Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Hoşgeldin dostum.Keyifli vakitler geçirmeni dilerim..
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Hoşgeldin Barış Bir Julia severin daha aramıza katılması beni çok sevindirdi.... 8) :D :)

haysat

Hoş geldin Barış.

Altın Madalyonda tadına doyulmaz çizgi roman muhabbetleri ile zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın.

Altın Madalyon, ZAMANIN DURDUĞU YER.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Ahmet Oktay

Hoşgeldiniz, güzel vakit geçirmeniz dileğiyle :)

kalidor

Hoşgeldiniz Barış Bey, yeni üyelerimiz için formumuzda keşfedilecek ve ilginizi çekebilecek  yüzlerce başlık var.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Hoşgeldiniz Barış Bey
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yamac77

Hoşbuldum...herkese çok teşekkürler...Yamaç'ın maalesef çr a çok ilgisi yok o yaşta her çocuk gibi PS3 ve Ipad sevdalısı...Ama calışmalarım sürüyor birgun mutlaka degerini anlayacak ona kalacak büyük hazinenin....

Rise

Merhabalar  ismim Furkan. 17 yaşındayım. Buraya Spider-Sense adlı arkadaşın tavsiyesi üzerine geldim. En sevdiğim karakterler Iron-Man, Spider-Man ve de Hulk'tur. Umarım buraya en kısa zamanda adapte olurum. :)

Spider-Sense

Alıntı yapılan: Rise - 04 Ağustos, 2013, 23:42:01
Merhabalar  ismim Furkan. 17 yaşındayım. Buraya Spider-Sense adlı arkadaşın tavsiyesi üzerine geldim. En sevdiğim karakterler Iron-Man, Spider-Man ve de Hulk'tur. Umarım buraya en kısa zamanda adapte olurum. :)

Hulk konusuna uçta dean'ın yazdıkları sonun da Hulk'a aşık olacaksın. (Belki.)

Rise

Alıntı yapılan: Spider-Sense - 04 Ağustos, 2013, 23:43:42
Hulk konusuna uçta dean'ın yazdıkları sonun da Hulk'a aşık olacaksın. (Belki.)

:) Hayırlısı bakalım. Hulk en sevdiğim karakterlerden ve kolay kolay vazgeçeceğimi zannetmem :)

tommikser

Rise hoş geldin.Emin ol Spider'ın dediği gibi burada kendine ait çok şey bulacaksın.Forumu bol bol incele eğer İstanbul'daysan toplantımıza katıl.Göreceksin süper insanlarla tanışacaksın.Eğer Hulk hayranıysan Hulk sevenler derneği'mize üye olabilirsin.Hulk ile ilgili ve diğer kahramanlarla ilgili istediğin şeyi yazabilirsin.Linke tıkla ve üye ol  ;D

Aramıza hoş geldin.Emin ol büyük ve güzel bir aileyiz. ;)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4924.0.html?PHPSESSID=hbr0uj0gcaaa70f9dbhudrdu03

Rise

Umarım. Spider dediyse zaten kesin doğrudur :). Tavsiyesi ile geldim zaten ve gerçekten güzel bir forum. Çok teşekkürler.

V

Foruma hoşgeldin Furkan.Keyifli vakitler geçirmeni dilerim..
"İstemem,eksik olsun.."

Rise

Çok teşekkürler :)

Spider-Sense

Alıntı yapılan: Rise - 05 Ağustos, 2013, 00:00:09
Umarım. Spider dediyse zaten kesin doğrudur :). Tavsiyesi ile geldim zaten ve gerçekten güzel bir forum. Çok teşekkürler.

Orada ki ben farklı burada ki farklı, buraya aristokrat havası alıp giriyorum. 8)