrendim desem yeridir. Halende büyük bir zevkle okuyorum. Hemen her çizgi romani okumakla birlikte Zagor, Teks  ve  Mister No'nun yeri ayridir. Zaman zaman çocukluk arkadaslarimizla bir araya geliyor ve çocuklugumuzda sivasta çizgi roman okuyan tüm arkadaslarla bulustugumuz, birbirimizden kitap alisverisi yaptigimiz, nadir bulunan bir sayiyi bulup satin aldigimizda anlatilmayacak derecede mutlu bir sekilde günün en popüler kisisi oldugumuz günleri halen özlemle aniyoruz. Ayni tutkuyu paylastigimiz arkadaslarla bu forumda birlikte olmak çok güzel...
Saygilar...

pizagor

Altin Madalyon'a yeni katilan tüm çizgiroman dostlari, sizleri aramizda görmekten çok memnunuz, hosgeldiniz...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar... KRONİK İTTAPAR!!!
Hayat sana sokak hayvanlarına davrandığın gibi davransın!

rumar80

Sayin drkara hosgeldiniz.
   Bir meslektasimi burada görmekten dolayi çok mutluyum.
   Iyi eglenceler

s.b

drkarga hosgeldin.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Lami Tiryaki

Tüm yeni arkadaslar hos geldiniz. Forumumuzda keyifli vakit geçirmenizi dilerim. drkara bendeniz de Kocaeli'nde oturuyorum. Umarim bir ara buluusur siki bir Kocaeli toplantisi da yapariz.

Selamlar
Lami

V

Doktor hemserim Drkara aramiza hos geldin.Memlekete geldiginde haber ver görüselim.
Yillar önce eski Imamhatip Lisesi'nin karsisinda Kent Kitabevi vardi hatirlarsan.Oradan
belki bin kadar çizgi roman almis,kurutmustum orayi.O kitaplardan bazilarinin kapak içlerinde
hep ayni isim yaziliydi.Adnan Kara.Eger Adnan Kara sen isen bilesin eski çizgi romanlarin
saglam ellerde.. :)

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 09 Kasım, 2010, 10:32:56
Eger Adnan Kara sen isen bilesin eski çizgi romanlarin saglam ellerde.. :)

drkara arkadasimiz Mustafa Kara diye gözüküyor.

Tarkan Kurt

Nüfusumuz giderek kalabaliklasiyor. :)) Yeni katilan arkadaslar hos geldiniz.

deww

Ne kadar kalabalikmisiz megerse...! :D

percinler

selam ...
izmir deyim.
40 yasinda ve 2 çocuk babasiyim..
her aksam çizgi roman okuyup nargile içerim :)

hanac

Hosgeldiniz perçinler,

Umarim keyifli vakit geçirirsiniz.

rumar80

Hosgeldiniz.
  Benim anne tarafi da Izmir'lidir. Hala teyzelerim oarada yasar. 2007'den beri gitmedim ama artik sizden arada dinleriz.
  Iyi eglenceler