Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Yeni üye olan arkadaşlarımız, hepiniz hoşgeldiniz. Bize kendinizi kısaca bu bölümde tanıtabilirseniz memnun oluruz. Bu bölüm birbirimizi tanımamız ve kaynaşmamız için düzenlenmiştir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

yasa66 olan kullanıcı adımı JAVA 30.000 olarak değiştirdim.Arkadaşlara duyurulur....... 8)

darkwood

Sevgili JAVA aramıza tekrardan hoşgeldin. Yalnız 30.000 i çözemedim.
Bu Java nın yaşı mı, yoksa forum için yazmayı düşündüğün mesaj hedefi mi?
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 02 Eylül, 2011, 14:11:55
Sevgili JAVA aramıza tekrardan hoşgeldin. Yalnız 30.000 i çözemedim.
Bu Java nın yaşı mı, yoksa forum için yazmayı düşündüğün mesaj hedefi mi?

java'nın yaşı oluyor..... ;D iğişallah bu forum yıllarca kalır ve çizgi romanlar hep yayınlanırda  o kadar olmasa bile uzun yıllar mesaj çekmek hepimize nasip olur...... :-*

caretta

Merhaba,
            Ben Kıbrıs'lıyım.Yaşım 57.Bilgisayar,internet ile yeni tanışıyorum.Sağa,sola yanlış mesajlar
gönderirsem affedin! Çizgi romanla çok küçük yaşlarda tanıştım.Sıkı bir Teks ve Zagor okuruyum.
Ne yazık ki Kıbrıs'a artık hiç çizgi roman gelmiyor.İki üç yıl evveline kadar Hoz Comics yayınları
geliyordu artık onlar da kesildi.Bana Çizgi Romanları İlyas Erkul gönderiyor.Galiba bir arkadaşa
daha gönderiyor.Yani koca Kıbrıs'ta sadece iki meraklı!
Altın Madalyon'u çok sevdim!
     Caretta.

FerdiFon

Alıntı yapılan: caretta - 03 Eylül, 2011, 01:18:37
Merhaba,
            Ben Kıbrıs'lıyım.Yaşım 57.Bilgisayar,internet ile yeni tanışıyorum.Sağa,sola yanlış mesajlar
gönderirsem affedin! Çizgi romanla çok küçük yaşlarda tanıştım.Sıkı bir Teks ve Zagor okuruyum.
Ne yazık ki Kıbrıs'a artık hiç çizgi roman gelmiyor.İki üç yıl evveline kadar Hoz Comics yayınları
geliyordu artık onlar da kesildi.Bana Çizgi Romanları İlyas Erkul gönderiyor.Galiba bir arkadaşa
daha gönderiyor.Yani koca Kıbrıs'ta sadece iki meraklı!
Altın Madalyon'u çok sevdim!
     Caretta.
Merhaba Abi  Aramıza  Hoşgeldiniz   Benimde Yaşım 43   , Edirne'de  Yaşıyorum  Bizde Sizin Gibi Aynı Dertten Müzdaribiz  Şehrimizde  Ne Kadar Çizgi Roman Hayranı Var Pek Bilmiyoruz Ama Çizgi Roman Satıcısı Hiç Yok Hiç Bir Bayi Getirmiyor Onu Biliyoruz , Bu Yüzden Bizde Sağolsun  İlyas Erkul  Sayesinde Senelerdir   Hayranı Olduğumuz  Kahramanlara  Her Ay Kavuşuyoruz  ...

rumar80

Sevgili arkadaşlar hoşgeldiniz.
Keyifli zamanlar geçirmenizi umarım.

hennessy

aramıza hoşgeldiniz keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim sitemizde
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Hoşgeldiniz, umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

drfuhrer

arkadaşlar madem konu tanışma.ben de yeni bir üyeyim.adım-soyadım zafer altunakar.33 yaşındayım.doktorum.diyarbakırda özel bir hastanede çalışıyorum.küçüklükten başladığım çizgi roman maceram bir süre sonra yayınların kesintiye uğraması ve o zamanlar pahalı gelmesi nedeniyle yarım kaldı.ha bir de video oyun zevkim var tabii.oyunlara devam ettim ama çizgiromanlar yarım kaldı.ee bir de diyarbakırda çalışınca bulmam iyice imkansızlaştı.yaratıcı,sizden ve sizin gibilerden razı olsun.çizgi romanların dev ailesi sayesinde çocukluğumun yarım kalan parçalarını tek tek toplamaya başladım.zagor,kızılmaske,kara şeytan,mister no,mandrake,örümcek adam,......v.s hepsini topluyorum bu aralar.yoğun iş temposu sırasında beni bir nebze olsun başka dünyalara yolculuk yapmamı sağlıyor bu kitaplar.çoğunu henüz okuyamasam da raflarımda duruşlarına günde 1 kez bakmam yetiyor bana;enteresan bir olay yani:)ha bu arada müthiş bir site burası.kuranlara,yönetenlere sonsuz teşekkürler.yüzyüze tanışamasak ta benim gibi hisseden birilerinin başka yerlerde yaşadıklarını bilmek beni acayip mutlu ediyor.umarım bu sitemiz çok ama çok uzun ömürlü olur.herkese tekrar merhabalar.iyi ki varsınız,iyi ki varız....

hanac

Hoşgeldiniz Zafer Bey.

Doktoru bol olan bir forumuz.

2 doktor (rumar80 ve saint2) aynı zamanda yöneticilerdir.

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

gamlıbaykuş

Aramıza hoşgeldiniz. Çizgiroman namına aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir yerdesiniz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Berkdinho

Yeni üyelerimize hoş geldiniz dileklerimi iletiyor ve Sayın drfuhrer Diyarbakır'da yaşadığını belirtince '' Hangi İlde Yaşıyorsunuz ? '' anketine katılmadığınızı tespit etmiş bulunuyorum.Ve buradan diğer yeni üyelere sesleniyorum:Lütfen oylarınızı kullanınız !
   http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3616.0.html  Unutma Unutturma !
The Right Man When Things Go Wrong

HacıGeraltEmmi

Yeni katılımlar ile Altınmadalyon ailesi çoğalmaya devam ediyor. Hep birlikte keyifli sohbetler yapabilmek dileği ile yeni üyelerimize hoşgeldiniz diyorum. Katılımınız bol, çizgi roman sohbetleriniz daim olsun :)

drfuhrer

bu arada üye arkadaşımız uyardı sağolsun.yaşadığım yer olayını da anketle hallettik.tekrar tekrar hoşbulduk gönül dostlarım...