Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

gizmoo ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Bugünü de her pazar olduğu gibi Teks okuyarak geçirdik...Başka birşey okumaya vakit kalmadı...

Dev Albüm 1 (Oğlak), Maxi 15 (Çizgi Düşler #1) ve Altın Seri Cilt 4'te yer alan iki kısa macera, yani 15. fasikülün neredeyse tamamına yakını olmak suretiyle ikisi uzun, ikisi kısa toplamda 4 adet Teks serüveni okuyup rangerimize 650 sayfa kadar eşlik etmişim...Maceralarla ilgili kısa notları kendi başlıklarında paylaşacağım...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

darkwood

Yürüyen Ölüler 24'ü yarıladım, şimdilik hikaye rölanti de gidiyor.
Bakalım kalan sayfalarda bizi neler bekliyor.  :o
Darkwood Sakinleri..

Ahmet Oktay

Üçüncü Ahit'i okumaya başladım, ilk bölüm bitti. Yatmadan 2. bölümü de okurum belki, tamamı bitince de başlığına yazarım. Şimdilik çizimleri hikayeden daha çok beğendim.

pizagor

Avenging Spider-man #5...

Derinliksiz, oku-unut tarzı hikayelerden biri daha. Gerçi bu serinin bundan öte bir misyon barındırdığını düşünmüyorum ama fasikül nostaljisiyle, keyifle okuyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Grant Morrison'ın yazdığı 'The Return Of Bruce Wayne'e başladım.

Hayal Kahvem

Dün M.K. Perker'in Büyüklere Masallarını okudum.
Şimdi sırada Ken Parker Mücevherli ve Hileli Bir Öykü var.

Pizagor, Küçük Kara Balık'ı çok severim. Çizgi romanı mı çıkmış? Bi arayayım. :)

rumar80

Biraz evvel Action comics New 52 kurşun geçirmezi bitirdim.  Vasat bir öykü idi.
  Simdi sıra star wars fasiküllerinde.

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Nisan, 2016, 07:48:36
Grant Morrison'ın yazdığı 'The Return Of Bruce Wayne'e başladım.

Batman'ın yerini Dick Grayson'ın aldığı dönemden aşırı katmanlı, zor bir hikaye idi. Aman aman beğendiğimi söyleyemem. Öncülü Final Crisis'i ve sonrasını da okumak gerekiyor.

lampard

Alıntı yapılan: pizagor - 24 Nisan, 2016, 20:30:21
Batman'ın yerini Dick Grayson'ın aldığı dönemden aşırı katmanlı, zor bir hikaye idi. Aman aman beğendiğimi söyleyemem. Öncülü Final Crisis'i ve sonrasını da okumak gerekiyor.

Morrison'ın serisini en baştan başlayıp sırasıyla okumak gerekiyor. Hatta öncesinde Morrison'ın kendi hikayesini bina edeceği önceki Batman hikayelerinden bi kolaj hazırlandı The Black Casebook isimli, onunla başlanmalı.

pizagor

tommikser

rumar80

Superman yeni dünya
Star Wars Lando
Zagor yeni seri dönüşümlü olarak okunuyor.

alan ford

5 cilt masallar devirdim. Şimdi Kara Bilim'i okuyorum. Uzun zamandır okumuyordum çizgi roman , bugün acısını çıkardım.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

Doğa abi masallar bölümüne yorumunu bekliyorum.Bu arada Bone u bitirdin  mi?