Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Hocam hoş geldiniz.Sizin gibi İtalyanca bilmeyi isterdim.Artık orjinalinden takip ediyorsanız bizi olanlar hakkında bilgilendirirsiniz.Bizde yayınlanmayan yayınlarda olanları özellikle Nathan ve Dylan için okuyorsanız bilgi verirseniz sevinirim.

Mister NO

Sobaya atılan bütün çizgi romanların hesap soracağı günler de gelecektir. ;D

HacıGeraltEmmi

Hoşgeldiniz. Keyifli sohbetlerinizin ve katılımınızın bol olmasını dilerim.

darkwood

kingleoric aramıza hoşgeldiniz, yeni eğitim yılında başarılar dilerim.
Sevgili drfuhrer "Zafer" in yazdığı gibi  aramızda hemen her meslekten, her şehirden ve yurt dışından, bu keyifli ortamı, ortak zevklerimiz etrafında paylaştığımız çok değerli dostlarımız var. Bu güzel paylaşımlarımıza sizleride bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

FerdiFon

kingleoric Aramıza Hoşgeldiniz  , İnşallah  Burada Bizlerle  Keyifli Zamanlar  Geçireceksinizdir   Ayrıca Bir Eğitimci Olduğunuz İçin  Yeni Ders Döneminde  Siz Eğitimcilere  Ve Sevgili Öğrencilerimize  Sıkıntısız Ve Başarılı Bir Dönem  Diliyorum  ...

gece kartalı

Herkese merhaba. Siteyi uzun süreden beri biliyorum ancak üye olmayanlar forumda (neredeyse) sadece alım-satım bölümlerini görebildiğinden uzun süre üye olmak çok gelmedi içimden. Geçenlerde gördüğüm ikinci el bir çr satışını sormak üzere üye oldum o da ne:) bayağı büyük, çok sayıda üyesi ve katılımı olan bir forummuş. Daha önce konuşuldu mu bilmiyorum ancak bu açıdan değerlendirmenizde fayda var diye düşünüyorum.

İsmim Fatih, 30 yaşındayım, doktorum, 7-8 yaşından beri fırsat buldukça çizgi roman (daha doğrusu fumetti) kovalıyorum :).
Maddi imkansızlıklar ve çocukluğumun taşrada geçmesi sebebi ile uzun süreli aralar verdim ancak tam anlamıyla hiç bir zaman kopamadım.
Tex, Zagor, Mister No favori çizgiromanlarım.

hennessy

Alıntı yapılan: gece kartalı - 11 Ekim, 2011, 20:59:48
Herkese merhaba. Siteyi uzun süreden beri biliyorum ancak üye olmayanlar forumda (neredeyse) sadece alım-satım bölümlerini görebildiğinden uzun süre üye olmak çok gelmedi içimden. Geçenlerde gördüğüm ikinci el bir çr satışını sormak üzere üye oldum o da ne:) bayağı büyük, çok sayıda üyesi ve katılımı olan bir forummuş. Daha önce konuşuldu mu bilmiyorum ancak bu açıdan değerlendirmenizde fayda var diye düşünüyorum.

İsmim Fatih, 30 yaşındayım, doktorum, 7-8 yaşından beri fırsat buldukça çizgi roman (daha doğrusu fumetti) kovalıyorum :).
Maddi imkansızlıklar ve çocukluğumun taşrada geçmesi sebebi ile uzun süreli aralar verdim ancak tam anlamıyla hiç bir zaman kopamadım.
Tex, Zagor, Mister No favori çizgiromanlarım.

aramıza hoş geldiniz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Fatih bey hoşgeldiniz.

Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

Forumumuz doktorlar açısından epey zengin oldu.  :)

V

Alıntı yapılan: gece kartalı - 11 Ekim, 2011, 20:59:48

Tabelayı değiştiriyorum arkadaşlar."Özel Altın Madalyon Çizgi Roman Kliniği" ;D .

Maşallah ülkemde  forum başına bu kadar doktor düşüyor mu?

Fatih Bey aileye hoş geldiniz... :)
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Fatih Bey aramıza hoşgeldiniz. Demek, Gece Kartalı ha! İyi, iyi hem de çok iyi.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Sevgili meslektaşım hoşgeldin.
  Neredeniz ve branşımız ne?
  Umarım keyif alırsın
  Bu arada diğer yeni dostları da uzun zamandır kullanılmayan bu bölümde kendilerini tanıtmaya davet ediyoruz

gece kartalı

Herkese çok teşekkür ederim.
Rumar; romatolog olmayı isteyen bir dahiliye uzmanıyım,

s.b; gazete bayinde teksas bulamayıp ta gazetecinin ''elimde çizgi roman olarak bi tek bu var'' diye teks'i uzattığı bir zamanda istemeye istemeye almıştım teks'i : ''alfa-ölüm gökten indi'' sayısı, o gün bugündür evet gece kartalıyım:)

rumar80

Sevgili gece kartalı,
   Ortak bir noktamız daha var.
   Ben de tıbbi onkolog olan bir iç hastalıkları uzmanıyım.
   Şu anda Hatay'da görev yapmaktayım.
   Senin gelişin şerefine dostlarla bir haberi de paylaşayım:
   Çok yakında İstanbul'a siz dostlarımın arasına dönüyorum. Evet tayinim çıktı. Yakın tarihte Samatya'ya geri geliyorum. En kısa zamanda Kadıköy'de buluşmak umudu ile.
   Sevgili gece kartalı, eğer sen de İstanbul'da isen geleneksel altın madalyon toplantılarını kaçırma.
  Şu anda ikimiz dışında dr fuhrer, Cantürk ve Saint2 adlı üyelerimiz de tıp doktorudur.
   Sevgiler

gece kartalı

abi gaziantep'te  yaşıyorum.

emre ozdamarlar

Fatih hosgeldin Altin Madalyon ailesine!
Tex, Zagor ve Mister No disina da baya bi acilacaksin forumumuzun gazlamalari sonucu, simdiden uyarmasi :)