Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rise

Anlaşılıyor :D Bakalım, burasıda çok güzel bir forummuş :)

drfuhrer

sevgili rise aramıza hoş geldin.ben de hoşgeldim :))
ne zamandır foruma uğrama şansı olmuyordu.ama bundan sonra bi aksilik olmadığı sürece burdayım..
alacak baya bi ÇR birikti.neyse tutacaz artık bi yerinden:)

tommikser

Dr.'um sonunda gelebildin gerçekten çok sevindim.Sert muhalif eksiğimizde böylece tamamlanmış oldu  ;D ;D ;D

DAMPYR

neyseki kayıplarda bir bir ortaya çıkıyor. dr.ArAmAS'da aramıza döndü Hoşgeldin doktor ve yeni üye Rise... 8) :D :)

hanac

Hoşgeldin Rise ve tekrar hoşgeldin doktorum.

rumar80

Rise hoşgeldin

darkwood

Rise aramıza hoşgeldin umarım katılımcı bir üye olursunuz, bu arada formumuzun genç nüfusu artıyor.

Dr. Zafer bey aramıza tekrardan hoşgeldiniz yazılarınızı özlemeye başlamıştık.  :)

Darkwood Sakinleri..

mister

1957 varna Doğumluyum Ailem 1960'lı yıllarda Türkiye'ye göç etmiş. 40 yıla yakın bir zaman istanbulda VEFA'da ikamet ettim.Deniz nakliyat ve yabancı bandıralı gemilerinde 25 yıl kaptanlık ve tonajına göre bazı şirket gemilerinde suvarilik yaptım.İşimin gereği Bir çok  ülke gezip görme şansım oldu.Emekli olduktan sonra Çanakkalenin kücüçük bir sahil kasabası olan LAPSEKİ ilçesine yerleştim.Bir kız ve bir erkek çoçuk babasıyım.

hanac

Hoşgeldiniz kaptanım.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

mister

Alıntı yapılan: hanac - 05 Ağustos, 2013, 18:31:24
Hoşgeldiniz kaptanım.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

Teşekkürler sevgili hanac,form'a üyeler mükemmel paylaşımlar yapmış.Zamanın akıp geçtiğini anlıyamıyor insan.

tommikser

Hoşgeldiniz Kaptan.Forumda neler var neler.Ben bir ara Teksas,Tex'in kullandığı silahların gerçek özelikleri ve atış isabetleriyle ilgili bir yazı okumuştum.Yok artık demiştim ;D

darkwood

Kaptan formumuza hoş geldiniz, rotayı tutturup düzgün bir yere demir atmışsınız, umarım aramızda bulunmaktan sizde keyif alırsınız.
Beğendiğiniz çizgiroman karakterlerinden biriside Corto dur (!) sanırım.  :)
Darkwood Sakinleri..

mister

Alıntı yapılan: darkwood - 05 Ağustos, 2013, 19:11:02
Kaptan formumuza hoş geldiniz, rotayı tutturup düzgün bir yere demir atmışsınız, umarım aramızda bulunmaktan sizde keyif alırsınız.
Beğendiğiniz çizgiroman karakterlerinden biriside Corto dur (!) sanırım.  :)

Kesinlikle haklısın Bir Tuz Denizi Şarkısı serüvenini okurken film izliyormuş tadını vermişti,çizgi romanda favorim TEX  ;)

rumar80

Sayın kaptanım hoşgeldiniz. Gelmenizle birlikte de ne güzel gelmişsiniz. Ferri başlığı süper.

yunusmeyra

hoşgeldiniz,lütfen ilgi ve anılarınızı,okuduklarınızı bizle paylaşın..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR